Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět

Hlasování: theory crafting ala nase vlhke sny blizzconu 2016

Diablo 4 Finale serie.
11
19%
Diablo 3 new expansion.
18
32%
Diablo 2 HD.
7
12%
MMO v svete sanctuary
2
4%
Nova hra odohravajuca v svete sanctuary.
2
4%
Strategie alebo kartova hra.
2
4%
Nieco ine.
6
11%
Nic.
9
16%
 
Celkem hlasů: 57

Uživatelský avatar
Unbroken
Quill Rat
Příspěvky:38
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unbroken#2567
Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od Unbroken » 24.10.2016, 08:41 hod.

Deadset zase přihodil pár indicíí , ale....

Upřímně co mě napadlo pokud se jedná Diablo a čeho se bojím je HW náročnost a je jedno jesli to bude expanze D3 nebo D4. MOBA či MMFPS jsou mi ukradený, ale u Diabla by mě to zamrzelo nutnost kupovat novej notebook.

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od witekcz » 25.10.2016, 14:20 hod.

Ksinbad píše:witekcz

Budu držet palce, aby jste ten viruální lístek zase dostali. :)
Dostali jsme, příští pátek večer začínáme! :)
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Ksinbad
Gorebelly
Příspěvky:277
BattleTag:Ksinbad#1240

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od Ksinbad » 25.10.2016, 21:52 hod.

Super už se nemůžu dočkat s čím Blizzard příští týden přijde.

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od witekcz » 26.10.2016, 06:32 hod.

Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od firdecek » 26.10.2016, 10:07 hod.

Ten Azmodan v závodničce je nejlepší prostě !! :)

Ksinbad
Gorebelly
Příspěvky:277
BattleTag:Ksinbad#1240

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od Ksinbad » 26.10.2016, 14:35 hod.

Chtěl bych, aby Blizzard přišel s něčím novým než je WoW, Starcraft a Diablo. Na druhou stranu by se měla novinka vyrovnat kvalitě těchto zmíněných her. U mě prostě Hearstone, Overwatch a Heroes of the Storm nejsou tak kvalitní hry jako série her WoW, Starcraft a Diablo. Uvidíme jak moc odvážní budou, teď po ukončení série Starcraftu 2 je podle mě asi nejvhodnější možná doba příjít s něčím úplně novým a dokázat, že mají na víc než neustále parazitovat na starých úspěšných sériích.

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od NargarotH » 26.10.2016, 18:10 hod.

Jenže blizz nemá na to aby vydal něco takového co by se vyrovnalo oldschoolovkám. Už spoustu let se zaměřuje na úplně jinou cílovou skupinu, takže pokud vydají něco nového, opět můžeš očakávat podobný komerční brak jako právě HotS, HS nebo OW.
R.I.P. 27.3.2014

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od firdecek » 26.10.2016, 18:46 hod.

Je fakt, že teď jsou mobilní hry neskutečně populární. A jediná hra, která se dá hrát na mobilu je HS. Ostatní jsou jen na PC/playstation... Je pravděpodobné, že se na tento trh budou chtít dostat i s další hrou..SNAD :)

Ksinbad
Gorebelly
Příspěvky:277
BattleTag:Ksinbad#1240

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od Ksinbad » 26.10.2016, 19:09 hod.

NargarotH

Máš pravdu největší sranda ovšem je, že kromě nějaké nové super hry nevím, co bych po nich chtěl. O oznámení D4 nemám zájem, protože by byla za prvé za dlouho a za druhé si nedokážu představit, jak by to měli udělat, aby to bylo dostatečně zajímavé a jiné než D3. O datadisk k D3 také nemám moc zájem, protože by to bylo zase za ten litr málo muziky - jedna postava navíc plus jeden akt, stejně jsem si na 99 procent jistý, že nebude, protože by jim to rozhodilo balanc postav 2 + 2 + 2, samozřejmě kdyby náhodou datadisc vyšel, tak bych koupil, ale příliš šťastný bych z toho nebyl. Starcraft 3 mi přijde asi jako největší hloupost, i když by mohli propůjčit tento název nějakému jinému typu hry. No nevím jestli by mi například Starcraft 3D střílečka potěšila, spíše by to asi byl propadák. WoW si podle mě pojede dále ty své datadisky, stejně jako snad nepřestanou dělat další patche k D3, jenže tohle neberu jako něco převratného a pochybuji, že by jen tímhle někoho na Blizzconu oslnili.

