Diablo 3 ROS podvodna koupe?

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Uživatelský avatar
karlmega
Quill Rat
Příspěvky:11
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:KarlMega#2320
Diablo 3 ROS podvodna koupe?

Příspěvek od karlmega » 02.01.2014, 17:30 hod.

Obracim se na vas o radu myslel jsem ze za pakatel koupim tuto hru ale zda se ze se me nekdo pokousi podvest a chtel bych vedet vas nazor nez ho nahlasim na Aukro jako podvodnika.
v puvodní nabidce byl pripojen tento obrazek http://www.patchman.ic.cz/dukaz.png a vypadal celkem verohodne po zaslani penez mi prisel kod i se zminenym navodem ale na strance http://us.battle.net/d3/en/blog/1087378 ... -play-free kde bych udajne mel zadat svuj kod na akrivaci ROS samozrejme nic takoveho neni. tak jsem se ho zeptal jak mam tedy kod zadat prisla mi odpoved s dalsim obrazkem http://www.patchman.ic.cz/vystr.png a tak jsem mu napsal at mi posle odkaz primo na tuto stranku s aktivaci a poslal mi toto:
http://us.battle-d3-en.net/shop/en/prod ... x-presales

coz mi google hlasi jako podvodnou stranku coz si myslim ze opravdu je.

Kdyz se poslany kod snazim zadat na original strankach battle.net u sveho profilu napise to tohle "The following errors have occurred:
The code you entered cannot be claimed. Please check the code and try again. If you see this error again, please try again later, as the game or website may be undergoing maintenance."

neumim moc anglicky ale myslim ze to neni zrovna v poradku. kupovali jste uz nekdo primo od blizzardu v predprodeji jak ma spravny kod vypadat? a nebo jen neco delam spatne? Stal jsem se obětí podvodu?
Obrázek

Uživatelský avatar
Denny
Gorebelly
Příspěvky:236
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Denny#2750

Re: Diablo 3 ROS podvodna koupe?

Příspěvek od Denny » 02.01.2014, 17:37 hod.

nejspis nekdo prekreslil nejake ( ne-li vsechny ) znaky toho kodu

Uživatelský avatar
karlmega
Quill Rat
Příspěvky:11
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:KarlMega#2320

Re: Diablo 3 ROS podvodna koupe?

Příspěvek od karlmega » 02.01.2014, 17:51 hod.

ja mam ten kod samozrejme cely ale prepsany jako pouhy text ten obrazek byl jen dukaz v aukci pri prodeji ale i tak podle toho navodu co je u toho kodu se neda aktivovat a kdyz ho napisu kam se da proste stejna odpoved

"The following errors have occurred:
The code you entered cannot be claimed. Please check the code and try again. If you see this error again, please try again later, as the game or website may be undergoing maintenance."
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Příspěvek od Kuki10 » 02.01.2014, 18:00 hod.

Kolik ten kód stal?

Btw. Nikde nesezenes kód k aktivaci ros, datace ještě nevyšel!

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Diablo 3 ROS podvodna koupe?

Příspěvek od Frozen » 02.01.2014, 18:06 hod.

Ahoj, tento člověk se to snažil nejdříve nabídnout na warforu, ale porušil pravidla odkazem na aukro. Ale nevypadá jako podvodník. Nejspíše naletěl on a snaží se to prodat (i třeba nevědomky) i když nevím jak by k tomu přišel.... a nebo to je krypl, kterej si chtěl pouze ulovit nějakou kačku. Ale z toho obrázku je evidentní ten odkaz, že vede na demo na konzole, tak pochybuju, že by tam měli odkaz.

Stál 550, jestli se nemýlím.
Obrázek

Uživatelský avatar
karlmega
Quill Rat
Příspěvky:11
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:KarlMega#2320

Re: Diablo 3 ROS podvodna koupe?

Příspěvek od karlmega » 02.01.2014, 18:11 hod.

A kupoval jste nekdo uz v predkoupi primo od blizzardu? abych si mohl byt jisty ze je to podvod? nerad bych ho nespravedlive narkl
Obrázek

Uživatelský avatar
karlmega
Quill Rat
Příspěvky:11
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:KarlMega#2320

Re: Diablo 3 ROS podvodna koupe?

Příspěvek od karlmega » 02.01.2014, 18:14 hod.

kod stal pouhych 400 a na akru ma prodejce same pozitivni komentare. A co tedy dostane clovek ktery si v predprodeji koupi ROS? kdyz ne kod pro jeho aktivaci s tim ze zatim nebude funkcni
Obrázek

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Diablo 3 ROS podvodna koupe?

Příspěvek od Alfajk » 02.01.2014, 18:18 hod.

dostanes "poukazku na kod",takze nedostanes vubec nic a klic ti prijde az pred vydanim

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Příspěvek od Kuki10 » 02.01.2014, 18:21 hod.

Přesně a za ty love? To ani nesezenes po vydání nikde.
Takže bych to na aukru začal řešit, tam to naštěstí jde dobře.
Když to koupis na blizzu, tak to mas uvedeny ve hrách tuším, když jinde, tak ti přijde kód v den vydání.
A edituj příspěvky , nepis dva za sebou.:)

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Housac
Fallen Shaman
Příspěvky:66
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Housac#2471

Re: Diablo 3 ROS podvodna koupe?

