Info o PvP

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Borgi*
Doom Knight
Příspěvky:421
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Borgi#2969
Re: Info o PvP

Příspěvek od Borgi* » 08.01.2013, 12:33 hod.

Ten článek jen papouškuje oficiální info a je plný nepřesností. Duely budou v přístím patchi, PVP vydají až s ním budou spokojení.
Obrázek

Inferno (MP 10) - The Butcher, Belial, Azmodan, Diablo kills
http://youtu.be/w1mML-HlRAU

eltazar
Quill Rat
Příspěvky:20
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tazrius#2439

Re: Info o PvP

Příspěvek od eltazar » 08.01.2013, 12:38 hod.

imo papouoškování v tomto případě vůbec nevadí :) uvidíme, hádat se rozhodně nechci, jen jsem přihodil téma k tématu :)

Uživatelský avatar
RedDwarf_Cz
Wraith
Příspěvky:177

Re: Info o PvP

Příspěvek od RedDwarf_Cz » 13.01.2013, 14:16 hod.

Úplně nechápu ten systém duelů. Promluvím s nějakou NPC a díky tomu se dostanu do "místnosti", kde už budou jiní hráči a tam se budu muset s někým domluvit, nebo dám něco jako "quick match" a ten mi někoho z té místnosti přidá, nebo jak?

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Info o PvP

Příspěvek od Rakiii » 13.01.2013, 14:41 hod.

Předpokládám, že to bude záviset na domluvě. Nicméně jak budou řešeny "public duely" o tom se tam nepíše... ?
Hry typu "duel me noob" známé ze dvojky měly své kouzlo :)

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: Info o PvP

Příspěvek od Jojo WD » 13.01.2013, 17:17 hod.

Podla mna to bude fungovat tak ze v meste s niekym pokecas a to ta hodi do neakej areny s niekym kto sa tiez u neho prihlasi, podla mna to bude tak fungovat
Obrázek

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Info o PvP

Příspěvek od Quetak » 13.01.2013, 19:43 hod.

Myslim, že tam žádný náhodný spojování nebude, prostě se aktuální parta portne do tý oblasti a tam to bude všichni proti všem, aspoň to sem pochopil z toho jejich popisu.

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: Info o PvP

Příspěvek od Jojo WD » 13.01.2013, 20:03 hod.

Kazdy to pochopil po svojom, no uvidime ako to naozaj bude
Obrázek

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Info o PvP

Příspěvek od Quetak » 13.01.2013, 21:18 hod.

Speaking with Nek will take you and your party to the Scorched Chapel

Uživatelský avatar
Ragnarok
Gorebelly
Příspěvky:252
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ragnarok#2825

Re: Info o PvP

Příspěvek od Ragnarok » 15.01.2013, 23:14 hod.

Potom, co jsem osobne zkousel, jsem velmi ale velmi zklaman. Duely jsou na PTRku o nicem. Vse je to otazka jedne rany. V podstate nikdo neni schopen prezit veci jako je seven side strike ci hungering arrow od nabuseneho Demon Huntera.

No, snad to opravi, protoze tohle by byl pruser :))

Hral jsem duely asi jen hodinu, ale je z toho jasne videt, ze ty skilly se na PvP vubec, ale vubec nehodi. Jen cekas, az se nabije dany skill, aby jsi protivnika zabil. Kazdy zapas je otazkou par vterin.
Kouzelníci všech zemí, spojte se!
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Ragn ... o/36058370

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Info o PvP

Příspěvek od Nekronaut » 16.01.2013, 07:21 hod.

Tak to je celkem na ho...

Uživatelský avatar
Model
Fallen Shaman
Příspěvky:56
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Model#2654
Bydliště:Chomutov

Re: Info o PvP

Příspěvek od Model » 16.01.2013, 12:04 hod.

Ragnarok píše:Potom, co jsem osobne zkousel, jsem velmi ale velmi zklaman. Duely jsou na PTRku o nicem. Vse je to otazka jedne rany. V podstate nikdo neni schopen prezit veci jako je seven side strike ci hungering arrow od nabuseneho Demon Huntera.

No, snad to opravi, protoze tohle by byl pruser :))

Hral jsem duely asi jen hodinu, ale je z toho jasne videt, ze ty skilly se na PvP vubec, ale vubec nehodi. Jen cekas, az se nabije dany skill, aby jsi protivnika zabil. Kazdy zapas je otazkou par vterin.
Na to se dá říct jen jedna věc: pokud na to nemáš gear tak na duely nelez! nebo si najdi stejně silné(vybavené) lidi. Když se sejdou dobře vybavení lidé s gearem na stejné úrovni, tak může duel trvat i pěkných par minut!!! Takže udělali to dobře. Blizz taky nesliboval žádný balanc ani redukce, doslova řekl, že to bude o nakopávání zadků.

