Znovuspuštění Avalon realmu ?

Vše co se týká Diablo II realmů

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462
Znovuspuštění Avalon realmu ?

Příspěvek od kolij » 27.11.2011, 12:07 hod.

Chci se zeptat jestli by někdo neměl zájem znovu spustit Avalon realm? Já osobně bych si znovu rád zahrál s předešlými spoluhráči jako za stara :) vím že se dá hrát po Hamachi, ale to prostě není ono, kor když máte pomalejší připojení a na Hama máte lagy, taky vím že udržet server v chodu nedokáže každý a že to něco stojí, tak když nikdo nebude mít zájem tak se z toho svět nezhroutí... ;) ale myslím, že je tady víc lidí kteří by to uvítali... :)
však napište svůj názor...

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Znovuspuštění Avalon realmu ?

Příspěvek od damagedeath » 27.11.2011, 12:21 hod.

Nevím, jestli mám oprávnění se k tomuto vyjadřovat, ale kdyžtak mi to Gramm smázne :D

Jsem také pro realm, neboť hama mi padá v uberlevelech...

Koliji: z hlediska diskuzí se na realmu pracuje hodně, chce to vyčkat :-| , několikrát jsem se o tom s Grammatorem bavil a nejaké alternativy by tu mohli být, ale to nechám opravdu na něm, aby osvětlil, jak to ve skutečnosti je a bude.

Za mne je to tak, že se na tom pracuje, takže neboj, dočkáš se.

Ferek
Wraith
Příspěvky:140

Re: Znovuspuštění Avalon realmu ?

Příspěvek od Ferek » 29.11.2011, 08:17 hod.

No ja by som realm uvital tiez, ale ak nebude nic sa nestane.

lazarus
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Znovuspuštění Avalon realmu ?

Příspěvek od lazarus » 06.12.2011, 17:53 hod.

ako to vyzera? chcel by som osobne skusit si to zahrat, aj ked neviem ci by moj notas zvladal vsetky tie efekty:) kazdopadne skusal som spojazdnit (potom co som videl grammatorove videa na youtube) sp no vypisovalo chybu s nejakym ordinalnym cislom...

Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462

Re: Znovuspuštění Avalon realmu ?

Příspěvek od kolij » 06.12.2011, 18:05 hod.

kdyžtak tu chybu vyfoť a vlož sem na forko...

lazarus
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Znovuspuštění Avalon realmu ?

Příspěvek od lazarus » 06.12.2011, 22:02 hod.

no piseme mi ze ordinalne cislo 10040 sa nepodarilo najst v dynamicky prepojovanej kniznici D2Net.dll, ale to moze byt kvoli tomu ze tu spustam cez loader, alebo ze mam 1.11b patch alebo neviem...ak tak pm, nechcem spamovat toto forum, predsa totu tu ani nepatri :)

Uživatelský avatar
Crec
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Znovuspuštění Avalon realmu ?

Příspěvek od Crec » 06.12.2011, 22:36 hod.

Kdyby to vyšlo a rozjelo by se to, určitě bych se taky stavil :)
HC Grál od 18. 2. 2019

Uživatelský avatar
g[H]ost
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Děčín

Re: Znovuspuštění Avalon realmu ?

Příspěvek od g[H]ost » 18.12.2011, 17:07 hod.

Tak já bych to mohl pouštět, ale je problém s tim že na pc moc nejsem...takže by byl často off :D Pc i net by snad zvádlo tak 30 lidí...pak je tu možnost pouštět to na horšim ntb s horšim netem :D Ale potřeboval bych návod na pvpgn 1.10 páč sem to už dlouho nedělal :D

Jinak kdyby to někdo pustil tak ať o tom dá nějak vědět :D Rád bych si zahrál, určitě aj Zvire :D

Edit: zkoušel sem teda zprovoznit ten realm ale nejde se mi tam přihlásit :D dobrá zpráva ale je, že mi to nehází žádnou chybu :D
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462

Re: Znovuspuštění Avalon realmu ?

Příspěvek od kolij » 18.12.2011, 20:00 hod.

Tak myslím že víc jak 30 by tam stejně nebylo,ale je možný že se pletu ;)

Uživatelský avatar
g[H]ost
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Děčín

Re: Znovuspuštění Avalon realmu ?

Příspěvek od g[H]ost » 18.12.2011, 20:26 hod.

To sice asi ne ale jak řikám...na pc sem málokdy a nechci poslouchat lidi ať to pouštim :D ale na tom ntb to bejt může jenom musim vychytat tu chybu že se nemůžu připojit...
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Crec
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Znovuspuštění Avalon realmu ?

Příspěvek od Crec » 18.12.2011, 23:19 hod.

Tak já a ještě jeden kámoš jsme to rozjeli na mojem domácim pc, server jako takový jede, horší to je s mojim internetem :D nekdy to zalaguje...dyžtak zitra sem dopíšu podrobnější info kdyby byl zájem :)
HC Grál od 18. 2. 2019

lazarus
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Znovuspuštění Avalon realmu ?

Příspěvek od lazarus » 18.12.2011, 23:24 hod.

z mojej strany urcite zaujem je, hrajem uz vyse tyzdna sp, ale multi to musi byt ina parba:)

Uživatelský avatar
g[H]ost
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Děčín

Re: Znovuspuštění Avalon realmu ?

