Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Hra více hráčů.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956
Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od damagedeath » 03.05.2011, 07:11 hod.

Já bych ještě doplnil k těm setům:

K sigonu se hodí občas i helma, která ti dá toliko potřebný bonus do přesnosti. Co se týká té přesnosti, tak se občas hodí kombo ring + amulet z Angelic setu. Na nm je velmi dobrá zbraň z Aldur setu (pokud má 3 sockety, tak tím lépe, pak tam nacpeš 3x shael a jede to jak po másle) Osobně kolikrát pro meele charaktery nejčastěji používám kombo pásek, rukavice a boty z IK setu, vyrovnají se a kolikrát i dost překonají unikáty. Nedávno (asi před týdnem :lol: ) se mi stalo, že už v prvním aktu na normal jsem s Amazonkou dropl komplet Arctic set - vystačil prakticky na celý normal a neměl jsem potřebu hledat něco lepšího.

To, co uvádíš o setech kolikrát dvojnásobně platí i o unikátech, i ty best stojí za dvě věci a jsou nevyužitelné...

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od Fraxinus » 03.05.2011, 09:14 hod.

Spellsword: Které předměty (byť s dobrými staty) jsou určené pro tebe a které jsou k ničemu, to se časem naučíš posoudit už od pohledu, chce to jen nasbírat herní zkušenosti a to chce čas. Setové předměty rozhodně nezatracuj. A největší chyba je lpět na tom, že třeba ten pásek (co má na šit vlastnosti), má vyšší efense, než jinej pásek s menším def ale s dobrými vlastnostmi. Takhle se nejednou stalo, že se někdo dostal pak třeba v 1. aktu hell do slepé uličky.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od Dark_Deamon » 03.05.2011, 09:19 hod.

Ještě bych k tomu dodal, že totálně může postavu zničit špatně zvolené skill body. Pamatuju na svoji první Amazonku, se kterou jsem došel na Hell a vytvrdnul jsem u Blood Raven. Ať jsem dělal co chtěl, tak to prostě dál nešlo.

Uživatelský avatar
Spellsword
Doom Knight
Příspěvky:563
BattleTag:Spellsword#2546

Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od Spellsword » 03.05.2011, 12:08 hod.

V podtatě není nutné skládat celý set(pokud to není nutné)? Pár kosků setu s dobrým bonusem + ostatní unique itemy = lepší než fullset bonus?
Chci říct, že pokud mám tři věci ze setu který - například - dává masivní bonus k resistům, lifesteal a Holy Shield, stačí mi to. Nemusím skládat celý set, protože mi to pak přidá jen +2 k Amazon skills, což je mi nanic a musel bych to vyměnit místo unikátních itemů s dobrými vlastnostmi.

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od hami » 03.05.2011, 15:35 hod.

spíš de často o to že ostatní věci z setu jsou nevhodné - IK má např. helmu pro barbara a 2h palici které moc charům nevyhovuje, někdteré věci jsou také dost vzácné např. věci z IK celkem padají, ale brnění je skutečná vzáctnost
pokud bys potřeboval velké AR tak když se podíváš na tu už výše odkázanou stránku http://classic.battle.net/diablo2exp/it ... tml#deaths tak vidíš že spoustu setů má setovým bonusem masivní + k AR, ale např. hsadur - to že sou boty (krom toho bonusu na AR) slabý se ňák snese, ale když štít nechceš mít jen na okrasu a chceš blokovat tak jeho šance na blok nestačí, a u opasku vadí že má jen 3 řady - tímto nechci říct že by toto bylo úplně nepoužitelné v normal a nm se s tím asi dá žít - podobný je Cleglaw
Infer. torch asi nemá cenu komentovat
a právě v tom angelic setu ti stačí prsten + amulet což tvou postavu moc neoslabý
DD : má samozřejmě paravdu že i ta sigons helma je dobrá
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Spellsword
Doom Knight
Příspěvky:563
BattleTag:Spellsword#2546

Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od Spellsword » 03.05.2011, 18:47 hod.

