D3 - D2 BROTHERHOOD - Síň slávy

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261
D3 - D2 BROTHERHOOD - Síň slávy

Příspěvek od DrSma » 31.03.2013, 09:14 hod.

THE HALL OF FAME
síň slávy

Tento prostor bude věnován nejvýznamnějším činům bojovníků "D2 BROTHERHOOD". Bude sloužit jako pamětní tabule padlých, jako pamětní tabule zničených předmětů za RIP, jako pamětní tabule významných úspěchů našich členů, jako tabule férové hry. O zápisu do "Síně slávy" a významu skutků budu rozhodovat osobně. Pokud zápis bude vyžadovat diskusi členů, budu zde pořádat rokování a vzešlá shoda bude mít pro mě rozhodovací váhu. Především ale mějte na paměti, že do "Síně slávy" nebude snadné se zapsat. Chci, aby každý, kdo se v "Síni slávy" zapíše, byl hrdý na to, čeho dosáhnul. Bude to pro nás takový nový "Achievement"!

Každý člen má právo si založit kolonku "SÍŇ SLÁVY". Do této kolonky si pak má každý právo zapsat svůj, ostatními schválený, hrdinský zářez! Byl bych velmi rád, kdyby se kolonka "SÍŇ SLÁVY" u každého objevovala na čestném prvním místě, hned pod jménem postavy.

"Čest a sláva, heroes!..Tyrael s námi,.."







Účast v projektu "Síň slávy" je, jako vždy, DOBROVOLNÁ. Můžete se účastnit, třeba jen jedné ze tří částí "Síně slávy". Pokud se ale pro jakoukoliv účast rozhodnete, VŽDY, A JAKO VŽDY, VÝHRADNĚ DLE STANOVENÝCH PODMÍNEK.
Vše jsem, pro jistotu, rozepsal velmi podrobně a názorně. Na příkladech ale vidíte, že podstata i provedení je vždy prosté a myslím, že do toho všichni snadno proniknete. PS: VÁS, VLASTNĚ, ZAJÍMAJÍ, VÍCE MÉNĚ, HLAVNĚ TY SEZNAMY V bodu 1-3. 8-) Zbytek je tam jen proto, aby bylo jasno, jak se na seznamy dostat a co za to!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Autor projektu "D3 - D2 BROTHERHOOD": DrSma
Autorův motor a podpora v počátcích a zároveň první členové "D3 - D2 BROTHERHOOD": ZOMB, kolij, Plavec, standa0071, dawemorraless, Lemurman, Jojo WD
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Naposledy upravil(a) DrSma dne 05.04.2013, 16:36 hod., celkem upraveno 16 x.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: D3 - D2 BROTHERHOOD - Síň slávy - připravuje se -

Příspěvek od DrSma » 01.04.2013, 07:53 hod.

1. ITEM "TO TEM"
top ten zničenyých předmětů

Předměty, které budete chtít vyřezat na "TO TEM" bede nutné nejdříve nominovat v diskusi. Skutečná hodnota předmětů se nedá měřit. Proto před zářezem bude vždy předcházet rokování, kde posoudíme vhodnost nominovaného předmětu a pořadí, kam bude v žebříčku zařezán. Aby celý "TO TEM" měl smysl, je nutné před zničením předmětu pořídit "Print Screen". Za jménem vyřezaného předmětu budu zapisovat odkaz na tento "Print Screen" a bývalého vlastníka předmětu. Předmět bez "Print Screen" nebude moci být ani zařazen do nominace, protože bude součástí nominace. Navrhované předměty musí mít LvL 60+. Protože téměř každý má na "D3 - D2 BROTHERHOOD - Postavy" kolonku "TOP zničený předmět", kde zaznamenává ztráty dle svého uvážení, bude "TO TEM" fungovat jako objektivní oficiální žebříček a v článcích hráčů se v kolonce "SÍŇ SLÁVY" předměty zapisovat nebudou. Za předpokladu, že bude hráč mít u sebe v kolonce "TOP zničený předmět" zapsán předmět, který je AKTUÁLNĚ na "TO TEMu", může za tento předmět do závorek () vepsat číslo, které značí AKTUÁLNÍ pořadí na "TO TEMu". Největší aktuální nešťastník, tedy první na seznamu, má právo číslo (1) zbarvit do ruda. :twisted:

