Patch 2.1.1 problem

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
VampireHeart_CZ
Quill Rat
Příspěvky:6
Patch 2.1.1 problem

Příspěvek od VampireHeart_CZ » 30.09.2014, 20:03 hod.

Jak jste na tom ostatni s novym patchem??Mne se odmita stahnout a nainstalovat.Nic jsem neprenastavoval (auto download atd),driv vse v pohode, posledni proste nejde. Nemam Reapera,jen zakladni hru.Verze PC.Hraju i WOW a taky nikdy zadnej problem... :OXO :-|

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Patch 2.1.1 problem

Příspěvek od ZOMB » 30.09.2014, 20:23 hod.

špatná sekce...
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Patch 2.1.1 problem

Příspěvek od Seton » 01.10.2014, 08:24 hod.

Patche, které jsou časově "za" RoS ani pro základní hru aplikovat nejdou ne?
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Patch 2.1.1 problem

Příspěvek od HELLERcz » 01.10.2014, 08:55 hod.

Ty chceš patch 2.1.1, který je určen pro datadisk, na vanillu ? :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Patch 2.1.1 problem

Příspěvek od Seton » 01.10.2014, 09:00 hod.

Něco ve smyslu "Mám Windows 3.11, proč sakra nemůžu nainstalovat Service Pack 3" ?? co je to za bordel zase v tom Mrkvosoftu :D
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

lulinak
Doom Knight
Příspěvky:442

Re: Patch 2.1.1 problem

Příspěvek od lulinak » 01.10.2014, 14:57 hod.

presne, a protoze je Blizz takovej osklivej, ze nedovoli instalovani patche k jine hre na tu moji, tak jsem dnesnim dnem ofiko presel od D3 (ktere mi nejak nema co nabidnout, tedy trebas do pristiho patche) na jiny soudek, a to:

X3 Albion Prelude

Vesmirny simulator se vsim vsudy a nemuzu si to vynachvalit, doporucuju tedy vsem, zmena je zivot... :-)

VampireHeart_CZ
Quill Rat
Příspěvky:6

Re: Patch 2.1.1 problem

Příspěvek od VampireHeart_CZ » 01.10.2014, 15:26 hod.

Dobry,tak jsem asi debil.V tom pripade nechapu,proc mi po nalogovanido hry to vypise ze je novy patch k dispozici,ze se hra ukonci a automaticky se patch aplikuje.A hrat proste nejde.

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Patch 2.1.1 problem

Příspěvek od ZOMB » 01.10.2014, 16:03 hod.

Samozřejmě... i já mám jen originální hru, a když si chci občas zahrát, hned se to všechno stahuje... nevím ale, jak to je s posledním patchem, už jsem D3 dlouho nehrál... ale Blizzard je zkrátka v tomhle dost netolerantní vůči těm, kteří si RoS nechtějí koupit...
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Mraker
Quill Rat
Příspěvky:11

Re: Patch 2.1.1 problem

Příspěvek od Mraker » 01.10.2014, 17:48 hod.

D3 aj ROS su v 50% zlave.. Preco nekuput expanziu na par korun ktora podstatne vylepsuje hru? Ja neviem
Using Tapatalk

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Patch 2.1.1 problem

Příspěvek od ZOMB » 01.10.2014, 18:39 hod.

Já vím :green:
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

TristanTzara
Fallen Shaman
Příspěvky:86

Re: Patch 2.1.1 problem

Příspěvek od TristanTzara » 01.10.2014, 20:25 hod.

Nevim, čemu se tady smějete. Protože u Diabla 2 vycházely dvě verze patche - pro D2 a pro D2+LoD. To samé u Warcraft 3...

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Patch 2.1.1 problem

Příspěvek od witekcz » 02.10.2014, 06:22 hod.

Nejlíp uděláš, když napíšeš na technickou podporu.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

VampireHeart_CZ
Quill Rat
Příspěvky:6

Re: Patch 2.1.1 problem

Příspěvek od VampireHeart_CZ » 02.10.2014, 06:32 hod.

