Teamspeak 3 pro Diablo 3 Hráče

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Zamčeno
ace321
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Teamspeak 3 pro Diablo 3 Hráče

Příspěvek od ace321 » 17.05.2012, 11:34 hod.

Založily jsme TS3 pro Diablo 3 hráče tak se pojte 95.168.216.37:1111 slouží na hledání lidi na kampaň atd při velkém zájmu bude počet slotů navýšen. místnosti vám rádi uděláme.

Reitak
Gorebelly
Příspěvky:254
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reitak#2702
Kontaktovat uživatele:

Re: Teamspeak 3 pro Diablo 3 Hráče

Příspěvek od Reitak » 17.05.2012, 12:32 hod.

my uz svoj TS mame, aj ked som ho sem este neoznamil :) stretava sa tam uz 5 ludi, hravame kazdy den, kto chce IP nech sa ozve PM, moze sa pridat.

AJey
Gorebelly
Příspěvky:330

Re: Teamspeak 3 pro Diablo 3 Hráče

Příspěvek od AJey » 17.05.2012, 15:32 hod.

nas web uz ma komunikacni server https://www.diablofans.cz/mumble.html takze si reklamu na svuj delej jinde :-)
D3Pedia.cz

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: Teamspeak 3 pro Diablo 3 Hráče

Příspěvek od Programos » 17.05.2012, 15:49 hod.

Popravdě jsem mumblem dost zklamanej, technicky je na tom podobně jako TS3 ale co se po stránce registrace, serverů týče, je na tom TS mnohem líp. Já na mumble už byl, jedinkrát a vůbec mi to nevyhovovalo. Hlavně když jsem se chtěl po reinstalu vrátit tak jsem zjistil, že musím znova projít registrací, kterou bez admina nelze, takže strašně nemobilní a nepohodlnej systém pro mě. U TS stačí adresa, heslo a je to. Mrzí mě, že to s tím mumblem takhle zkončilo a budu muset využívat konkurenční služby.
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

AJey
Gorebelly
Příspěvky:330

Re: Teamspeak 3 pro Diablo 3 Hráče

Příspěvek od AJey » 17.05.2012, 16:08 hod.

ano heslo ktery kazdy dement rozkeca a budou te tam otravovat deti GG ... Technicky je mumble o nekolik trid vyse nez TS. Logicky kdyz neco reinstalnes musis delat znova registraci zvlast kdyz se certifikat vaze na knihovny (nebo jak to presne je) ... nevim v cem je problem. Tech par minut te nezabije chodi k nam 50 lidi denne a nikdo nema problem a vsichni jsou spokojeni

z tve jedne navstevy si soudil trochu precasne
D3Pedia.cz

ace321
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Teamspeak 3 pro Diablo 3 Hráče

Příspěvek od ace321 » 17.05.2012, 18:04 hod.

Mumble je nic moc 1000slotove se regni na clanhosting.cz a v administraci si ho muzes zalozit zadara je to sracka a reklamu nedelame ts a mumble je neco jineho bay frajo

Uživatelský avatar
Smelina
Wraith
Příspěvky:115
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Smelina#2454
Kontaktovat uživatele:

Teamspeak 3 pro Diablo 3 Hráče

Příspěvek od Smelina » 17.05.2012, 18:09 hod.

Jakou jsi to napsal řečí? Zkusím si to dát do translatoru, jestli to pak začne dávat smysl...

Zamčeno

Zpět na „Obecně“