Příspěvek od g[H]ost » 18.12.2011, 23:47 hod.

Určitě napiš :) já mám na tomhle pc upload asi 500kb což je prostě mrzutý :D Na druhym mám 6Mb ake tam sem zase málo...

Edit: Už sem to sice rozchodil, ale nemůžu se přihlásit jakože na Avalon...třeba na 1.11b se přihlásim na pvpgn ale do hry nemůžu, to je jasné, ale jakmile pustim diablo s Avalon patchem tak mi to píše unable to identifi version...v d2gs mám soubory z Avalonu, u sebe taky, tak nechápu, proč se nepřipojim :D

Edit2: Tak už mi to funguje (ty soubory od Gramma jak jsou u patche sem tam nedal a funguje to, tak snad bude fungovat všechno :D ). Dále jelikož nemám veřejnou ip tak se musíte připojit ke mě na hamachi a potom zadat do bngateway ip z hamachi. Třetí a asi nejpodstatnější věc je, že mám ten zmiňovaný upload cca 500kbit :D takže nevim jak to bude lagovat, pc je taky slabej :D

No pokud to někdo bude chtít zkusit, tak si musí stáhnout patch od Gramma (má ho v popisu) a musíte překopírovat jenom d2patch.mpq, ty 3 ostatní ne! Na serveru jsou tak by to mělo fungovat...doufám :D Potom je třeba přihlásit se na hamachi síť ghoust - avalon bez hesla a pak do bngwe ip 5.223.196.80.

Jinak kdyby teda někdo měl lepší hosting, tak ať to sem napíše, můžu mu poslat save (pokud nějaký budou) a zapaříme :)

Tady kdyby někdo potřeboval sem upnul 1.10 soubory aj ten patch :D

Kód: Vybrat vše

http://leteckaposta.cz/316716201
http://leteckaposta.cz/984874014
Edit3: Už sme na hell :D cca po dvou hodinkách :)
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
negris
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Angalascz#2103

Re: Znovuspuštění Avalon realmu ?

Příspěvek od negris » 19.12.2011, 16:22 hod.

Pokud chvilku počkáte tak bych možná našel zálohu pvpgn a rozjel bych to ale pokud to nenajdu tak se na to vykašlu nechce se mi zase všechno nastavovat.

1Edit: tak problém nejde to na 64-bit :) pokud někdo najde způsob dejte vědět tu.

2Edit:Tak už to jde ale nejde do telnetu abych nastavil hry páč asi win7 nezná příkaz telnet podle toho co mi to píše XD takže kdyby někdo věděl co stím tak dejte vědět a je to .) prozatím je IP 83.240.15.48
Byl jsem vyhnán z království nebeských i z podsvětí pekelných a našel si útočiště mezi nebem a peklem. A tak tedy semnou přichází utrpení ...

Obrázek

lazarus
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Znovuspuštění Avalon realmu ?

Příspěvek od lazarus » 19.12.2011, 18:12 hod.

takze kde a ako sa mozem pripojit? :)
skusal som pripojit sa na ghousta, no neuspesne, asi problem v tom ze pouzivam d2se a tam pri zvoleni 1.10 a naslednom spusteni nemam ziadnu gtw, aj ked som ju pridaval do gtweditora...celkovo d2se mi stale vymaze vsetky gtw, ked sa pripajam na realm pre 1.11

Uživatelský avatar
Crec
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Znovuspuštění Avalon realmu ?

Příspěvek od Crec » 19.12.2011, 18:15 hod.

to Ghost: myslim ze na tvojem pc to bude přijatelnější, páč jestli je tvůj upload 500 kb mrzutý, tak mojich 170 kb je žalostných :D
HC Grál od 18. 2. 2019

Uživatelský avatar
negris
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Angalascz#2103

Re: Znovuspuštění Avalon realmu ?

Příspěvek od negris » 19.12.2011, 18:22 hod.

Jak sem psal zjistěte mi jak se dostat na telnet u 64-bit tak můžete hned hrát nachystané to mám vše jen ten telnet nereaguje protože to nezná ten příkaz a bez toho mi nejde nastavit vytváření her protože při vytváření vás to hodí do fronty :)
Edit: jinak já mám upload 40mb tak to by mohlo stačit
2Edit: tak už to jde můžete se připojovat IP:83.240.15.48
Byl jsem vyhnán z království nebeských i z podsvětí pekelných a našel si útočiště mezi nebem a peklem. A tak tedy semnou přichází utrpení ...

Obrázek

lazarus
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Znovuspuštění Avalon realmu ?

Příspěvek od lazarus » 19.12.2011, 19:10 hod.

negris-som tam, konecne som vyriesil svoj problem s d2se:)

Uživatelský avatar
g[H]ost
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Děčín

Re: Znovuspuštění Avalon realmu ?

Příspěvek od g[H]ost » 19.12.2011, 19:34 hod.

Negris rád tě vidim :D Tak přesunem zadek k tobě...budeš to pouštět aspoň často? :D
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
negris
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Angalascz#2103

Re: Znovuspuštění Avalon realmu ?

Příspěvek od negris » 19.12.2011, 19:34 hod.

Zaplé to bude nonstop
Byl jsem vyhnán z království nebeských i z podsvětí pekelných a našel si útočiště mezi nebem a peklem. A tak tedy semnou přichází utrpení ...

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Realmy“