Na podporu jsem psal, taky mam pocit ze si ten,kdo se ozval,mysli,ze jsme debili,ptal se me,jestli mam desk top verzi Launcheru a cislo verze.Odpovedel jsem mu a od te doby mlci.A nejsem tam sam kdo ma tohle. Zajimavy je,ze u WOW se stahne patch JAKEJKOLIV,at clovek ma datace nebo ne,proste se z toho vybere jen to,co je aktualni pro danou verzi hry hrace, zbytek "spi" nebo jak to rict. Dobry je,ze na oficialnich strankach tech podpory Blizz k D3 si nikdo srandu z cloveka nedela,tady zase chytri mistri sveta z nasi zeme... O te digitalni verzi datace co je ted v akci jsem uz premyslel no,ja to ale nemam rad,neni nad krabicu :)

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Patch 2.1.1 problem

Příspěvek od witekcz » 02.10.2014, 07:19 hod.

Holt budeš muse objetovat krabičku, jestli si chceš zahrát =) A pokud má problém víc lidí, tak se v brzku možná dočkáte opravy ;)
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

kany11
Fallen Shaman
Příspěvky:64
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Patch 2.1.1 problem

Příspěvek od kany11 » 02.10.2014, 07:38 hod.

Zdravim mam na hrace d3 prosbu od jistý doby a dle nejakych odhadu si myslim ze od patche 2.1 se mi stava at uz s pripojenym kamosem pres skype nebo ne to ze jdu hrat a obcasne ale uz tak min 10 krat se mi stalo ze mi zniceho nic comp zamrzne a to ne tak ze uplne na tvrdo ale dostane se do absolutniho zpomalenyho režimu kdy moje postava a zvuky ve hre ale i kamos na skypu jsou jakoby ve slow motionu( zpomalení) slysim ho jakoby v tu chvili mluvil jako robot vse je hrozne zpomalene kdy nejde jít ani na plochu takřka nic delat.do 2-3 min se to samo probere a dostane se to i z silenyho pingu ktery klidne vyskoci az na 1500ms a najednou je vse ok jakoby nic a jede se dal.jinak comp je ze stabilnim internetem a system je v poradku cisty x krat testovaný.drive to nedelalo nikdy. a posledni vec ze je jedina mapa a to ty novy stoky je jeden velkej škubanec a jen tam.(grafika a celkove comp dostatecne silny) mozny taky jen spatne optimalizovanou hrou.pokud je tu nekdo z vas komu se deje to stejny dejte vedet pokud jste tento problem nejak vyresily.diky moc za kazde info...hraju HC rad bych se tohoto problemu zbavil...

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Patch 2.1.1 problem

Příspěvek od witekcz » 02.10.2014, 09:10 hod.

Něco nestíhá. Nejspíš disk. Přesuň diablo na jiný fyzický disk. A zkontroluj si, jestli nemáš náhodou podtaktovaný procesor.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
smajli
Gorebelly
Příspěvky:240
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:smajli#2160
Bydliště:Lubná

Re: Patch 2.1.1 problem

Příspěvek od smajli » 02.10.2014, 10:11 hod.

Těch možností je hafo, mě to například dělala vysoká zvuková kvalita. Stačilo snížit.

kany11
Fallen Shaman
Příspěvky:64
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Patch 2.1.1 problem

Příspěvek od kany11 » 02.10.2014, 13:24 hod.

díky kucí disk no mam ssd na nem mam diablo melo by to bejt ok jeste udelam testy.snizit kvalitu zvuku neni spatnej napad mam tam 128 asi stejne zbytecny snizim tedy a testuju dal.dik za aspon neco....

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Patch 2.1.1 problem

Příspěvek od witekcz » 02.10.2014, 13:42 hod.

Jestli máš SSD, doporučuju zkontrolovat stav disku a update na nejnovější FW. Koukej hlavně, jak je na tom Wear Level (myslím, že se tomu tak říká).
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

kany11
Fallen Shaman
Příspěvky:64
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Patch 2.1.1 problem

Příspěvek od kany11 » 02.10.2014, 14:28 hod.

ted jsem zkousel x programu na disk primo ten wear level jsem nenasel ale stav mam 98% a vse bylo zelený takze asi dobry

Odpovědět

Zpět na „Obecně“