Zážitky z Antiku před sloučením

Vše co se týká Diablo II realmů

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Příspěvek od Drakesis » 30.11.2007, 14:58 hod.

;) hm to mate pravdu sice, ale stejne sou tam i good lidi a ja to tam mam rad ;)
ani se mi nikam nece.... pac tam mam dost good nekra...

Uživatelský avatar
GrOsO
Gorebelly
Příspěvky:293
BattleTag:groso#1722
Bydliště:stolicka

Příspěvek od GrOsO » 30.11.2007, 17:46 hod.

tak to je super nalakjte setkych good hracov :D aj na hc !! :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Krolth
Gorebelly
Příspěvky:302
Bydliště:On the planet Earth
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krolth » 30.11.2007, 22:40 hod.

Dark Drake píše:;) hm to mate pravdu sice, ale stejne sou tam i good lidi a ja to tam mam rad ;)
ani se mi nikam nece.... pac tam mam dost good nekra...
Máš pravdu...občas se tam někdo "normální" našel, ale to byla mizivá většina. Chápu, že se ti nechce jinam....na Antiku máš hodně charů a dobrých, ale to chování adminů a většiny lidí, to je tak hnusný, že bych vypadl i kdybych na Antiku měl 50 charů s 99 lvlama. Říkam: Je to můj názor a nikomu ho necpu a nikoho nechci přemlouvat, ale HG Vám fakt můžu jen doporučit! Už jen to "uvítání", když jsem tam přišel......super chlápek s acc Lucky1 (Na antiku taky býval pod jmény z pána prstenu) a ne jen on se ke mě zachoval tak přátelsky, že jsem se nestačil divit...Lucky1 mi 4hodiny jen findil věcy na začátek. Ale takových věcí jako je tato bych tady mohl z HG za ty tři týdny hraní, povídat spousta.
Jasný, Je to sice jen virtuální svět a jen hra, ale ty dobrý lidi tam taky hrajou roli a to právě na Antiku nebylo....každý tam každého jen prudil. HG je úplný opak Antiku (samozřejmě v tom dobrém) a nemůžu si ho vynachválit. Jasný...i na HG se najde nějakej ten "kazisvět", ale to všude. Já třeba někomu taky připadam dost "blbej" , otravnej a taky ten z tich "špatných" možná, ale alespoň se snažím o to abych takovej nebyl, ale to na Antiku nešlo.
Woow já toho napsal XD ....nic no prostě na závěr: Antik Vám můžu jen doporučit, ale to už tu opakuju 100x ....Ke kritice Antiku bych našel ještě spousta věcí, ale nechám toho....třeba někomu zas HG nevyhovuje.....Tak ho nebudu jen chválit. Jediný co se mi na HG nelíbí je, že když ložnu Bnm nebo Bnorm, tak tam expíme většinou v max třech lidech... :) (většinou), ale to právě Vy můžete napravit....ne?
:wink: :wink:

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Příspěvek od Drakesis » 01.12.2007, 17:45 hod.

no mozna se tam nekdy skocim juknout ;) ale nic neslibuju, ale aspon kvuli tobe, tak snad dorazim... ;)

Uživatelský avatar
Krolth
Gorebelly
Příspěvky:302
Bydliště:On the planet Earth
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krolth » 02.12.2007, 03:23 hod.

Ok přijď :)

Raisen: Není nutné citovat předchozí příspěvek

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Příspěvek od Drakesis » 02.01.2008, 10:30 hod.

mno tak fcera tak probihali asi 3 az 4 hodky takovy funny duely :D vsici se mlatili navzajem... fakt sme se dobre pobavili :D
takovej malej TvT deathmach ;)

Uživatelský avatar
Krolth
Gorebelly
Příspěvky:302
Bydliště:On the planet Earth
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krolth » 02.01.2008, 17:53 hod.

Jo dit rikam ze to tam je good a hlavne ti tam hned kazdej nenadava do lam atd...teda mluvis o hg?

