Zrušení AH!

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Arnold
Gorebelly
Příspěvky:306
Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Arnold » 18.09.2013, 13:10 hod.

Zruseni aukce je rozhodne spravny krok. Kdyz si chce dneska nekdo utvorit perfektni postavu s perfektnima vecma, tak je nejlepsi cesta si to bud vse rovnou koupit za realne penize a nebo cumet nonstop do aukce a kupovat a nasledne draz preprodavat veci. A za utrzeny peniz pak koupit vybavu. Rozhodne se nevyplati hru hrat, to je strasne neefektivni a vzhledem k tomu, ze nic nepada i extreme demotivujici. Chci znovu zazivat tu radost z toho, kdyz mi padne skvely predmet, ktery me posune dal. Nechci si ho tupe kupovat na aukci.
A pokud nekoho obchodovani na aukci bavi, at vypne diablo, zalozi si ucet na ebay a tam nakupuje a preprodava. Nebo to muze zkusit i s akciema :D

Odesláno z mého PC pomocí Firefox 23.0.1
Naposledy upravil(a) Arnold dne 18.09.2013, 13:15 hod., celkem upraveno 1 x.

arche31
Quill Rat
Příspěvky:17
BattleTag:vanitas#2247

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od arche31 » 18.09.2013, 13:12 hod.

Plakať nad zrušením AH/RMAH naozaj nemá zmysel, každá strana má pre aj proti. Skôr by ma zaujímalo, aký mám mať dovod po zrušení aukcii na hranie D3 do 18.3.2014? Ak má hráč PL100 expiť už sa nedá, čakať na drop, ktorý by zlepšil takémuto hráčovi gear, je asi tiež zbytočné. Zarábať si goldy už zjavne nemá zmysel a zlepšovať gear asi tiež nie, keďže tipujem, že nové itemu budú lepšie. Takže ešte raz..z akého dôvodu hrať hru dovtedy ďalej?

Arnold
Gorebelly
Příspěvky:306

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Arnold » 18.09.2013, 13:14 hod.

Zaloz si novou postavu a expi. Zkusenosti se ti pak prenesou do noveho globalniho paragon levelu.

Odesláno z mého PC pomocí Firefox 23.0.1

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od firdecek » 18.09.2013, 13:16 hod.

No expy se sice přenesou, ale podle mě je i expení nové postavy ztrátou času. Zabití monstra lvl 73 bude určitě obdařeno lepším expem, než monstra 63lvl. Je to asi takový rozdíl, jako expit inferno postavu na hell :)

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Příspěvek od HELLERcz » 18.09.2013, 13:19 hod.

Ted si to taky rikam. Budu mit asi hc pl 100 a sc 2x pl 100 a tim docasne opet prestanu hrat :-)

Sent from Note II
Obrázek

pns
Gorebelly
Příspěvky:213

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od pns » 18.09.2013, 13:22 hod.

... i blizz pochopili, ze d3 jak ted vypada a zrejme jak bude vypadat s datacem proste s jakoukoliv ah nedava smysl.. ta hra je na to prilis jednoducha, bez hloubky, mala... musela by "vypadat" jak skyrim, aby ah udelala, te hre sluzbu jakou udelat mela... a samozrejme, ze ukonceni aukci, navrati hodne lidi zpet, takze ve vysledku na tom vydelaji vic, nez kdyby aukce zustala...

Arnold
Gorebelly
Příspěvky:306

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Arnold » 18.09.2013, 13:23 hod.

Tak s timhle pristupem je hrani Diabla ztrata casu vzdy. Navic ten globalni paragon by mel prijit snad driv, nez bude datatisk a s nim monstra level 73, ne?

Odesláno z mého PC pomocí Firefox 23.0.1

Uživatelský avatar
Milion
Gorebelly
Příspěvky:299
BattleTag:milion#2748
Bydliště:Sanctuary
Kontaktovat uživatele:

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Milion » 18.09.2013, 13:26 hod.

zajímavé vyjádření game directora 1.0

já mu to nežeru

https://twitter.com/Angryrobotics/statu ... 2995724288

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od firdecek » 18.09.2013, 13:31 hod.

