Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět

Hlasování: theory crafting ala nase vlhke sny blizzconu 2016

Diablo 4 Finale serie.
11
19%
Diablo 3 new expansion.
18
32%
Diablo 2 HD.
7
12%
MMO v svete sanctuary
2
4%
Nova hra odohravajuca v svete sanctuary.
2
4%
Strategie alebo kartova hra.
2
4%
Nieco ine.
6
11%
Nic.
9
16%
 
Celkem hlasů: 57

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890
Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od witekcz » 14.10.2016, 07:42 hod.

Připravuju článek a narazil jsem na toto: Diablo III - Dev Talk and Q&A - The Diablo III team digs deep into upcoming patches, showcasing new features and epic content making their way into the game in the future.

Co si z toho můžeme odvodit? Čeká nás minimálně jeden asi větší patch, nové fičury a obsah. Což by potvrzovalo to, že Blizzard zrušil druhý expansion pack a rozkouskoval ho do patchů.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od HELLERcz » 14.10.2016, 08:13 hod.

Tak to se těším, co vymyslí za epic content
Obrázek

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od witekcz » 14.10.2016, 12:13 hod.

Tom Chilton končí jako ředitel World of Warcraft a přesouvá se na jinou pozici v Blizzardu. Doslova píše: "I will be focusing on another project within the company." Jelikož se vyhýbá jménu projektu, je možné, že jej jmenovali do vedoucí pozice D3, nebo interně zaplnili ředitele vývoje nového (neoznámeného) Diabla a oznámí to na Blizzconu.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
kisiko
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kisiko#2413

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od kisiko » 14.10.2016, 12:14 hod.

Ja predpokladám, že predstavia Warcraft 4, je dlho ticho okolo tejto hry, a hráčska základňa je na RTS z dielne Blizzard stále silná, trojka sa stále hrá, fungujú turnaje, atd.. Myslím, že blizz by chcel nachvíľku uvoľniť z toho diablovania a potiahnuť naspäť stratégov do pokračovania príbehu z trojky.
Asi každý mi dá za pravdu, že war 3 je hra geniálna, jednoduchá a ťažká zároveň, a asi nenájdeme lepšiu fantasy stratégiu. Mňa by ohlásenie 4ky veľmi potešilo.

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od Glimmer Man » 14.10.2016, 12:18 hod.

kisiko píše:Ja predpokladám, že predstavia Warcraft 4, je dlho ticho okolo tejto hry, a hráčska základňa je na RTS z dielne Blizzard stále silná, trojka sa stále hrá, fungujú turnaje, atd.. Myslím, že blizz by chcel nachvíľku uvoľniť z toho diablovania a potiahnuť naspäť stratégov do pokračovania príbehu z trojky.
Asi každý mi dá za pravdu, že war 3 je hra geniálna, jednoduchá a ťažká zároveň, a asi nenájdeme lepšiu fantasy stratégiu. Mňa by ohlásenie 4ky veľmi potešilo.
Nikdy se mi nepovedlo na nejtěžší obtížnost probudit Furiona včas... >:'( >:'( >:'(
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Jimmi
Wraith
Příspěvky:185
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JimmiSVK#2473

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od Jimmi » 17.10.2016, 10:48 hod.

Tto vyzera celkom zaujimavo....
http://www.diabloii.net/blog/comments/d ... iablo-game
Co na to hovorite? zeby predsa nieco z toho bolo na blizzcome.Lebo po ohlaseni schedule som bol teda dost skepticky

Uživatelský avatar
RipperOwen
Wraith
Příspěvky:138
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:RipperOwen#2330
Bydliště:Martin, Slovensko

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od RipperOwen » 17.10.2016, 18:34 hod.

ja si myslim ze po tomto HYPE uz to musi byt jasne, na 20 vyrocie nas najskor zabiju novou hrou zo sveta diabla, pricom oznamia ze na vyvoji zacali pracovat pred rokom a potom nam daju nejaky novy content do D3 (predpokladam nieco na urovni pridania augmentu aby podrzali hracov este aspon na 2-3 sezony

Uživatelský avatar
RipperOwen
Wraith
Příspěvky:138
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:RipperOwen#2330
Bydliště:Martin, Slovensko

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od RipperOwen » 17.10.2016, 18:35 hod.

a mozno pridaju aj runy >:D >:D >:D >:D

Uživatelský avatar
Vendetta
Gorebelly
Příspěvky:231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BALROG #2851

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od Vendetta » 17.10.2016, 21:05 hod.

tak pani ja pridam tiez nieco nove co som vystural : Režisér hry World of Warcraft, Tom Chilton, už pracuje s Blizzardom na novom dlhodobom PC MMO. Dozvedeli sme sa to z jeho blogu, kde napísal, že sa pohybuje okolo nového dobrodružstva, ktoré vzniká v Blizzarde.

Chilton pracoval na World of Warcraft od samého počiatku, kde slúžil ako hlavný herný dizajnér od roku 2004 predtým, než bol povýšený do pozície herného režiséra. Jeho miesto teraz nahradí Ion Hazzikostas, ktorý je tiež považovaný za veterána Blizzardu.

„Viem, že World of Warcraft bude v dobrých rukách, keď bude pri kormidle Ion. Bol neoddeliteľnou súčasťou nášho tímu počas ôsmych rokov, kde prispel k mnohým aspektom herného vývoja od návrhu tried, cez návrh stretov a všetkého medzitým,“ hovorí Chilton.