Sarevok
Wraith
Příspěvky:181

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od Sarevok » 26.10.2016, 19:27 hod.

Popravde diablo 2 HD by bolo skvele. Lenze... od sucasneho blizzardu? to radsej solitaire. Co urobil sucasny blizzard (patch 1.14+)s diablom 2? zrusil iron maiden v chaos sanctuary, a dodrbal hammerdina. Tolko k tomu co si oni predstavuju pod pojmom vylepsenie. Od toho patchu som prestal diablo2 hrat. Iba mody. Ako by vyzeral remake:

- skvele online only with friends, no offline singleplayer
- stunning graphical effects (ktore prinesu lagy, zbohom HC)
- pvp hned len co urobia balance - citaj nikdy
- balance predmetov ala diablo3 (neodpustili by si zasahy do predmetov)
- neustale patche meniace vsetko kazdy druhy mesiac lebo malo ludi hrava summon druida atd...
- a kto vie ci nie 269 urovni obtiaznosti aby sa kazdy noob citil ako macho co prejde 261 urovni s prstom v nose

takze HD remake radsej nie, najlepsia volba diablo3 datadisk, snad by sa im mohlo podarit nieco zasa vylepsit ako prichodom prveho...

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od Dark_Deamon » 26.10.2016, 20:35 hod.

Sarevok: Tak ještě štěstí, že bys další patch pro D2 nedělal ty, protože by jsi tu hru dodrbal ještě víc. Navíc podle toho co píšeš, tak ani moc netušíš, co kterej patch přinesl.

Blizz vlastně ani nemusí přijít s dalším datadiskem nebo D4. Bohatě by té hře na nějakou dobu prodloužilo životnost, kdyby oznámili, že od patche 2.4.3 bude možné, aby bylo ve hře 5 hráčů. Myslím, že o hratelnost pár následujích sezon by bylo postaráno.

Ksinbad
Gorebelly
Příspěvky:277
BattleTag:Ksinbad#1240

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od Ksinbad » 26.10.2016, 21:04 hod.

Dark_Deamon

To jsi mě docela pobavil, vůbec nechápu jak by mohlo zvednutí počtu hráčů ze 4 na 5 nějak výrazně zvednout hratelnost této hry. Jediný čeho by tím dosáhli by byli leda tak lagy :D :D :D a řada zajímavých errorů než by to v následujícím měsíci stabilizovali. :D

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od dawemorraless » 26.10.2016, 22:53 hod.

Iron maiden zrušili mám pocit hoooodně dávno snad od 1.13 cca 2010? v tý době sem D2 moc nehrál byl jsem již 10 rokem vydřenej z homam3 :love: :love: ...btw na carbota sem koukal včera a Diablo kart 64 chci :green: :green: Heroes of the storm je podle mě hodně slušná a zábavná Moba bohužel Blizz opomíjí dost závážný nedostatky :{
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od Dark_Deamon » 26.10.2016, 22:55 hod.

Ksinbad: Takže..nepsal jsem, že by se hratelnost zvedla výrazně, ale jen na pár sezon. Což by i tak bylo mnohem víc, než to, že až na pár detailů se od S5 hraje to stejné... Zafungovalo by to stylem, aby se vlk nažral a koza zůstala celá.

Co se týče lagů, tak si nemyslím, že je Blizz firma o jednom kanclu, kde fakčí jen vrátnej a uklízečka. Takže vyladit lagy by pro ně neměl být žádnej problém. Když člověk veme v potaz, kolik ročně vyrejžujou lovů. To, že D3 asi není jejich priorita je už věc jiná. Věř tomu, že kdyby jim D3 vydělávalo prachů jako třeba WoW, tak se D3 nesekne, i kdyby bylo v jedné hře 8 lidí.

