Grammator - verejna odpoved

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Zamčeno
saldero
Quill Rat
Příspěvky:16
Grammator - verejna odpoved

Příspěvek od saldero » 13.03.2013, 04:19 hod.

po 1, v prispevku ktory si uviedol nie su ziadne vulgarismy, ziadnu skupinu nijako nehanobim, daj mi priklad kde som to pouzil.
To ze niekto povie ze existuju gayovia a su taky a taky neznamena ze ich hanobim. Strasne prehanas.

po2, nerozumiem naco si vytrhol z kontextu - gaylord - nepodarok - zdravy - co je na tom protizakonne, vulgarne, hanobenie skupiny?
gaylord je meno z filmu, to ze ty v tom polovicu mena vidis prave to co chces, to nie je moja vina.
dalsie slovo si vythol z kontextu aby to tebe vyhovovalo
zdravy? co je pre boha na tom zle ?? :shock:
ked napisem ze si kapusta, som vulgarny? - nevies co pod tym pojmom myslim, mozno tym myslim ze si zdravy jak mrkva...a ked ma das na sud, ja mozem dat na sud teba a opisat slova ktore nepriamo smeruju na mna a hlupo hovorit ze ma urazili... tym zas nepisem ze ta idem na sud dat, omg , lebo ty by si hned pisal ze ano.

hned priklad mas v 3 odseku, ako spravca fora by si mal byt spravodlivy, a riadit sapravidlami fora...to co si napisal teraz mna poskodilo a urazilo, tiez ta mam dat na sud lebo je to protizakonne?

to ze davas ban mne je trosku smiesne, pretoze podla pravidiel fora ziadny spam - teda prispevky co nesuvysia s temou by mali byt odstranene, to sa nestalo, keby to tak bolo tak by sa nic take neudialo - sam si pozri prispevky ako to postupovalo... ty ako spravca si tomu mohol zabranit

kazda minca ma dve strany...

a nazaver dodam ze si si tam robil duhy aby veci co som pisal smerovali nepriamo na teba, trapne

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Grammator - verejna odpoved

Příspěvek od kojot » 13.03.2013, 06:23 hod.

saldero píše:...gaylord - nepodarok - zdravy...
Nepodarok člověka - urážka jiného člena fóra. Samo o sobě to stačí na ban. A napsat "normálních zdravých heterosexuálů", tak není úplně korektní.
Ty tvoje výlevy z gaylordama a kapustama jsou úplně mimo. To je jak kdybych ti napsal, že jsi ko*ot a pak říkal, že jsem to nemyslel jako urážku... Prober se trochu.

saldero píše:to ze davas ban mne je trosku smiesne, pretoze podla pravidiel fora ziadny spam - teda prispevky co nesuvysia s temou by mali byt odstranene, to sa nestalo, keby to tak bolo tak by sa nic take neudialo - sam si pozri prispevky ako to postupovalo... ty ako spravca si tomu mohol zabranit
Admini a moderátoři tady nejsou od toho, aby hlídali každou blbost, co tady vyplodí inteligenti, jako ty. Nevím, jak si to představuješ, ale nikdo nemá čas tady být 24/7.
Navíc ti nedal ban, ale jenom varování. Očividně ti to nestačí, takže tam máš ode mě ban na týden ;) .
Obrázek

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Grammator - verejna odpoved

Příspěvek od Grammator » 13.03.2013, 17:21 hod.

Tyrkysovou píšu už od dob co sem byl mod, a to proto, že je krásně kontrastní...

ano, ty věty vytržené z kontextu nedávají smysl, právě ten je tím, co je špatné, ne ta slova nebo věty samotné, jen sem neměl potřebu to všechno kopírovat, jen upozornit na jednotlivé části, ke kterým to směřovalo...

téma sem četl pozorně, někteří tam sice nesouhlasili, ale chovali se korektně, kromě tebe... pak se to zvrhlo celkově, ale tys to začal... tím ale nechci říct, že by jsi byl jediný, to ani zdaleka ne... jen si nejvíc vidět, možná i proto že nesmyslně nahlašuješ každý druhý příspěvek...
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Zamčeno

Zpět na „Obecně“