Ten tiež zdôraznil, že budúcnosť World of Warcraft pokračuje jasnou cestou a on sám je nadšený, že si ďalší obsah zahrá už len v úlohe fanúšika. Čo sa týka jeho nového projektu, okrem stručnej informácie z jeho blogu zatiaľ tvorca Warcraftu nič nespresnil. Oficiálne vyhlásenie hovorí tiež len to, že Chilton je zameraný na iný projekt v rámci spoločnosti.

zdroj:sector.

Takze asi to bude nieco na ten styl mojej povodnej domienky v prvom poste.

edit: sorry witek neak som nepostrehol ze si to uz pridal som slepe hovado. :wave:

A predsa len mam este jeden postreh : vsimli ste si ze predchodzie blizzcony bola vzdy oznacena miestnost ako Diablo III . a tento rok je to iba diablo ?

Uživatelský avatar
RipperOwen
Wraith
Příspěvky:138
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:RipperOwen#2330
Bydliště:Martin, Slovensko

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od RipperOwen » 17.10.2016, 22:25 hod.

ak bude novy diablo projekt mmo na styl WoW tak ho hrat zrejme nebudem, a to som fanusik diabla a staly hrac od r.1996

Uživatelský avatar
RipperOwen
Wraith
Příspěvky:138
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:RipperOwen#2330
Bydliště:Martin, Slovensko

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od RipperOwen » 17.10.2016, 22:27 hod.

a este jeden postreh
ak naozaj oznamia nove diablo a bude sa jednat a dlhodoby mmo projekt tak to najskor vyjde tak v r. 2020. takze neviem ci sa mame az tak radovat z toho

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od Y0G1 » 18.10.2016, 06:16 hod.


Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od dawemorraless » 18.10.2016, 07:22 hod.

sem fakt zvědavej co bude :green: prvně hype pak sprcha ...to asi aby lidi neodcházeli z blizzconu nakrklí až oznámí patch 2.5 :green:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od NargarotH » 18.10.2016, 07:50 hod.

R.I.P. 27.3.2014

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od firdecek » 18.10.2016, 09:13 hod.

Hmm, tak i v tom plánu od Blizzu je jako poslední D3 vstup Q&A a tam se taky uvádí, že se budou probírat nové patche (tedy ne datadisk, D4 ani nic podobného). Čeká nás tedy velmi pravděpodobně nový patch a trocha nového kontentu. Což já osobně beru jako SUPER novinku... jak jsem psal výše, čekal jsem, že už nic nového nepřidají po S8.

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od witekcz » 18.10.2016, 09:17 hod.

Co si ze všech těchto indicií můžeme vzít? Nejspíš pro nás vývojáři chystají několik patchů. Minimálně jeden z nich bude velký, obsahový s novými herními prvky. Mohl by nést pořadové číslo 2.5.0. Tato teorie by navíc potvrzovala rozkouskování druhé expanze do obsahových patchů. Otázkou zůstává, jak je na tom vývoj dalšího dílu Diablo série. Tajně doufáme, že nám jej odhalí právě na Blizzcon 2016.

https://www.diablofans.cz/blizzcon-2016 ... an-diablo/
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od witekcz » 18.10.2016, 09:59 hod.

OW engine, nahodit temnou atmosféru, spoustu fallenů a můžeme jet :)

Kód: Vybrat vše

https://www.youtube.com/watch?v=I9jJhIqtUhc
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Ksinbad
Gorebelly
Příspěvky:277
BattleTag:Ksinbad#1240

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od Ksinbad » 19.10.2016, 05:26 hod.

Chtěl bych se zeptat, jestli bude na těchto stránkách nějaký český stream, který by komentoval události na Blizzconu.

vavik
Wraith
Příspěvky:194
BattleTag:vavik#2969

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od vavik » 19.10.2016, 06:05 hod.

podle posledních zpráv to nevypadá na něco zásadního ve světě D3, přesto si neodpustím přilít trochu omáčky do hype kotle :twisted: v e-shopu Blizzardu se objevilo tričko s názvem Realms of Evil, proč u něho chybí fotka zadní strany? protože je tričko vzadu pouze černé nebo protože skrývá něco, co se Blizzard teprve chystá prozradit? :)

za další borec tady spekuluje, že Realms of Evil by mohl být název rozšíření pro D3 (nemusí to být nutně druhý datadisk, možná jen další obsah, který přinesou další patche?), níže uvádí odkaz na Chrise Metzena, který v čase 27:40 říká, že bychom si v budoucnu mohli dojít pro Leah do pekla, že si takový osud její charakter nezaslouží (tomu by mohl odpovídat název Realms of Evil)

možná bychom po cestě mohli vyzvednout i Caina (Cain lives!), jak napovídají spekulace tady, jak vůbec mohlo napadnout někoho z vývojářů nechat umřít takovou postavu jako Deckard Cain? osobně chci Caina zpět, k Diablu prostě patří

nebo to jsou všechno jen domněnky a sny?? 8-)

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od witekcz » 19.10.2016, 06:10 hod.

Ksinbad píše:Chtěl bych se zeptat, jestli bude na těchto stránkách nějaký český stream, který by komentoval události na Blizzconu.
Požádali jsme Blizzard o virtuální lístek. Teď už jen čekáme. Loni jsme jej dostali 10 minut před začátkem...
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“