Já bych Jayovi zas tak nekřivdil. http://www.joystiq.com/2013/03/28/diabl ... hurt-game/

Už v minulosti připustil, že je AH peklo pro Diablo 3.

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Frozen » 18.09.2013, 13:43 hod.

Jestli si myslíte, že bude pro Vás obtížné získat po chvíli lepší gear... jinak než pomocí aukce... zahrajte si schválně Hardcore, co jsem koukal, tak jej nehrajete, tím se připravujete o pravou hru. Hardcore není o honění každýho bodíku dmg na víc a hlavně to co máte dnes už zítra, nebo hned za minutu se může obrátit v prach, protože za rohem čeká zubatá.

Já se osobně na to moc těším, protože když mám čas chci si zahrát a ne koukat do aukce, abych se pak vyrovnal přátelům. Což už mimo jiné nedělám, protože postav mám dost (i když ještě mi 4 chybí) a teď si spíše užívám hru a na ah dávám jen věci s lvl req. Včera tam byl i kámoš a myslel jsem, že se třeba přidá ke mě a Arigovi a že půjdeme něco spolu a on zalezl na aukci (a to byl týden v Turecku). Mno a před chvíli se mi pochlubil jakej je pašák, že prodal svojí helmu a boty za 8 mega a v zápětí nakoupil věci a prodal za 26 mega....

Ani jsem mu na to nic neřekl, protože se mi vybil telefon, ale ono na HC je to trošku jiné, protože je hezký, že si vydělal peníze, který teď investuje do gearu a pak na něj vyskočí za rohem špatný složení, který podcení a nebo zubatá alias Netolag či BliZZZzzzzZZZZzzzZZ....DC a může jít zase koukat na AH.
Obrázek

Uživatelský avatar
Patho
Gorebelly
Příspěvky:309
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Patho#2188

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Patho » 18.09.2013, 13:45 hod.

dostal som sa k tejto novinke az teraz a podla mna celkom aj super novinka, tesim sa velkmi na datadisk + aj na toto.. lenze,
tak ako bol na forume kedysi rozbehnuty obchod a predavolo sa na fore vo velkom tak to uz zaniklo no potom sa bude na fore obchodovat so vsetkym si myslim :D

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od ZOMB » 18.09.2013, 13:49 hod.

Já se jen divím, že drtivá většina lidí tu změnu vnímá pozitivně...
Připadá mi to od většiny z vás neuvěřitelně pokrytecké ;)

Osobně hraju bez AH už od vydání hry, protože jsem věděl, že do Diabla to nepatří... samozřejmě jsem byl za šílence, který si hru jen zbytečně ztěžuje :D

Samozřejmě se těším, až lidi konečně začnou hledat gear na sebe a ne pro někoho s eurama na účtu...
Nebude to to nekonečné:
"Koukejte co mi droplo (obrázek). Za kolik to mám dát na AH (RMAH)?"


Sice je to dobrý krok vpřed pro hru, ale ne pro mě :(
S odstraněním AH totiž začnou dobré předměty padat jako hrušky :(
Už teď je na tom obtížnost inferna hůř než bídně...
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od firdecek » 18.09.2013, 13:58 hod.

ZOMBe, nevím, čemu se divíš. Tvé uvažování je asi takové, jako kdybys řekl, že do práce budeš chodit pěšky - je to mnohem zdravější, než jízda autem. Je zdarma, neškodíš životnímu prostředí. no a byl bys samozřejmě za exota pro všechny. Pokud by ale někdo všechny auta zakázal, tak bys už byl jako ostatní. To stejně je AH, je to takové zrychlení progresu a jen málo lidí si ho opravdu umí odříct. Ale když se zruší, tak je to super :)