Právě jsem na sebe nasadil brnění z Heavens Brethern setu. Dobrý defense a + 75 life. To se mi teď hodí, jelikož na Bone Mage nefunguje lifesteal. Když se jich sebere skupinka asi deseti kostlivců a všichni na měl střílejí, life jde docela dolů. Kdyby ne Cannot be Frozen, bylo by to ještě horší :P

EDIT: Od teď mi můžete říkat Champion Spellsword >:D Ball to má za sebou, jsem v Hell... Moje resisty, moje nádherné resisty!! :D :D

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od hami » 03.05.2011, 20:48 hod.

copak přešla tvá stále slábnoucí ekonomika do červených čísel?? :D
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Spellsword
Doom Knight
Příspěvky:563
BattleTag:Spellsword#2546

Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od Spellsword » 03.05.2011, 20:56 hod.

Cold resist -15, Lightning 1, Poison 21 a Fire 75. Těm Fallenům nikdo neřek, že utekli z players/99 :D

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od Fraxinus » 03.05.2011, 21:21 hod.

Počkej na zombíky, to si užiješ ;)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od hami » 03.05.2011, 21:30 hod.

jj v helu teprve začíná zábava (pokud člověk nemá nasyslený věci tak spíš zábava končí :D )
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Spellsword
Doom Knight
Příspěvky:563
BattleTag:Spellsword#2546

Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od Spellsword » 04.05.2011, 19:00 hod.

To si ze mě děláte srandu... :shock: Už vím, proč se to jmenuje Hell. Já si na NM v klidu dávám Baala na pl5 a v Hell nemohu sejmout zombie bosse...
Jak to tady všichni můžou přežít?! :D :D

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od hami » 04.05.2011, 20:34 hod.

na hellu je pro mě nejhorší velmi častá fyzická immunita
jak přežít?? brát je postupně a hlavně itemy, ale to je na dlouho je najít
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Spellsword
Doom Knight
Příspěvky:563
BattleTag:Spellsword#2546

Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od Spellsword » 05.05.2011, 19:46 hod.

Fajn... Chápu, že Hell je těžší než než Nightmare, ale takhle... To jsem takový de*il, nebo vůbec neumím hrát Diablo? Nejde mi do hlavy, jak někdo může projít Hell, povraždit bossy a vyjít z toho živej. Jdu zpět na NM, hledat itemy, expit, radovat se z toho, že mě nezabije zombie, který mi sežere 1/4 life za úder...


Jinak naše trojka ve škole dnes zamordovala Mephista. Zrovna když mě to přestávalo bavit, jsem ke svému "Steel" obouručáku našel pěknou rare sekeru, začalo to být mnohem lepší. Pak jsme ještě dvakrát vymlátili High Council a šli do čtvrtého aktu. Několikrát jsem RIPnul, z nepozornosti, začínám si zvykat. :) Po celou dobu nám scházel jeden žoldák, asi jsme ho zapomněli oživit... Místo druhého je cold Ironwolf a teď nikdo neví, jakou auru dává ten poslední Lancer... V naší partě vládne organizovaný chaos :)

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od hami » 05.05.2011, 22:36 hod.

máš doufám verzi 1.13
ve verzi 1.07 byl hell fakt maso
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Spellsword
Doom Knight
Příspěvky:563
BattleTag:Spellsword#2546

Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od Spellsword » 06.05.2011, 17:34 hod.

Jo, verze je 1.13. Tak první jeskyni jsem skoro vymlátil, bez nějakých velkých problémů, ale zombie bossové jsou sv*ně...