01. Intrepid gage/ http://www.jpeg.cz/images/2013/04/22/5917i.jpg /DrSma/MUDrHOOD
02. Final call/ http://www.jpeg.cz/images/2013/04/21/eT4Oj.jpg /DrSma/MUDrHOOD
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.

A né, že se nějakej zoufalec, pro cenný zápis do "Síně slávy", rozhodne dobrovolně zničit co nejvzácnější předmět! :D
Naposledy upravil(a) DrSma dne 22.04.2013, 19:11 hod., celkem upraveno 19 x.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: D3 - D2 BROTHERHOOD - Síň slávy - připravuje se -

Příspěvek od DrSma » 01.04.2013, 08:14 hod.

2. HARD CORE BURIAL GROUND
co dodat, velmi smutné místo, R.I.P., heroes

Zde budou navždy vtesána jména padlých HC hrdinů. Podmínkou zápisu je ovšem HC Level 60+. U jejich jmen zapíši i jejich dosažený LvL a PLvL a také odkaz na padlého. Jako vzpomínka smí být na "D3 - D2 BROTHERHOOD - Postavy" navždy ponechán článek padlého s údaji: Jméno hráče/Jméno postavy/odkaz na www padlého/"SÍŇ SLÁVY" pokud takového úspěchu postava dosáhla. Celý pamětní text bude proveden rudou barvou!







Klobouk dolů před těmito odvážlivci.
Naposledy upravil(a) DrSma dne 01.04.2013, 14:33 hod., celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: D3 - D2 BROTHERHOOD - Síň slávy - připravuje se -

Příspěvek od DrSma » 01.04.2013, 08:52 hod.

3. CRAZY BROTHERHOOD
extrémní činy hodné zápisu do "Síně slávy"

Zde budu zaznamenávat výjimečné počiny členů "D2 - BROTHERHOOD". Kdo bude mít pocit, že dosáhl něčeho SKUTEČNĚ zvláštního, tak zvláštního, že si sám myslí, že už to půjde stěží překonat, je oprávněn v diskusi vznést návrh na zápis tohoto činu do "Síně Slávy". Poté proběhne uvážená debata členů, že je skutečně vhodné poctít návrh zápisem. V návrhu předloží každý přiměřený důkaz navrhovaného skutku. Zde je třeba si počínat uváženě, protože pokud některý z členů bude mít pocit, že důkaz činu není jasný, může zablokovat hlasování o zařazení činu na seznam "CRAZY BROTHERHOOD". (průkaznost v některých případech bude špatná, proto bude vždy jako hlavní důkaz čestné jednání každého z nás, což je dostatečné, protože na základech čestného jednání je celý projekt založen) Navrhnout, podle stejných podmínek, lze mimo sebe i jiného člena, pokud se, například v "D3 - D2 BROTHERHOOD - Postavy" objeví záznam, který Vás uchvátí a dotyčný o něm skromě nevyvolal hlasování sám. (toto bych, pro větší objektivitu, prferoval já)

Zápis funguje jako záznam, ne jako žebříček, protože počiny na něm zapsané by měly mít, pokud možno, srovnatelně nedozírnou váhu. Pokud bude Váš čin schválen a zapsán, přidělím tomuto činu odpovídající název. Tento název bude sloužit podobně, jako "TITUL" postavy. Máte právo v "D3 - D2 BROTHERHOOD - Postavy", zapsat znění tohoto "TITULu" a jeho pozice v seznamu do kolonky "SÍŇ SLÁVY" Vaší postavy. Právo je vázáno na postavu, ne na hráče. Tedy udělený zápis smí mít hráč poze u postavy, se kterou skutek dokázal. Pokud postava zaznamená další zápisy, budou se "TITULY" v řádku zapisovat za sebou.