Raisen: Není nutná citace předchozího příspěvku

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Příspěvek od Drakesis » 03.01.2008, 01:22 hod.

ee kamo prave na antiku ;)
tos mel videt, skoda zes tam nebyl... narame sme se bavili:
tak treba summoner vs muj frenzy:
vyvolal army, dal nepratele a sup na me.. proklel me Iron maidenem a myslel ze se umlatim o ty kosti.... hhhh.... jenze najednou my draculky vyvolaly life tap, tak sem si pekne nabyl na kostich a sumonika sem srovnal na 2 rany ;)

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Příspěvek od Drakesis » 10.01.2008, 10:01 hod.

jj ghoste, bylo to fakt dobry...
...ale s tou kontesou, to ses teda fakt lucker.. mi to rikal zvire, ze prej snad behem hodky ti todle popadalo.. ;)
no ja tam chodil vcera asi pul hodiny a best runa DOL :D :D :D

Uživatelský avatar
Krolth
Gorebelly
Příspěvky:302
Bydliště:On the planet Earth
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krolth » 10.01.2008, 14:42 hod.

jediny good co si vzpominam ze bylo na antiku ze mi padla gul z countess....to bylo neco :) ...ale to je asi tak jeden z mala peknych zazitku na antiku....

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Příspěvek od Drakesis » 11.01.2008, 10:08 hod.

No já sem tam vcera udelal bramble, ale nak se mi nepovedlo, tak pridava jen 28 % dmg, no ale co, stejne se to zvedlo asi o 1.5k ;)
a ty trny co to dela.... to ja fakt haluzní ;)

Uživatelský avatar
t0x1c
Wraith
Příspěvky:146
Bydliště:Ne
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od t0x1c » 14.01.2008, 15:00 hod.

Problém je že jah z countessy nikdy nedropnes ... možná z nějaké její přisluhovačky ... z countess padá max Lo ... asi na 1:250 000
Obrázek
The OwnAge!

Uživatelský avatar
GrOsO
Gorebelly
Příspěvky:293
BattleTag:groso#1722
Bydliště:stolicka

Příspěvek od GrOsO » 14.01.2008, 18:04 hod.

presne tak normal len lo ale aj tak to lo nedropnes :wink: vacsia sanca je asi cow abo travin asi :D
Obrázek

Uživatelský avatar
t0x1c
Wraith
Příspěvky:146
Bydliště:Ne
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od t0x1c » 14.01.2008, 18:05 hod.

Travi z truhel nejlip ...
na 8players
Obrázek
The OwnAge!

Uživatelský avatar
neferty
Fallen Shaman
Příspěvky:67
Bydliště:L.A.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od neferty » 16.01.2008, 11:50 hod.

nechce se mi zakládat nové vlákno, tak to píšu sem..

za poslední asi 3 dny se mi už mockrát stalo že mi spande hra, hodí mě to do windows a objeví se hláška : Sorry guys, We´ve got a big erorr here.. dělám já něco špatně nebo je to problém na realmu?

jo a c3po nepoužívám..kdyby se někdo ptal..
nevím, co sem napsat

Uživatelský avatar
t0x1c
Wraith
Příspěvky:146
Bydliště:Ne
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od t0x1c » 16.01.2008, 14:43 hod.

ani maphack? ... nebylo to při uber questu?
Obrázek
The OwnAge!

Uživatelský avatar
neferty
Fallen Shaman
Příspěvky:67
Bydliště:L.A.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od neferty » 16.01.2008, 20:14 hod.

jo, používám maphack..ale ten jsem používal i dřív tak nechápu proč by měl najednou způsobovat takové věci..

uber byl před pár dny..
nevím, co sem napsat

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Příspěvek od Drakesis » 18.01.2008, 00:57 hod.

no me teda zas dnes prekvapilu pri bh, jak je muj ocelovej brabar s life asi 4k schopnej bleskove ripnou :D takovy pekna druzina souliku s convou, a oblivioni.. jj dal sem si 1 ranu... IM... a pak me pekne sezehl soul... klasika sak znate :D

Uživatelský avatar
neferty
Fallen Shaman
Příspěvky:67
Bydliště:L.A.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od neferty » 18.01.2008, 09:26 hod.

mě teda taky včera překvapilo bh, ale úplně kvůli něčemu jinému..asi to vidím na brzký úprk na hellgate pač co je moc, to je příliš..¨ :? :evil:
nevím, co sem napsat

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Příspěvek od Drakesis » 18.01.2008, 15:34 hod.

no zas to zbytecne nehrot... ja myslim ze sou tam i dobry lidi a ten roben si vo sobe moc mysli a nemyslim si, ze je lepsi clovek nez ty ... ;) ;) ;)

jo a dyztak si ty tvy titanky pekne podespis ;) at vidi, ze sou tvoje ;)

Odpovědět

Zpět na „Realmy“