*

Dnes jsme ve škole pokračovali ve čtvrtém aktu. Probojovali jsme se až k River of Flame. Bohužel hodina skončila na schodech k Chaos Sanctuary... Začíná nám to jít. Sice se občas rozeběhneme do různých stran, ale jinak jsme sehraná trojka. Jediný problém je snad drop itemů - na tři lidí je toho málo. Rozdělování věcí je občas problematické, ale jinak to jde fajn. Příští volnou hodinu snad sejmeme Diabla :)

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od Vorvy » 06.05.2011, 19:00 hod.

tak ja se na hell vylozene tesim, dnes jsem zacal novou postavu a ten zacatek je hroznej opruz, jako sice je dobry ze se clovek s tou postavou szije, ale je to nuda.. valim takovou dementni sosu a ta by uchlastala i Gramma s DDm :D :D .

ale tak to chlapci valite celkem dost rychle, to budete mit za chvili dohrano ;)
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
Spellsword
Doom Knight
Příspěvky:563
BattleTag:Spellsword#2546

Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od Spellsword » 06.05.2011, 20:31 hod.

To máš pravdu, Normal je opruz. Nightmare je mnooohem lepší :) Normal je vlastně taková rozcvička. Můj první dojem z Hell je ten, že se nepodívám dál jak dvěstě metrů od města...
Ty už asi musiš hrát D2 po tisicáte. Hell jsi nejspíš taky prošel všemi směry. To je vždy od začátku takhle težký? Protože já jsem úplně v koncích - těším se na Hell po celý Nightmare a když vyjdu z města, sejme mě zombie...

*

Sice postupujeme rychle, ale je to i vidět. Měli bychom se ještě párkrát projít lokacemi a posbírát expy, možné itemy atd. Většinou to jedeme na players/5. Teď jsme to v Plains of Despair museli snížit na 1 - přesila Venom Lordů...

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od Vorvy » 07.05.2011, 04:53 hod.

tak po tisicate urcite ne, od toho tady jsou jini.. ale proste mam rad vyzvy a ty vetsinou prichazi az na hell.. taky uz jsem mel postavy ktery se proste v prvnim aktu hell nechytali a musel jsem je rozjet znovu a jinak :{
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od hami » 07.05.2011, 13:32 hod.

jinak - znam asi 6 lidí včetně mě co se dostali do hell a tam jejich postava skončila páč měla špatně rozdělený body
to by se naštěstí v 1.13 stávat nemělo, ale z tohoto vidíš že hell není zrovna lehké + jak už sem psal je to i o itemech, které já mám nastekované z jiných postav (které už hell dohrály), což tobě chybí ono je rozdíl zda máš ňáké kuchátku s dmg 50 - 80 nebo grief s dmg 400-402 a festest attack speed
jaký máš rezy a na jakym lvl máš holy shield?? máš ho stále zaplý??
+ to co zealota drží na nohou je life stealing
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Spellsword
Doom Knight
Příspěvky:563
BattleTag:Spellsword#2546

Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od Spellsword » 07.05.2011, 14:20 hod.

Podle mě je můj zaelot perfektí (názor úplného nováčka) :) Na Hell ale fakt nemá.

Equip:
Zbraň - Bloodrise (damage 44-68 + hromada bonusů)
Brnění - Haemosus Adamant (defense 699 + 500def)
Štít - Akaran Rondache "Rhyme" (136 defense, 33 resists, hodně bonusů)
Helma - Vampire Gaze
Boty - Tearhaunch
Rukavice - rare (66 def)
Opasek - Snakecord
Bižutérie - něco s bonusy do resistů a atributů
+ plný inventář charmů

Skilly:
Zeal (20) - hlavní útočný skill
- Sacrifice (19) - synergie k Zeal
Fanaticism (20)
Holy Shield (13) Se zapnutým shieldem je defense 4518
- Defiance (3) - synergie k HShield

Resistance Nightmare: 70, 46, 68, 75
Resistance Hell : 15, -9, 10, 30

Lifesteal: něco okolo 15%

Odpovědět

Zpět na „Multiplayer“