Současně tento zápis slouží jako důkaz, že všechny získané "TITULy" nosíte oprávněně. HC hráči i SC hráči budou mít stejný seznam a na mód hry, při schvalování zápisu, nebude brán zřetel. Aby bylo zřejmé, že HC hráči dosáhli tohoto úspěchu s vyšším rizikem, jejich "TITULy" se budou zapisovat rudým písmem a za každým "TITULEM" máte, pro zvýraznění, právo zapsat znak (HC). :twisted:





01. ZOMB/nárok použít u všech svých postav/Cornerstone/Zvláštní "TITUL" kmenového hráče
02. kolij/nárok použít u všech svých postav/Cornerstone/Zvláštní "TITUL" kmenového hráče
03. Plavec/nárok použít u všech svých postav/Cornerstone/Zvláštní "TITUL" kmenového hráče
04. standa0071/nárok použít u všech svých postav/Cornerstone/Zvláštní "TITUL" kmenového hráče
05. dawemorraless/nárok použít u všech svých postav/Cornerstone/Zvláštní "TITUL" kmenového hráče
06. Lemurman/nárok použít u všech svých postav/Cornerstone/Zvláštní "TITUL" kmenového hráče
07. Jojo WD/nárok použít u všech svých postav/Cornerstone/Zvláštní "TITUL" kmenového hráče
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ČESTNÉ ČLENSTVÍ

01. dawemorraless/Fara - Monk/Immortal/první LvL60 bez R.I.P.u
02. Lemurman/Lemurman - DH/Rash/historicky první a neopakovatelný R.I.P. člena BrotherhooD
03.







-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ŽÁDNÝ "TITUL" NBUDE NIKDY PŘIDĚLEN ZA STEJNÝ ČIN DVAKRÁT. KDO DOSÁHNE ZÁPISU JAKO PRVNÍ A BUDE MU UDĚLEN "TITUL" JE VÝHRADNÍM NOSITELEM. POKUD V BUDOUCNU JINÝ HRÁČ DOSÁHNE STEJNÉHO ÚSPĚCHU, NEMÁ JIŽ NA TITUL NÁROK. STEJNÝ TITUL PŘIDĚLÍM JEN TEHDY, DOSÁHNE-LI DRUHÝ HRÁČ SHODNÝ ÚSPĚCH, ALE V JINÉM HERNÍM MÓDU HC/SC. (tedy, že jeden titul udělím sice dvakrát, ale jednou na HC a jednou SC).
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Naposledy upravil(a) DrSma dne 20.04.2013, 13:37 hod., celkem upraveno 27 x.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: D3 - D2 BROTHERHOOD - Síň slávy - připravuje se -

Příspěvek od DrSma » 01.04.2013, 11:47 hod.

-
-
-
-
-
-
-

PROVÁDĚNÍ ZÁPISŮ SÍNĚ SLÁVY
názorné příklady

1. ITEM "TO TEM"

- ukázka zápisu v "Síni slávy": 05. BRUTAL GLOVES/odkaz na "Print Screen" itemu/jmého hráče/jméno postavy
- pokud bude mít hráč, v článku své postavy, v kolonce "TOP zničený item", předmět aktuální v žebříčku, má právo doplnit: BRUTAL GLOVES (05)
- pokud to navíc bude předmět na pozici 01, má právo číslici zbarvit rudě: BRUTAL GLOVES (1)
- každý, kdo se rozhodne takto označit item své postavy, je povinen, po změně žebříčku, provést bez odkladů příslušné aktualizace u svých postav