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Info o PvP

Příspěvek od Nekronaut » 16.01.2013, 12:07 hod.

No to by řešily ty ligy či skupiny dle dmg. A když by člověk i tak převyšoval svou skupinu, posunul by se výš (třeba by se hrála baráž :D )

Uživatelský avatar
Ragnarok
Gorebelly
Příspěvky:252
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ragnarok#2825

Re: Info o PvP

Příspěvek od Ragnarok » 16.01.2013, 12:25 hod.

Model: Ale tohle neni moc spojene s gearem. Zkouseli jsme vice postav a je tam problem se skillama. Napriklad o dost slabsi monk je schopen DHcko sestrelit pomoci Seven-Sided Strike na jednu ranu. Gear s tim opravdu nema co delat. Staci se podivat na fora a vetsina lidi si stezuje na to same. Proste davat protivnikovi IKacka je blbost. Souboje pak probihaji tak, ze se ceka, az se nabije dany skill. Ale snad to opravi.

Nemam gear na PvP a pocitam s tim, ze barbar nebude zadny zazrak v tomhle ohledu. Take mi nevadi, ze prohraju. Spise mi vadi jak je to udelane. V podstate nic s tou hrou v tomhle ohledu neucinilli a to je spatne. S nekolika lidmi jsme se shodli na tom, ze redukce dmg nebude ta spravna cesta. Bohuzel...
Kouzelníci všech zemí, spojte se!
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Ragn ... o/36058370

ZeroOne
Quill Rat
Příspěvky:48
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Info o PvP

Příspěvek od ZeroOne » 16.01.2013, 13:43 hod.

Zatim jsem nemel moznost si vyzkouset PVP osobne, ale co tak ctu na forech at uz tady nebo na bnetu tak si na problem s IK stezuji vetsinou hraci co maji mega dmg ale uplne na .... EHP. At se pak nedivi ze dostanou IK kdyz maji sice krasnych 200k+ DMG ale zato EHP napriklad 250k.
Jak dobre zminoval jeden z hracu na bnet foru staci kdyz se lidi zamysli a poskladaji equip trochu rozumeji na PVP souboje a cely problem se mozna vyresi sam. Bude to totiz znamenat zasadni zvyseni EHP (pomoci armoru, ress all, block, dodge, ....) s tim ovsem asi u vetsiny hracu klesne dmg cimz nebudou mit dostatek dmg aby ostatnim udelili IK i pri nizkem stavu EHP.
Proste jsme zas na zacatku jako kdyz diablo vyslo taky spousta lidi hrala inferno se stitem a snazila se mit co nejvyssi all ress aby dokazali dostatecne dlouho prezit. Ale jak se hra zjednodusovala a hraci poskladali equip ktery jim umoznuje zabit vse o dost rychleji a jeste se pri tom nejak lecit (loh, ls, ...) tak se vetsina vubec nezameruje na to jakou maji zivotnost staraji se jen o to aby prezili jednu ranu a za co nejkratsi cas pozabijeli co nejvic monster.

Uživatelský avatar
Ragnarok
Gorebelly
Příspěvky:252
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ragnarok#2825

Re: Info o PvP

Příspěvek od Ragnarok » 16.01.2013, 14:21 hod.

Tak jinak. Staci se podivat na tohle video, jak je to s PvP. NENI TO O GEARU. Samozrejme, nepocitam rozdil mezi nekym, kdo ma gear za miliardu a nekym, kdo ho ma za 20 milionu.

http://www.youtube.com/watch?v=cAbttuZDxw0
Kouzelníci všech zemí, spojte se!
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Ragn ... o/36058370

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Info o PvP

Příspěvek od Quetak » 16.01.2013, 14:54 hod.

Stačí si představit, že takovej hammer barb dává rány za 1M(ve wotb za 2m), kolik je potřeba redukcí/hp aby člověk tu jednu ránu ustál?

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Info o PvP

Příspěvek od Punky » 16.01.2013, 15:03 hod.

no cisto teoreticky, v matematickej rovine, aby si ustal ranu za 1m dmg (do targetu bez armoru a rezistov), potrebujes mat 90% redukciu a aspon 101k HP :)

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Info o PvP

Příspěvek od Quetak » 16.01.2013, 15:05 hod.

nj, ustát ránu za 1M = mít víc než 1M ehp, tak to gl :D

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Info o PvP

Příspěvek od Nekronaut » 16.01.2013, 15:13 hod.

To já mám :-)

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Info o PvP

Příspěvek od Quetak » 16.01.2013, 15:17 hod.

dobře no tak na tebe wotb...2M snad už nemáš :)

Odpovědět

Zpět na „Obecně“