Ziadny hraci na HC battlenete

Hra více hráčů.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
redw
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Ziadny hraci na HC battlenete

Příspěvek od redw » 28.09.2012, 08:12 hod.

Zdravim,

zacal som hrat prvy krat Diablo 2 na battlenete, ale moj problem je, ze nevidim skoro ziadnych inych hracov, resp ziadne hry (max 1-2 hry na normal, teraz na hardcore a hell tam nie je nic) . Je to normalne, ze tu hru uz nikto na svete nehra? Alebo je problem niekde u mna? Firewall? Patch? ci nieco ine?
Dajte prosim vediet, kolko serverov tam normalne vidite, nech viem ci to vlastne mam alebo nemam riesit.
Mam Diablo 2 bez datadisku, patch 1.13
dakujem

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Ziadny hraci na HC battlenete

Příspěvek od raisen » 28.09.2012, 08:18 hod.

Ahoj,

já bych to zkusila s datadiskem. Myslím, že ten hraje více hráčů, tak proto jich vidíš jen pár. Hru hraje stále hodně lidí po celém světě :-)

Patch máš určitě správný, protože každý se připojí jen s jedním určitým patchem - 1.13.
HC grál: 537/516 (-21)

redw
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Ziadny hraci na HC battlenete

Příspěvek od redw » 28.09.2012, 09:57 hod.

Dakujem, skusim nahodit ten datadisk (len co mi odblokuju battle.net account, aby som si ho mohol stiahnut :)
Dufam ze sa to potom zlepsi, lebo teraz hram stale viac menej iba "singleplayer" :OXO

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Ziadny hraci na HC battlenete

Příspěvek od raisen » 28.09.2012, 09:58 hod.

Tak pak napiš, jestli jich bude více :-)
HC grál: 537/516 (-21)

redw
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Ziadny hraci na HC battlenete

Příspěvek od redw » 02.10.2012, 08:23 hod.

Tak som nahodil ten LoD a skutocne sa tam obavuje viac serverov. Sice ked kliknem na ikonu Chat, tak sa tam ojavi informacia, ze LoD hra prave okolo 15000 ludi a ja vidim len 8-10 serverov, ale lepsie ako nic.

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Ziadny hraci na HC battlenete

Příspěvek od raisen » 02.10.2012, 08:53 hod.

Tak nezapomeň, že další hrají na serveru Asie, West a East US, pokud tedy hraješ na Evropě. Hodně lidí taky hraje v zaheslovaných hrách. A vidíš jen hry, které jsou založeny na Normal obtížnosti, ty další na Nightmare a Hell už ne.
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Ziadny hraci na HC battlenete

Příspěvek od Fraxinus » 03.10.2012, 19:00 hod.

Jestli mohu, tak nejvíc HC hráčů je na US-East realmu. Tam také občas je možno potkat i mě.
Ale i tam je těch her založených dost málo. Většinou je potřeba respektovat jejich časové pásmo. Nikdo tam nebude, když je u nás ráno. Bude tam naopak nejvíc lidí po naší půlnoci a déle.
Ale výhodou je, že jsou tam relativně bezpečné i veřejné hry. Za celou dobu od vydání D3 jsem tam narazil jen na jediného PKera.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Odpovědět

Zpět na „Multiplayer“