Jen nevím, kdes přišel na to, že s odstraněním AH začnou dobré předměty padat jako hrušky. To mi uniklo něco, nebo odkud to máš? :)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od ZOMB » 18.09.2013, 14:15 hod.

firdecek: K tomu příkladu... mě by neštvalo to, že by zrušili auta, ale to, že by klasické chodníky upravili na "jezdící chodníky", aby se lidi do práce dostali stejně rychle... tudíž by to ovlivnilo i mě, protože mám rád svůj "nejezdící" chodník, a teď budu muset používat ten nový :D
Takhle to vnímám já...
Já bych se totiž divil tomu, že by se lidi jen tak rozloučili s auty a s otevřenou náručí přivítali nové "jezdící chodníky"... že by lidi byli opravdu takové ovce bez vlastního přesvědčení?

Předměty budou padat víc protože to je logické... nynější drop je přizpůsobený AH - kdo chce mít top vybavení, musí používat RMAH... pak to přizpůsobí tomu, že kdo chce být top, musí být nolifer :D

Předměty budou padat víc i díky lootu 2.0 a lepší díky smartdropu (který mi přijde celkem o ničem, když se to aplikuje na většinu předmětů... já bych to dal jen na class-only předměty)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Casus
Gorebelly
Příspěvky:276

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Casus » 18.09.2013, 14:18 hod.

Zombe, jestli chces muzu ti prodat svuj account (nebo ruce, zalezi co je pricina) s tim budes inferno progressovat se self foundem az do duchodu. :lol:

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od ZOMB » 18.09.2013, 14:21 hod.

Casus: Tady spíš narážíme na to, že pod pojmem "progress" si každý představuje něco jiného ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Casus
Gorebelly
Příspěvky:276

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Casus » 18.09.2013, 14:27 hod.

Áno, ale oba extremy jsou znacne na prd. Jak prvni, 700k dps za tyden hrani, tak druhy, crapovy loot za rok od vydani.

Uživatelský avatar
Andros
Quill Rat
Příspěvky:36
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ondray#2907

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Andros » 18.09.2013, 14:27 hod.

firdecek píše: Jen nevím, kdes přišel na to, že s odstraněním AH začnou dobré předměty padat jako hrušky. To mi uniklo něco, nebo odkud to máš? :)
Toho se taky obávám, protože jak mluvili na gamescomu o lootu 2.0, tak tam dávali příklady, jak často padají legendárky nyní, a jak často budou padat s RoS.. Nyní padá 1 legendárka, za určitej čas, který stanovili.. S RoS jich bude padat 6 za stejný časový úsek + budou mít ten smart loot, který zaručí, že se ti ta legendárka bude hodit.. Doufám, že to ještě trochu zredukují.. Já bych klidně bral 1-2 legendárky, za ten časový úsek, ale aby měly dobrý staty.. 6 mi jich přijde až moc.
Ashes to ashes, dust to dust - From dust you were made and to dust you will return.

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od ZOMB » 18.09.2013, 14:32 hod.

Casus: Přesně tak ;)

Chce to najít tu rovnováhu... přijímám častější drop legendárek, ale jen pokud se bude jednat o build-changery :)
V téhle oblasti čekám spoustu legendárek, tak doufám, že mě nezklamou :D

Jinak drop nejlepších legend (Mempo, WH, atd...) bych nechal tak jak je - aby byly skutečně legendární...
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Alfajk » 18.09.2013, 14:39 hod.

Andros píše: Já bych klidně bral 1-2 legendárky, za ten časový úsek, ale aby měly dobrý staty.. 6 mi jich přijde až moc.
ne,6 je akorat,vem si,ze ti padne docela dobre legendarka,ale ne top, a ty pujdes k mysticovi na reroll,ale on si rekne o 4 essence,ktery ale padaj jenom z dalsich legendarek pri rozlozeni a ty budes muset zase farmit X hodin,nez ti padne alespon crap legendarka na rozlozeni...to radsi at to pada jak na bezicim pasu,nez stavajici podoba

Odpovědět

Zpět na „Obecně“