T10 rift pod 2min

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Uživatelský avatar
CalypsoCZ
Fallen Shaman
Příspěvky:50
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Calypso#2635
Re: T10 rift pod 2min

Příspěvek od CalypsoCZ » 16.02.2016, 11:38 hod.

já bych hrozně rád pomohl jestli se mě podaří to rozchodit , momentálně mě to totiž nejede a už nevím co s tím :cry:
ale jestli to pojede tak to nebude problém...

PeterKiss
Wraith
Příspěvky:126
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: T10 rift pod 2min

Příspěvek od PeterKiss » 20.02.2016, 19:33 hod.

Tak som zacal pokusat aj ja zatial bez uspechu.

Jedna vec je dat na arachyr 68 a druha rift do 2 min preto som zalozil DH zatial mam len natalyu a par kuskov Mara.

Aky build je best na DH do TX prosim aby bol co najrychlejsi ?

Natalya je skor na solo co som teraz hral mozno mara.

Je tu niekto kto by dal mojmu kuratu sancu ? popripade dal radu aky set a build hrat na DH aby som mal sancu dat TX rift do 2 min ? Samozrejme parta na solo to je unreal best solo time mam nieco cez 3 min.
Naposledy upravil(a) PeterKiss dne 20.02.2016, 20:15 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: T10 rift pod 2min

Příspěvek od Stanley » 20.02.2016, 19:47 hod.

Unhallowed ;)

PeterKiss
Wraith
Příspěvky:126
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: T10 rift pod 2min

Příspěvek od PeterKiss » 20.02.2016, 20:12 hod.

oo to ma nenapadlo dikes skusim vies mi sem postnut tvoj build alebo nejaky overeny z Dfans ?

Dakujem


edit : pozrel som si tvoj profil dikes.

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: T10 rift pod 2min

Příspěvek od Stanley » 20.02.2016, 21:00 hod.

Na muj profil moc nekoukej, dvakrat jsem ripnul ted a hlavne tam mam supp DH :) Na hlavni strance diablofans.com najdes ;)

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: T10 rift pod 2min

Příspěvek od tomisco » 20.02.2016, 22:21 hod.

Stavím pro zábavu rychlé DHčko podle http://www.diablofans.com/builds/72770- ... -speedfarm. Ještě nějaké Ancienty (hlavně kuše) chybí, tak to zatím nemám pořádně vyzkoušeno...

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: T10 rift pod 2min

Příspěvek od Mlok » 21.02.2016, 07:33 hod.

Ten build z odkazu sice funguje, ale musí být perfektně poladěný + vysoký paragon + nejlépe i slušný augment.

Já ho postavený mám, paragon tak vysoký nemám, áčkové jsem měl v tom buildu úplně vše kromě HF amuletu (tedy mám i docela slušné áčkové oba ringy). A bez augmentu jsem byl pořád pomalejší než s poladěným UE (včetně slušného augmentu), i když rozdíl byl na rychlost poměrně malý.

Kromě toho, že s UE jsem o malinko rychlejší, tak mám současně ještě 3x větší tougness (i po augmentu bych měl s UE více než 2x větší tougness).

Takže augment už jsem ani nedělal a vykašlal se na to. Asi jsem čekal od toho buildu příliš moc.

S UE je to mnohem snažší. UE nemusí být tak perfektně poladěný a už bude velmi rychlý taky. S UE jsem dal pod 2 minuty těsně po startu patche 2.4.

Teď s poladěným UE už atakuju hranici 1 minuty na GR45 (na TX sbírám materiál a neměřím čas, takže nevím jestli jsem se k 1 minutě už někdy dostal nebo ne). Nejlepší čas na GR45 mám 1:03. A průměrný čas na GR45 už mám někde kolem 1:40.

Pod 2 minuty jsem dal zatím nevýše GR56.

A pár rad pro speed TX s UE, které jsem už psal i v jiném vláknu:
- Warzechiany >> Nemesis bracers (Nemesis zase tak moc nepomohou, to bývá jen cca 3-5 elitek navíc, která se navíc objeví ne na zrovna ideálním místě, takže trvá třeba o 0,5s více než elitka na kterou střílíš z ideální pozice)
- nepoužívám Nemesis vůbec, ani do kostky (na sobě vždy Warzechiany pro speed TX až minimálně někam do GR58), v kostce je lepší použít Gloves of Worship, samozřejmě za předpokladu, že se jede více TX v kuse, pak to při nastřádání více shrines je paráda (tedy pomůže hlavně Fleeting a Empowered, Frenzied pak už jen pro slabší gear, jinak je dmg až až i bez toho)
- u pasivek používám pouze TA, Hot Pursuit je možné použít, ta o malinko ještě zrychlý blbé rolly (ale už opravdu jen minimálně), ale pro dobré rolly s otevřenou mapou naopak spomalí (protože ubere dmg za chybající dmg pasivku) a protože v kombinaci TA + Warzechiany + speed bonus za rozbité objekty + fleeting shrina která je s Gloves of Worship v podstatě pořád (+ sem tam ještě speed pylon) je to už extra rychlé, tak Hot Pursuit už nepoužívám
Hot Pursuit ale nepoužívám ani na speed low GR (kde nejsou Gloves of Worship a tedy perma Frenzied shrina), při testech více GR jsem s nimi byl v průměru mírně pomalejší.
- na TX nepoužívám CoE, protože se tam vůbec nevyužije, vše padá hned i bez bonusu CoE, takže používám většinou unity nebo Elusive ring pro pohodové hraní (tougness je dost ale i bez unity/Elusive, takže lze použít cokoliv, třeba Avarice - ten ale také není nutný, protože pickup radius už mám skoro vždy s fleeting shrine 30 yardů).

Build můžeš kouknou ke mě do profilu. Aktuálně tam i občas mám speed TX build. Oproti speed GR65 se ale tak moc neliší. Jen na TX v podstatě to výše popsané. A ještě můžeš dát Wolfa místo Boar (já nechvám Boar skoro pořád jak hraju s helmou s MS rollem bez vit.). Na TX je to každopádně jedno při poladěném buildu jestli tam Wolf bude nebo ne, dmg je dost i bez něho a tougness je na TX spousta i s ním.

Edit:
Teď zrovna v profilu na webu mám vidět TX speed build, ale nemusí tam vydržet jak to střídám a také jak je to zpožděné, takže netuším kdy se to vždy zpětně změní.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Mlok ... o/50467406

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: T10 rift pod 2min

Příspěvek od tomisco » 21.02.2016, 14:02 hod.

Mloku, dík za zevrubné info. Až popadá UE set, tak si to poskládám podobně, jak to máš ty (teď se mi zobrazuje tvůj build na speedfarm). Mimochodem, máš to parádně vyladěné. S DH na HC NS začínám opět v podstatě od píky s předměty, co napadaly monkovi, takže nejblíže mám zatím k linkovanému buildu z diablofans.com. Po ripech mám z UE setu zatím jen jeden normální kousek, z Maraudera třeba nic, takže to potrvá, než to všechno popadá. Chci něco rychlejšího, tak dám DH šanci.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“