Porovnajte si svoj gear s ostatnymi CZ-SK hracmi

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982
Re: Porovnajte si svoj gear s ostatnymi CZ-SK hracmi

Příspěvek od kojot » 12.12.2012, 15:49 hod.

Ja mam taky na svym DH Archery od toho levelu na kterym se odemkla.
Ale kdyby se tam pocitali pasivky tak by tam musel byt i Sharpshooter, a s tim by ty zebricky byly strasne nepresny.
Navic ty hodnoty tech buffu ze skillu se muzou kazdym patchem zmenit a tim padem by jim to najednou prehazelo celej zebricek

Odesláno z mého GT-I9070P pomocí Tapatalk 2
Obrázek

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: Porovnajte si svoj gear s ostatnymi CZ-SK hracmi

Příspěvek od sgtmajfoley » 01.01.2013, 12:42 hod.

Nekronaut píše:No chci se porovnávat především s dalšími WD a pana Jekilla mi hlava nebere. Průměrný gear s nahoněnými HP a jaké to hned hodí score :D
Pravda, osobny nazor, mam ten, ze u DH bude rozhodovat skorej disciplina ako vsetko ostatne, ale je samozrejme, ze resisty a life su tiez dolezite. Inak Model je u mna bez konkurencne top DH medzi CZ-SK hracmi, co sa tyka aj normalneho gearu nie len nejakeho pvp dummy. Su aj nejaky co maju 350k dps alebo take nieco, ale zdechynaju jak cicimbrusovia zo 100 resistami...
kojot píše:Ja mam taky na svym DH Archery od toho levelu na kterym se odemkla.
Ale kdyby se tam pocitali pasivky tak by tam musel byt i Sharpshooter, a s tim by ty zebricky byly strasne nepresny.
Navic ty hodnoty tech buffu ze skillu se muzou kazdym patchem zmenit a tim padem by jim to najednou prehazelo celej zebricek

Odesláno z mého GT-I9070P pomocí Tapatalk 2
Neprehazalo, do rebricka sa uvazuje ciste unbuffed dps, takze skilly ani pasivky nemaju ziadny vplyv. Zmenilo by sa to iba vtedy, ak by upravili vypocet celkoveho DPS alebo keby bol nerf AS ako kedysi.
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Porovnajte si svoj gear s ostatnymi CZ-SK hracmi

Příspěvek od kojot » 01.01.2013, 13:18 hod.

sgtmajfoley: Omg. Zkus si to přečíst ještě jednou a pak se trochu zamyslet, možná pak i pochopíš, co jsem napsal...
Obrázek

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: Porovnajte si svoj gear s ostatnymi CZ-SK hracmi

Příspěvek od sgtmajfoley » 01.01.2013, 13:20 hod.

Skor si to ty precitaj alebo nevies ani co si napisal?

"Ale kdyby se tam pocitali pasivky tak by tam musel byt i Sharpshooter, a s tim by ty zebricky byly strasne nepresny.
Navic ty hodnoty tech buffu ze skillu se muzou kazdym patchem zmenit a tim padem by jim to najednou prehazelo celej zebricek."

Pises o rebricku, pises. Hodnoty buffu zo skillov im istotne rebricky neprehadzu, uvazuj, ked tam asi pasivky ani skilly nerataju.

EDIT: Celkove EHP by sa malo ratat na diablo progress tiez bez skillov a pasiviek, iba cisto life, resisty atd... pokial to nezmenili, kedysi som mal na monkovi 3 mil EHP podla externeho programu a na diablo progress bolo o mnoho mensie. Takze ta druha veta co si napisal, je naozaj blbost. Jedine co sa rata do EHP su redukcie na armore.
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Porovnajte si svoj gear s ostatnymi CZ-SK hracmi

Příspěvek od kojot » 01.01.2013, 13:32 hod.

No však právě. Já samozřejmě vím, že se to tam nepočítá :roll: . Já jsem právě akorát vysvětloval, proč se to tam nepočítá. Protože se Thulle divil, že tam má menší DPS, než na battle.net profilu, tak jsem mu napsal, že se to počítá bez pasivek z toho důvodu, že kdyby se to počítalo s pasivkami, tak by se při každém patchi žebříčky úplně změnili.

Ještě jednou ti to tady napíšu, aby jsi pochopil, co jsem psal...
Ale kdyby se tam pocitali pasivky tak by tam musel byt i Sharpshooter, a s tim by ty zebricky byly strasne nepresny.
Navic ty hodnoty tech buffu ze skillu se muzou kazdym patchem zmenit a tim padem by jim to najednou prehazelo celej zebricek.
Zaměř se na to zvýrazněný slovíčko ;) .
Obrázek

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: Porovnajte si svoj gear s ostatnymi CZ-SK hracmi

Příspěvek od sgtmajfoley » 01.01.2013, 13:46 hod.

