Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Hra více hráčů.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Spellsword
Doom Knight
Příspěvky:563
BattleTag:Spellsword#2546
Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od Spellsword » 12.05.2011, 16:28 hod.

Prostě nevím, jak bych to popsal. Ta zbraň je úžasná :P Než se dostanu k někomu na druhé straně davu, bude mrtvej kvůli Static Field a Chain Lightning.

*

Takže, dnes naše trio vykročilo do Chaos Sanctuary. Měli jsme v plánu sejmout Dia, jenže.... Bylo to asi takto:
"Hele, teď bacha. Infektor je fakt svině. Otevřete si portály... Až otevřete pečetě, RYCHLE DO PORTÁLŮ!"

Elizz was slain by Venom Lord
Palach was slain by Venom Lord


"To bylo rychlý, já vas varoval :D"
(stihl jsem skočit do portálu... :D )

Naš souboj netrval ani pár vteřin. Navíc nás zasáhla finanční krize a nedostatek potionů...

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od damagedeath » 12.05.2011, 17:44 hod.

Homer_cz: s tebou ne :D , beru to ale v globále. V 1. aktu není zase tak moc lokalit, který by měli vysokej level (oproti hell, kde třeba mausoleum má tuším alvl 84). Prostě to beru tak, že jdu hrou a v pekle se to zvedá. na normal padaj except. a na nm elite.

Uživatelský avatar
homer_cz
Adviser
Příspěvky:248

Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od homer_cz » 12.05.2011, 19:27 hod.

Škoda :D oni totiž některé "horší" elite předměty mají o dost menší požadavky než "lepší" exceptional předměty.
Truncheon (qlvl 52) TC 54 / Ornate Plate (qlvl 64) TC 66
No a v prvním aktu NM je jedna lokace co má tak vysoký level že taková není ani v tom čtvrtém aktu ;) ...ale i když ty krávy počítat nebudem tak tyhle "horší" elite předměty jdou najít.V prvním aktu asi jen ze super/unikátů a championů....takže jen magic a rare( normal z nich nepadají a na unik nebudou mít lvl)...i ty šance nebudou nic moc....ale jdou.
FWD2 tu bylo před D3,a bude i po něm.Obrázek

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od damagedeath » 13.05.2011, 07:56 hod.

Jo tys myslel krávy...tak to potom jo :D . Ty beru tak úplně mimo.

Uživatelský avatar
Spellsword
Doom Knight
Příspěvky:563
BattleTag:Spellsword#2546

Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od Spellsword » 13.05.2011, 17:46 hod.

Dnes jsem byl na farmě, udělal z Cow Kinga hamburger, pak šel na Diabla. Cestou mi padlo Peasant Crown. Je to pro Ironwolfa lepší než Stealskull? Vůbec nevím co je lepší...

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od Vorvy » 13.05.2011, 18:23 hod.

dle meho ano, pac ze steelscull vyuzije jen fhr a mf.. z peasanta ma alespon allskill a neco malo do vitality, coz je podle me pro castera lepsi :{
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od hami » 14.05.2011, 12:06 hod.

Spellsword : A do jaký sekery si ten moon narval??
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Spellsword
Doom Knight
Příspěvky:563
BattleTag:Spellsword#2546

Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od Spellsword » 14.05.2011, 12:50 hod.

hami: Myslím, že se to jmenuje crescent, nebo (něco)axe... První co mi padlo a mělo tři díry.

Zajímavé je, že předtím jsme utratil půl milionu za gamble. Nedostal jsem nic, pak vyšel z města a první co mi padlo, byla tahle zbraň :D

Uživatelský avatar
Andrew26
Wraith
Příspěvky:111
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od Andrew26 » 14.05.2011, 12:58 hod.

Spellsword: Crescent Moon se jmenuje RW.. ta sekera bude jedna z těhlech že? http://diablo2lod.diablo3.cz/predmety-elite-axes.html

Uživatelský avatar
Spellsword
Doom Knight
Příspěvky:563
BattleTag:Spellsword#2546

Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od Spellsword » 14.05.2011, 13:09 hod.

Já vím, že Crescent Moon je RW. Ta sekera se ale taky jmenuje small crescent :D

Uživatelský avatar
Andrew26
Wraith
Příspěvky:111
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od Andrew26 » 14.05.2011, 17:31 hod.

Eeh.. tak to sorry, můj fail :D

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od damagedeath » 16.05.2011, 10:43 hod.

Crescent moon není jen rw

Uživatelský avatar
Spellsword
Doom Knight
Příspěvky:563
BattleTag:Spellsword#2546

Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od Spellsword » 16.05.2011, 20:12 hod.

