Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět

Hlasování: theory crafting ala nase vlhke sny blizzconu 2016

Diablo 4 Finale serie.
11
19%
Diablo 3 new expansion.
18
32%
Diablo 2 HD.
7
12%
MMO v svete sanctuary
2
4%
Nova hra odohravajuca v svete sanctuary.
2
4%
Strategie alebo kartova hra.
2
4%
Nieco ine.
6
11%
Nic.
9
16%
 
Celkem hlasů: 57

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267
Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od babacho » 03.11.2016, 15:02 hod.

To je zajímavý, že o D kecají nejvíc ti, co jej nehrají.

Odesláno z mého Nexus 6 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od Glimmer Man » 03.11.2016, 15:10 hod.

babacho píše:To je zajímavý, že o D kecají nejvíc ti, co jej nehrají.
Tak jsme tu samí Diablo fans.

Někdo fandí dvojce, někdo trojce a někdo čtyřce nebo jinýmu vysněnýmu Diablu, no... :D

Já jsem tu za trojku, protože je nejlepší. >:D >:D >:D
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od Gold Eagle » 03.11.2016, 15:39 hod.

V kontextu doby měla asi největší kouzlo Diablo 1. Pak Diablo 2 - tam lidi nadávali dost na první rozlišení max 640 x 480. :D, stále jsem ve frontě před bývalým JRC, abych dostal taky tričko D 2 hned jak otevřeli krám. Ale jak píšu v kontextu doby dle svý autenticity, když jsem to hrál v té době, kdy to vyšlo. Dneska už je velký výběr všeho možnýho a lidi jsou zmlsaný. Kromě Quake 2 střílečky, série HoMM od 1do asi 4 (přiletěl velkej fialovej drak a všechno lehlo :D). apod. v kontextu té doby, mě zaujalo pak už jen více první Far Cry, kdy jsem vystřílel na ostrově nepřátele a toulal se krajinou a skákal z vodopádů apod. jak na dovolený ve hře.
Naposledy upravil(a) Gold Eagle dne 03.11.2016, 19:05 hod., celkem upraveno 1 x.

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od firdecek » 03.11.2016, 16:17 hod.

Je fakt, že dneska jsou hráči hrozně rozmazlený. Na webu si najdou nejvíc cheasy build / postup hrou a pak se diví, že to dohrají za 3 dny a nemají co dělat. Já fandím D3, mrtvá hra to není, na to, že je 4 roky stará tu je diskuse docela obstojná :)

Ksinbad
Gorebelly
Příspěvky:277
BattleTag:Ksinbad#1240

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od Ksinbad » 03.11.2016, 17:18 hod.

Gold Eagle

Já stál na D2 v roce 2000 hodinu před zavřenou prodejnou, abych byl mezi prvními v ČR, kteří budou hrát D2. Měl jsem tehdy štěstí, že jsem byl mezi 50 prvními, protože více jich tehndy neměli, myslím tím první prodejní den. D2 mi bavila pět let, rád na ní vzpomínám, ale vracet se k ní už nechci.

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od Gold Eagle » 03.11.2016, 19:07 hod.

Jestli to bylo v Praze u bejvalýho Máje, jak tam byl u toho mikroparčíku obchod JRC, tak sme tam v tom chumlíku asi stáli oba, byl to první den prodeje D2 v Česku. To tričko mám dosud.

Ksinbad
Gorebelly
Příspěvky:277
BattleTag:Ksinbad#1240

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od Ksinbad » 04.11.2016, 09:26 hod.

Gold Eagle

To ne v Praze to nebylo a bohužel také tričko jsem nedostal, ale stejně jsem měl tenkrát velkou radost, že jsem se vešel do té 50. Jo tenkrát ten přechod z D1 na D2 byl jako přechod z trabanta na limuzínu. Také z toho důvodu si myslím, že D4 nemůže být ohlášena, protože i kdyby byla za tři roky, tak ten rozdíl mezi D3 a D4 nebude moc velký. Jo kdyby se například D4 již hrála přes virtuální realitu nebo přišla nějaká nová převratná technologie, tak by to bylo něco jiného, jenže to do tří let určitě nebude a že by ohlašovali D4, že bude například za 5 a více let, to už by bylo trochu divné a asi moc potlesku by za to nedostali. Však již brzy se ukáže, co nám Blizzard v příštích letech nachystá, jen doufám, že to bude něco lepšího než ten minulý rok.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od Javurek » 04.11.2016, 12:40 hod.

Nechápu proč by to měla být krátká doba 4 roky na další díl. Pokud to nemělo takový úspěch může být další díl brzo. Interval mezi d2 a d3 byl dán hodně tím že ta hra prostě dlouho vydržela a spousta lidí to hrála přes 10 let. A taky tím že se vyvíjelo d3 a pak se opustil koncept a jelo se odznova.

Stačí se podívat jak je fan base s d3 spokojená. Hromada hate témat na offic fóru a když bylo oznámeno co bude v nové sézóně nenašel jsem v komentářich ani jeden kladnej komentář. Takže s Diablem 4 by si rozhodně neuškodili, protože pokud vydaj datáč kterej něpřekope nějak zásadně hru, tak to bude za půl roku zas to stejné.

Ksinbad
Gorebelly
Příspěvky:277
BattleTag:Ksinbad#1240

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od Ksinbad » 04.11.2016, 13:09 hod.