Tak pockat, hovoris teraz o pasivkach alebo o skilloch? Treba to rozlišovat ;) Ako nebudem sa tu hadat, ale nabuduce to napis lepsie. A to kdyby mi nemusis zvyraznovat, to som videl cely cas.
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Porovnajte si svoj gear s ostatnymi CZ-SK hracmi

Příspěvek od kojot » 01.01.2013, 14:14 hod.

Když jsem napsal skilly, tak jsem myslel pasivky+aktivní skilly. Ale je to jedno, nepočítá se tam ani jedno. A pro oboje platí, že kdyby se tam ty buffy počítali, tak by v tom byl strašnej guláš.
Navic ty hodnoty tech buffu ze skillu se muzou kazdym patchem zmenit a tim padem by jim to najednou prehazelo celej zebricek
Třeba tahle věta (o které píšeš, že je blbost) se vztahuje k tomu, kdyby se tam ty skilly a pasivky počítali. A nechápu, jak si z toho vyčetl, že se tam pasivky a skilly počítají...

A napsal jsem to dostatečně jasně. Myslím, že to pochopil každej, kromě tebe. Takže asi chyba nebude u mě...
Obrázek

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: Porovnajte si svoj gear s ostatnymi CZ-SK hracmi

Příspěvek od sgtmajfoley » 01.01.2013, 14:28 hod.

Jak pekne kamufluješ to, že si nevedel ani o čom si pisal. Ako teraz hovoríš ty mne, že hovorim niekde to, že sa tam pasivky a skilly pocitaju. A ty ze si moderator, trochu trapne. Takze tu netrep, nieco o com nevies a najprv si daj veci do poriadku, lebo jediny co tu nieco nechape si ty. Takze asi tak.
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Porovnajte si svoj gear s ostatnymi CZ-SK hracmi

Příspěvek od kojot » 01.01.2013, 14:46 hod.

Nikde netvrdím, že jsi říkal, že se tam pasivky a aktivní skilly počítají. Stejně tak nikde nepíšu ani já, že se tam aktivní skilly a pasivky počítají.

1. Thulle se divil, proč tam má menší DPS, než na profilu.
2. Já jsem mu napsal, že je to kvůli tomu, že se tam nepočítají buffy z pasivek.
3. Doplnil jsem, že kdyby se tam počítali buffy ze skillů (skilly se dělí na aktivní a pasivní ;) ), tak by to bylo nepřesné a při změnách v patchi, by to přeházelo celý žebříček.

To je všechno, nikde nic nekamufluji. Každej aspoň trochu inteligentní člověk, kterej si to tady přečetl, to pochopil.

Ty jsi tady začal vypisovat, že by změny patchi nepřeházeli žebříčky, protože se to do unbuffed DPS nepočítá. To je pravda, ale já jsem nikde nepsal, že se to po patchi přehází, jenom jsem napsal, že kdyby se tam buffy ze skillů počítali, tak by to ty žebříčky přeházelo. A uváděl jsem to jako jeden z důvodů, proč se to tam nepočítá...

Měl bys zapracovat na porozumnění psaného textu a nepsat zbytečné příspěvky, které jsou úplně mimo, když nejsi schopen pochopit, co se v nich píše...
Obrázek

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Porovnajte si svoj gear s ostatnymi CZ-SK hracmi

Příspěvek od Nekronaut » 04.01.2013, 07:30 hod.

Funguje vám aktualizace profilů na Diabloprogress? Mě už to druhý den nefachá. Aktualizuje se celý profil, ale ten samostatný u mého WD ne. Kurňa člověk vymění prsteny a ani nevidí progres...

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Porovnajte si svoj gear s ostatnymi CZ-SK hracmi

Příspěvek od Kuki10 » 04.01.2013, 09:11 hod.

Jj ale nekdy musim kazdej char aktualizovat zvlast a chvilku to i trva.:-/

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Porovnajte si svoj gear s ostatnymi CZ-SK hracmi

Příspěvek od Nekronaut » 04.01.2013, 12:00 hod.

Tak teď se mi po 2 dnech načetly itemy, ale paragon pro změnu ne. To je fakt o nervy :D

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Porovnajte si svoj gear s ostatnymi CZ-SK hracmi

Příspěvek od spiderer » 04.01.2013, 12:52 hod.

Trva mi to vetsinou cca 16-24 hod nez se to aktualizuje, paragon si taky dela co chce, ten nekdy naskoci hned, nekdy treba az o dalsi den pozdeji, je v tom bordel, armory je aktualizovane hned po odhlaseni ze hry..

Odpovědět

Zpět na „Obecně“