Dnes jsme se ve škole konečně dostali k PC. A jelikož nam nešlo sejmout Infektora, musela pomoct Amazonka na asi 70 lvlu. :D Nebylo to moc fér, ale jakmile bylo po Infektorovi, sedmdesátku vystřídala naše původní členka party. Společně jsme pak šli na Diabla. Shrnu to takhle: položil jsem světový rekord v největším počtu RIPnutí u Dia v nejkratším čase. :D Pár úderů - ten jeho červený blesk - RIP - respawn - pár úderů - blesk - RIP - respawn atd. :) Pak se konečně vzdal a vyhodil nám Steelclash štít a pár nepotřebných věcí. Jde se do čtvrtého aktu!

Uživatelský avatar
Andrew26
Wraith
Příspěvky:111
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od Andrew26 » 17.05.2011, 06:06 hod.

A to jste Dia zabíjeli ve třetím? :)

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od damagedeath » 17.05.2011, 07:31 hod.

To se musíš naučit tomu blesku/red lightning hostu uhýbat :D (Jinak pomůže mít v kostce na dia něco na fire a light immunity - například LoHy (rukavice ze setu Disciple) ti daj 50 do fire resist a velký bonus do damage proti démonům, což diablo je. Dobré je mít v invu nějaký ten grand charm s nějakými konkrétními resisty nad 20% - v našem případě nějaký ten lightning resist, no a před fightem s bossem to narvat na sebe, i kdyby to mělo znamenat, že v invu nebudeš mít místo na nic jiného (po souboji to odložíš zase do truhly...

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od Bemik » 17.05.2011, 08:05 hod.

red lighting host je promitivní :D stačí mít aspoň 20% faster run/walk a enní problém utéct před tím i jako melle... po chvilce vycítíš kdy to udělá a kdy udělá něco jinýho...
Stačí rychle otíkat dokolečka kolem něj a RLH (blesky) tě netrefí... Ty blesky sou samy o sobě dost pomalý... je to sice proud, ale pomale se šíří, takže utíkej okolo něj ;) netrefí tě za boj klidně ani jednou... pak už je jinej problém nebýt zmražen (half freeze duration, pokud seš na hell třeba tak CBF) a už stačí jen menší rezisty na fire (na normál stačí 50%, ale záleží na postavě, věcech, buildu a lvlu (life)) ...
Diablo občas dělá problémy...
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od Fraxinus » 17.05.2011, 09:18 hod.

Bemik: Když ho řádně zmrazí a zpomalí něčím se slow target, tak ani ne :P
Naposledy upravil(a) Fraxinus dne 17.05.2011, 10:25 hod., celkem upraveno 1 x.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od damagedeath » 17.05.2011, 09:57 hod.

Bemik: s tím obíháním jsem uvedl v úvodu svého postu ;) , já radil jak na Dia, abys obíhat nemusel...

EDIT: Já například už Diabla neobíhám, protože to díky této "skvělé" taktice většinou odse*e merc, takže stojím u něj a nechávám se smažit. Jinak těch možností je spousta, pokud má merc takový Kelpie Snare (75% slow target), tak pak je to krása. Ale vysvětlovat nezkušenému hráči vyhýbání se red light. hosu...no nevím, pokud jsem pochopil, tak jich hraje víc a to je pak domotaný, resisty jsou jistota, pokud má dobrý life leech, tak i to minimum, co mu firem či lightem dia sežere si bez problému doplní. Stačí cathan prsten, kombo death rukavice pásek, blood crafty, prostě cokoli.

Uživatelský avatar
Spellsword
Doom Knight
Příspěvky:563
BattleTag:Spellsword#2546

Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od Spellsword » 26.05.2011, 16:46 hod.

Ten magor Ironwolf mě začíná štvát, chci ho vyměnit za lancera. Kterého ale k Zealotovi? Freeze, Defiance, Thorns nebo Might? Ten freezing by mohl pomáhat s davem a narozdíl od Ironwolfa ještě dávat damage...

*

Diablo se nám ve škole množí. Už ho hrají asi čtyři další lidé. :) Jakékoliv pokusy o sloučení naších dvou skupin do jedné supersilné party ale selhaly :)

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepší taktika pro 3 hráče?

Příspěvek od hami » 26.05.2011, 17:14 hod.

s tim lancerem je to jednoduché
pokud máš problémi s dmg monster freeze pokud nemáš jedině might (thorns je na prd)
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Odpovědět

Zpět na „Multiplayer“