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od firdecek » 26.10.2016, 23:14 hod.

No já nevím, ale mě se kolikrát i 4 hráči zdají dost. Když to člověk hraje s Leapquake Barbem, Wizzem, monkem a Crusem, tak je to balast, že není nic vidět. Často hledám i svou postavu...páty hráč do party by byl už humus, nehledě na to, že by to způsobovalo lagy, které ani dnes po 4 letech Blizz nedokáže zcela odladit. Navíc Blizz už dávno říkal, že 4 je maximum.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od Dark_Deamon » 26.10.2016, 23:23 hod.

Blizz taky dávno říkal, že budou 2 datáče, že? :)

Já neříkám, že by to bylo něco bombastickýho, kdyby mohlo být v partě 5 lidí. Jen jak tady čtu, tak každej buď očekává buď datadisk nebo ohlášení D4.

Taky se ale může stát, že na Blizzconu bude jen nějaký pěkně udělaný video s průřezem 20 let Diabla + nějaký drobnosti do nového patche a tím to hasne.

Jako přál bych si, aby byla hra minimálně stejně těžká, jako třeba v S1 (když teda pominu Conduit bug), jenže to by musela jít do řitě Kadala a Reforge set/legendary, což je utopie, protože pak by se děcka stavěli na hlavu, že za 3 dny nemají full equip.

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od firdecek » 27.10.2016, 07:53 hod.

Co za 3 dny. Už po 8-mi hodinách si tam borci dávali GR70+ na S8.. to běžný casual akorát čerstvě dolevelí 70 :)

No dva datáče skutečně byly, ale ten druhý byl rozpuštěný do více patchů během roku 2016. To ostatně i zmínil někdo z Blizzu oficiálně. Takže můj soukromý odhad je trochu větší patch a balance a nic víc.

Baglik
Gorebelly
Příspěvky:283
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:baglik#2817

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od Baglik » 27.10.2016, 09:03 hod.

když si to shrneme WOW měl datáč teď, Starcraft serie je uzavřena, OW je příliš nový na nějaké velké přídavky, HS a HoS tam moc prostoru na nějaké velké změny není, takže zbývá Diablo nebo úplně nová hra.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od HELLERcz » 27.10.2016, 11:41 hod.

HS asi dostane nový datáč Gadgetzan :) ale to se uvidí.
Obrázek

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od witekcz » 27.10.2016, 12:13 hod.

Ono to začíná poměrně hezky krystalizovat.

WoW bude dostávat furt něco, včera vyšel Karazhan. Můžou ohlásit další obsahový patch 7.2. Po posledním cinematicu (nebudu spoilovat) by to dávalo smysl. Navíc oznámili, že na Blizzconu nebudou nové informace ohledně legacy serverů (Nostalrius & s*it).
HS dostane asi Gadzetan, nějaké obrázky už "leaknuly".
OW nejspíš konečně dostane Sombru, možná oznámí nějaké PvE, bo lidem se hrozně libí Junkenstein brawl. Oznámí nové hrdiny, Jeff Kaplan říkal ve videu, že na několika dělají.
HotS budou pravidelně dostávat nové obsahy, nedávno to bylo SC téma, Samuro atd. Takže teď můžou nastínit další téma, nedivil bych se, kdyby šlo o Overwatch a představení několika nových hrdinů.
SC2 děj se vůle boží. Dostává patche, nějaká podpora tam je... Asi nahodili maintanance mod, případně budou vydávat něco na způsob Nova Covert Ops a ohlásí to. Na druhou stranu po poslením dění v Korei... ta hra asi zmizí z progamingové scény.

Zbývá Diablo. Druhý datadisk byl oficiálně zrušený a rozkouskovaný (psali jsme), a podle textů v programu Blizzconu se nejspíš dočkáme ještě jednoho obsahového patche. Co bude dál? Možnosti jsou cca. tři. 1. Diablo 1&2 HD remake, 2. Diablo 4 (nebo po vzoru posledního DOOMa bude prostě jen "Diablo"), 3. NIC. S tím, že někdy příští rok oznámí D4, nebo ukončení projektu.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“