Javurek

Jenže tady je úplně jiný problém, D2 se od D3 liší hlavně úplně jinou grafikou a herním stylem, vezmi si, že i když D3 vyšla před 4 roky, tak se pořád na ní pracovalo a to hra je už úplně jiná než byla v roce 2012. Po datadisku a všech patchích bych označil D3 za hru z roku 2015. Pokud by na Blizzconu byla vyhlášena D4, tak by jim trvalo mnoho let než by tomu vymysleli úplně nový kabát, aby nikdo nemohl říkat, že D4 je vlastně D3 s malým upgradem. Zvláště pokud budou chtít nadále udržovat D3 nebo dokonce vytvářet k ní datadisk, tak se podle mě do D4 nepohrnou.

PS: Pokud zítra vyhlásí Blizzard vývoj D4 tak se mi můžete smát. :D

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od dawemorraless » 04.11.2016, 13:27 hod.

Velké ohlášení bude dnes na zahájení jako vždycky. D3bylo ohlášeno 4 roky před tím než vyšlo,je to velký výročí tak proč neohlasit něco velkého např D4 :green:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od Gold Eagle » 04.11.2016, 13:28 hod.

My teď řešíme hlavně Necromancera zda jo nebo ne.
Naposledy upravil(a) Gold Eagle dne 04.11.2016, 17:28 hod., celkem upraveno 1 x.

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od firdecek » 04.11.2016, 14:09 hod.

mě se líbí, že se stále najde někdo, kdo věří v D4 :) možná mají nějaký koncepty už rozjeté, ale rozhodně nebudou nic oznamovat, dokud nebudou mít pěkné promo video z gameplaye. A to ještě 1-2 roky nebude. proč by si sami konkurovali čtyřkou, když má být ještě jeden expansion na D3 :)

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od Javurek » 04.11.2016, 14:36 hod.

Ksinbad grafika není zas tak ukrutně důležitá, samozřejmě to nesmí být hnusné na podled ale vždy je hlavní hratelnost a herní systémy.

co se týče necromancera, jsem teda zvědavej na skilly aby to nebyla kopie WD, protože ten dostal spoustu skillů necromancera z d2.

No pokud ohlási datáč s nekrem bude se smát mě kolega v práci, já se s ním hádal že necro a datáč už fakt nebudou .)

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od HELLERcz » 04.11.2016, 15:19 hod.

Kua, už až je to napínání za náma .. :D těším se na Blizzcon, jako celek, i na jiné hry, jako je OW, karty a třeba něco z WOWka, ale tam asi teď těžko něco bude :D
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od dawemorraless » 04.11.2016, 15:24 hod.

Jestli mě paměť neklame tak v prvních videích po ohlášení D3 měl barbar manu a gameplay vypadal úplně jinak takže jim stáčí nějaký pěkný videjko. Ačkoliv si přeji D4 spíš to vypadá na datadisk. Ale za pár hodin už budem vědět...snad to stihnu z hokny včas. Heller já sem zvědav na heroesy pač ta hra jde krapet do kopru :{
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od Dark_Deamon » 04.11.2016, 15:59 hod.

firdecek píše:mě se líbí, že se stále najde někdo, kdo věří v D4 :) možná mají nějaký koncepty už rozjeté, ale rozhodně nebudou nic oznamovat, dokud nebudou mít pěkné promo video z gameplaye. A to ještě 1-2 roky nebude. proč by si sami konkurovali čtyřkou, když má být ještě jeden expansion na D3 :)
Zajímavý...Tak nejprv Blizz říkal, že budou 2 datáče, pak přišli s tím, že druhej datadisk už nikdá nebude a najednou (asi podle tebe) budou zase 2? :) Jedna fotka přece nic neznamená a Venca mi přísahal :green: :green:

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od firdecek » 04.11.2016, 16:08 hod.

No je fakt, že jediný zdroj, který říkal, že druhý expansion se rozhodil mezi jednotlivé patche, byl z Forbesu. Jinde jsem nic nenašel na netu, že by to potvrdil přímo Blue na ofic foru (či twitteru). Takže je dost možné, že to byla kachna. Anebo něco opravdu z EXP2 použili, ale zbytek si nechali na samotné 20. výročí diabla.

Ad Javurek: Které skilly dostal WD, co měl Necro v D2? Co tak koukám, tak maximálně pár poison skillů a Confuse. Víc nic. To mi nepřipadá, že by bylo hodně..

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od dawemorraless » 04.11.2016, 16:13 hod.

Garga-golem.psi,fetiš-kostici...ty 2chary jsou si dost podobný,nicméně necro může být vymyslenej jinak....sety trangoul sanders a death? :green:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od firdecek » 04.11.2016, 16:51 hod.

No pokud srovnáváš garga a golema, či fetiše s kostlivci, tak to už můžeš rovnou říct, že i Crus je podobný nekromantovi, pač vyvolává Phalanxy anebo barb vyvolává Ancienty. To jsou prostě zcela jiné jednotky!! V D2 sis přece ve třetím aktu nemyslel o těch flame šamanech, že jsou to nekromanti :) Pač WD je přesně obdoba těchto šamanů ze třetího aktu D2 :)

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od Relic » 04.11.2016, 16:55 hod.

Bolo by to super kopec skeletonov ozivovanych z mrtvol a npr prsten na skelton kinga, zase kopec hodin zabavy

Odpovědět

Zpět na „Obecně“