2. HARD CORE BURIAL GROUND

- ukázka zápisu v "Síni slávy": DrSma/Barbíček (60)(100) R.I.P., ZOMB/ZOMB (60)(100) R.I.P., atd.
- kdo by chtěl o padlých vědět víc, jejich pamětní zápisy rudým písmem najde na "D3 - D2 BROTHERHOOD - Postavy"


3. CRAZY BROTHERHOOD

- ukázka zápisu v "Síni slávy": 01. DrSma/Barbíček/The King of Achievements/Za splnění 100% Achivements
- ukázka zápisu v článku postavy na "D3 - D2 BROTHERHOOD - Postavy": SÍŇ SLÁVY: The King of Achievements, atd.
- pokud TITUL bude udělen za hru HC, bude zápis v "Síni Slávy" rudým písmem a na "D3 - D2 BROTHERHOOD - Postavy":
SÍŇ SLÁVY: The King of Achievements, atd. nebo The King of Achievements (HC), atd.
- postava může získat neomezený počet "TITULů"
- uvedený obsah příkladů berte s rezervou




DOSLOV: Žádám všechny, aby požadavky na zápisy nejdříve rozumně zvážili a nezačali jste to tu bombardovat návrhy hlava nehlava. Jednak je tento prostor zvláštní místo a jednak jsem jen pracující člověk a musím to být schopen zvládat. PS: Nejsem nezaměstnaný :D (zaplať pán bůh)
Naposledy upravil(a) DrSma dne 08.04.2013, 21:19 hod., celkem upraveno 12 x.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: D3 - D2 BROTHERHOOD - Síň slávy - připravuje se -

Příspěvek od DrSma » 01.04.2013, 13:29 hod.

.
.
.
.
.
SÍŇ SLÁVY POVAŽUJI, Z MÉ STRANY, ZA DOKONČENOU. OTEVÍRÁM PROSTOR PRO DISKUSI. PŘEDEVŠÍM JSEM PŘIPRAVEN VÁM ZODPOVÍDAT PŘÍPADNÉ NEJASNOSTI.
Naposledy upravil(a) DrSma dne 01.04.2013, 20:05 hod., celkem upraveno 4 x.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: D3 - D2 BROTHERHOOD - Síň slávy - připravuje se -

Příspěvek od DrSma » 01.04.2013, 13:55 hod.

VŠEM: NÁVRH:

Pánové, protože jsem od začátku rudou barvu povýšil na něco, co by pro nás mělo být něco zvláštního, navrhuji a žádám Vás, abyste zvážili, že bychom v "D3 - D2 BROTHERHOOD - Postavy" Zcela přestali používat červenou barvu!

Ta by tam potom každého měla, jako maják, praštit do očí a upozornit na na něco extra v textu.

Krom toho jsem v "Síni slávy" ustanovil červenou barvu jako výhradní barvu pro hráče HC!!! To je velmi důležité. PODLE MĚ, BY ZA SVOJÍ SNAHU NAVÍC MĚLI BÝT TAKTO OCENĚNI A VYZDVIŽENI.


DrSma

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: D3 - D2 BROTHERHOOD - Síň slávy

Příspěvek od DrSma » 01.04.2013, 14:29 hod.

VŠEM: A protože já svoje slovo držím, slíbil jsem Lemurmanovi, že na jeho chrabrou smrt na MP10/Normal :D nezapomenu, a proto, že tato smrt byla první smrt člena D2 BROTHERHOOD!,..NAVRHUJI: Zaznačit tento skutek do Síně slávy!


PS: Neříkám, že zapíšu příště takový věci, ale pro Lemura mluví, že RIPnul v době, kdy o Síni nemohl vědět, a proto to nemohl udělat účelově.
A my bychom první RIP měli brát vážně. Zdá se to jako ptákovina, ale pro BROTHERHOOD je to, dle mého, velká věc!