Příspěvek od Housac » 02.01.2014, 23:20 hod.

to máš štěstí že je to aukro..

zas nějaký krypl tahá z lidí prachy,
nedávno segra kupovala na bazoši nějaký použitý značkový kalhoty, a jistě že přišli jiný, smradlavý a nějaký přešitý..
už se nedá dovolat na tel.č. - lidi to zkoušej možně, ale kupovat RoS 3 měsíce před vydáním je blbost..

emaily s http://us.battle-d3-en.net/ mi chodí 2x za měsíc, naštěstí to prohlížeč podchytí, ale jistě že -d3-en.net není správný

Uživatelský avatar
Jurman
Fallen Shaman
Příspěvky:74
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Diablo 3 ROS podvodna koupe?

Příspěvek od Jurman » 03.01.2014, 08:39 hod.

karlmega píše:A kupoval jste nekdo uz v predkoupi primo od blizzardu? abych si mohl byt jisty ze je to podvod? nerad bych ho nespravedlive narkl
Pokud si to koupis primo od Blizzu tak ti to tvoji aktualni diablo licenci zmeni na RoS pripadne na RoS Deluxe podle toho co jsi koupil. A v moment kdy uvolni soubory hry ke stazeni tak se ti automaticky stahne a bude pripravena na hrani datadisku. Proto uz nejakou dobu tohle uprednostnuju pred krabicema u WoW i Diabla. Za par korun navic zadne problemy. :)

Takhle se ti to pak ukaze na tvem Battle.net uctu :

Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
zahadum
Doom Knight
Příspěvky:483
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zahadum#2966

Re: Diablo 3 ROS podvodna koupe?

Příspěvek od zahadum » 03.01.2014, 08:53 hod.

jj presne...aj kámoš chcel " ušetriť " a kúpil kľúč na jednu MMO a nakoniec ho stála hra viac .... hlavne keď Blizzard ti hru požičiava a nepredáva..nemáš právo ju predávať a ani kupovať od nikoho iného ako je Blizzard.....máš to pekne v tej zmluve ktorú musíš odkliknúť na začiatku po instale.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Příspěvek od Kuki10 » 03.01.2014, 08:56 hod.

Kupovat ji můžeš i jinde, to by byli sami proti sobě.:)

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Baglik
Gorebelly
Příspěvky:283
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:baglik#2817

Re: Diablo 3 ROS podvodna koupe?

Příspěvek od Baglik » 03.01.2014, 09:57 hod.

Já si taky nakonec koupil digitálku od Blizzu a dokonce deluxe edici pár minut po platbě mi přišlo potvrzení o zaplacení a v seznamu aktivovaných her se mi klasické Diablo změnilo na ROS je to sice předražené, ale bez rizika a těch pár stovek navíc mě nezabije protože to mám jako koníčka, navíc ti co si to objednají u blizzu mají možnost to hrát od 1 minuty, protože to jistě uvolní ještě před spuštěním serverů, tak snad nebudou zase nějaké problémy s error 37 :).

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Diablo 3 ROS podvodna koupe?

Příspěvek od hulkxxxl » 03.01.2014, 10:00 hod.

na diablofans.com jsem viděl nějakej blue post o těchto mailech co chodí a tváťí se jako prodej klíče/ že jsi dostal klíč na betu, je pro prostě podvod, jak bylo napsané po koupi dig edice ros se mi jen přidal do licencí v bn accountu, žádnej klíč jsem nikam nepsal

pokud to někdo koupil za 400kč bylo to ještě docela "laciné" školení
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
karlmega
Quill Rat
Příspěvky:11
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:KarlMega#2320

Re: Diablo 3 ROS podvodna koupe?

Příspěvek od karlmega » 03.01.2014, 11:18 hod.

Díky za rady panové nechal jsem se nachytat prvne a jen proto ze penez ted malo a ROS jsem hrozne chtel nastesti snad diky tomu ze je to pres aukro ty prachy dostanu zpet. nejdriv jsem dal moznost vratit penize prodavajicimu pokud nebude reagovat nahlasim ho na aukro.

Díky všem a hraní zdar :)

edit: tak to vypada ze si da rict.Nechci nic zakriknout ale uznal svou chybu a prave jsem mu poslal cislo uctu aby mi mohl poslat penize zpet tak doufam ze bude vse v poradku
Obrázek

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Diablo 3 ROS podvodna koupe?

Příspěvek od Alfajk » 03.01.2014, 11:28 hod.

tak to vazne vypada,ze on naletel prvni a jen se to snazil poslat dal...

Daffs
Fallen Shaman
Příspěvky:54
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Daffs#2266

Re: Diablo 3 ROS podvodna koupe?

Příspěvek od Daffs » 04.01.2014, 08:11 hod.

Na e-mail který sem měl než mě vykradli tak mi chodi 2x denně aktivační kod úplně stejný jak ty posíláš.Je to těžký fake.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Diablo 3 ROS podvodna koupe?

Příspěvek od Seton » 06.01.2014, 13:51 hod.

Na to pozor! je známo, že chodí podvodné maily buď na pozvánku do bety nebo na koupi! Každopádně když to bude ofiko od Blizzu, nikdy v mailu nebude odkaz na nějakou stránku....vždy budete vyzváni na otevření Bnet aplikace a zadání kódu do ní...takže v mailech NIKDY neklikejte na odkazy...pokud je to ofiko, poznáte to na Bnet účtu! ;-)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Baglik
Gorebelly
Příspěvky:283
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:baglik#2817

Re: Diablo 3 ROS podvodna koupe?

Příspěvek od Baglik » 06.01.2014, 16:18 hod.

Obávám se že takových podvodných emailů bude s blížícím se vydání jen přibývat takže opravdu POZOR.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“