Až bych řekl,...malý krůček pro Lemurmana, ale velký pro BROTHERHOOD! :D




(současně bychom hned z kraje odzkoušeli, jak jste pochopili a jestli zápis proběhne hladce, snadno a jak má)

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: D3 - D2 BROTHERHOOD - Síň slávy

Příspěvek od Lemurman » 01.04.2013, 17:16 hod.

Jsem poctěn, já to bral jako vtip :D
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: D3 - D2 BROTHERHOOD - Síň slávy

Příspěvek od DrSma » 01.04.2013, 17:21 hod.

Ale smrt není legrace!.. ;)

..nic nemáš i tak jistý, čeká tě rokování ostatních :lol:

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: D3 - D2 BROTHERHOOD - Síň slávy

Příspěvek od Lemurman » 01.04.2013, 17:25 hod.

já si s tím zápisem dělal srandu
když už bych tam teda byl zapsanej, co mě tam napsat ještě jednou za historicky první zápis do síně slávy? :D:D
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: D3 - D2 BROTHERHOOD - Síň slávy

Příspěvek od DrSma » 01.04.2013, 17:27 hod.

Lemurman: Ty jsi fakt snad Jelymáááán! :D Zamítá se.

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: D3 - D2 BROTHERHOOD - Síň slávy

Příspěvek od Lemurman » 01.04.2013, 17:29 hod.

škoda :(
:D :D :D :D :D :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Joko
Gorebelly
Příspěvky:217
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Gluttony#2845

Re: D3 - D2 BROTHERHOOD - Síň slávy

Příspěvek od Joko » 01.04.2013, 17:32 hod.

dej sem 1. legendární předmět :lol:

Taky to zkusím jako Lemurman :D
"Žádnej bastard ještě nevyhrál válku tím, že by zemřel pro svojí zemi. Vyhrál ji tak, že donutil jinýho pitomce, aby on zemřel pro tu svou." - Gen. George S. Patton

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: D3 - D2 BROTHERHOOD - Síň slávy

Příspěvek od Lemurman » 01.04.2013, 17:33 hod.

co udělat dohodu: já podpořím tebe, ty mě :D :D :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Joko
Gorebelly
Příspěvky:217
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Gluttony#2845

Re: D3 - D2 BROTHERHOOD - Síň slávy

Příspěvek od Joko » 01.04.2013, 17:34 hod.

a proč ne :) vzájemná podpora
"Žádnej bastard ještě nevyhrál válku tím, že by zemřel pro svojí zemi. Vyhrál ji tak, že donutil jinýho pitomce, aby on zemřel pro tu svou." - Gen. George S. Patton

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: D3 - D2 BROTHERHOOD - Síň slávy

Příspěvek od Lemurman » 01.04.2013, 17:36 hod.

podpoříš mě pro oba body? nebo jenom pro 1. smrt?
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: D3 - D2 BROTHERHOOD - Síň slávy

Příspěvek od DrSma » 01.04.2013, 17:38 hod.

Joko: Zamíta se. :P ...začíná mě to bavit :D

Teď vážně: To je málo. to byl prostej (ale pěknej) drop. Nebudem zapisovat každý prvenství. To bychom dopadli! (třeba za každej první achievement :ble: ). A navíc z toho nechci mít závody jak na čínský AH! :ble: 8-)

Zato takovej první Paragon 100,.to už je jiná káva!...chlapci,..co? ;)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: D3 - D2 BROTHERHOOD - Síň slávy

Příspěvek od DrSma » 01.04.2013, 17:40 hod.

Tohle jsem přesně čekal :D ...dacani...A proto mám hned první odstavec. Rozhoduju o zápisu,..jinak se tomu taky říká Veta :D

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: D3 - D2 BROTHERHOOD - Síň slávy

Příspěvek od Lemurman » 01.04.2013, 17:41 hod.

já nedám plvl 30 ani v normální hře, plvl 100 v brotherhoodu jde mimo mě
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Obecně“