Rotten_one

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104
Rotten_one

Příspěvek od Vorvy » 07.08.2011, 23:08 hod.

uz jsem se dlouho neodhodlal sem necim prispet.. od mych poslednich zprav ohledne meho HC postupu uplynul nejaky cas (mezitim o Guardiana usiluje furisin a IK_WW_Barbar - btw ten ceka az mu nekdo najde Ik brnko :D )

nu a tak me napadl dalsi z buildu, kdy sve protivniky umlatite jejich vlastnimi zivoty a jejich vlastnim dmg.. o co tedy jde, jde o "variaci" explosivemacera.. lisi se ale hned v nekolika vecech.. zaprve nam v CE bude stacit bodik.. a zadruhe jak jsem jiz naznacil, tak nekdo z me party bude nositelem mocne aury thorns, cernej petr padl na fire rostandu z I. aktu, ktera ji bude moct nosit hned 2x (edge, bramble) - tzn. neni to zrovna levna zalezitost, proto pojedu untwinked aby hra odsejpala (runy sice mam - diky Bemikovy, kterej me konecne dokopal ke slozeni Forti pro meho avengera a jako vedlejsi produkt napadalo i neco co pouziju dale), ale je jeste potreba vyckat na nejaky pekny oblecek.. kdyz uz mame thorns, tak to chce nejakej vhodnej tank, kdyz se nad tim zamyslite, nemohl jsem si vybrat jinak, nez clay golema (coz je dalsi rozdil o exmancera co je na webu)..

nebudu to protahovat a rekneme si neco malo o tom, kde aktualne jsem..

Rotten_one
52. lvl - II. akt NM

stats: sila zatim cca 100, abych pozdeji mohl tahat spirita v monarchu, budu asi nucen jeste prihodit, ale uvidime.. neco malo mozna padne i na block, ale zatial bez bodu.. zbytek samozrejme vita

skills: zatim mam 20 v GM, 20 CG, 1 SR, 1 AD, 1 CE a nejakejch 15 BG jako synergii na HP golema.. golem ma aktualne cca 11 000 zivota, coz je za 80 mana cost celkem lahudka

equip: zatim jsem si ze zasob slozil RW Bone, na hlave taham Worminu (uz mi bylo trapny nosit Lore, tak jsem si ji nasel), blood-crafted ringy, oba s bonusem +5 str, v jedne pracce zatim spirit, v druhe ancient pledge, tearhaunch, nightsmoke, amulet nejakej rare (ani nvm co dava :D ), v invu zatim taham jedinej charm a to +23 hp,+ 14all res (padl mi cetou na NM Komtesu), rukavice samozrejme trang-oul.. v planu mam HotO+spirit, na switch kdyz se postesti, tak CtA aby bahnak mel este nejakej ten zivot navic, pak kdyz se postesti nejakej summon skiller, anni a nejakej necro amulet.. nez jsem se navlikl do Bone, tak jsem nosil skin of the vipermagi, kterej padl hned na zacatku NM (celkem se i povedl a ma +34 all res, coz je temer top)

ocekavam, ze tenhle build by mela byt jasna zalezitost a to kam se dostanu bude zalezet ciste na me, mam phys dmg a diky AD neocekavam odpor, co nepujde schodit, to nejak uloupu CE.. castery a ranged monstra hold utankuju a nejak to ukvedla mercova, pak to dorazim CE.. aby to nebylo tak jednoduchy, tak kdyz uz twinked, tak na oplatku pl8 only.. nekdo si pomysli, ze pl8 je v tomhle pripade traparna, ale takovej normal baal run mi poprve zabral asi 3/4 hodiny :{ .. na hell to bude o to horsi a to ani nemluvim o ancech

- zatim to celkem odsejpa, ale duely s akt bossy se uplne nechutne tahnou.. golem jako by byl nejak buglej a v podstate to do nej vsichni muzou prat hlava nehlava a jeho HP se ani nehnou, jedinej kdo mi ho ukvedlal byla NM Andy, preci jen poison se nam asi moc napaci.. sice mam ve vitality vetsinu bodiku, ale stejne tak nejak nevydrzim vic jak 2-3 rany, tak doufam, ze se to casem zlepsi
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Rotten_one

Příspěvek od Welwet » 08.08.2011, 09:58 hod.

Přeju hodně štěstí a pevné nervy...

Jen dotaz..když už máš thorns a necrota..není dobré si dát i IM..?..také by mohlo být zajimavé používat attract, pokud se nepletu tak potom ty omámeny monstra dostanou i tu tvou auru ne??

taky jsem hodně zvědavej na tu furysinku, sám jednu na hc dělám... ;)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Rotten_one

Příspěvek od Fraxinus » 08.08.2011, 10:15 hod.

Hodně štěstí, Vorvy. Na mě se poslední dobou v Diablu dost lepila smůla.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Rotten_one

Příspěvek od Vorvy » 08.08.2011, 10:38 hod.

Welwet: chtel jsem jet jedine a pouze na AD, protoze IM mi bude k nicemu u PI monster a navic mi nebude zvysovat dmg CE, navic usetrim nejaky bodiky :lol: .. attract neni konvertujici skill, takze si myslim, ze se na nej moje aury nevztahuji - jen abych doplnil: nejsem fanda konvertujicich skillu, uz mi diky tomu RIPnul misionar ve IV aktu NM (62. lvl) - proste jednou machnes vedle a das si instant, stejne tak me vytaci mind blast, kterym mi MASTER konvertuje temer mrtva monstra, healery a resurectory..

btw. furisin je ve III. aktu na hell (82. lvl), ani nemam v planu to sem psat (ani toho IK_WW_barbara), ale konzultacim se nebranim (samoztrejme v patricnem topicu) :D :D
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Rotten_one

Příspěvek od Drakesis » 08.08.2011, 16:23 hod.

Clay Golem je bude fest zpomalovat a monstra pak nebudou moc tolik bušit. Sčítá se IM a Thorns ? Pokud ano, tak ještě IM max a ňáký skel. warrs. jako další nositele auřice, což ?

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Rotten_one

Příspěvek od Vorvy » 08.08.2011, 23:02 hod.

kostaci nebudou treba, plne synergizovanej clay bude mit s BO pres 20k HP, s tim jakej ma regen bude v podstate immortal >:D .. ano, fest zpomaluje, ale vetsinou tak 2-3 monstra, ja se vzdy snazim pobihat okolo tak, abych na nej natahal co nejvic monster..

IM+thorns nvm nvm.. zkusim nekde neco najit, to by pak bylo jinci kafe no :twisted:

EDIT: tak jsem se navic dozvedel, ze ma clay dmg reduced 25%.. coz opravdu nuti k zamysleni nad zmenou golema.. ale jakyho?
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Rotten_one

Příspěvek od hami » 10.08.2011, 22:33 hod.

jen technická otázka : k čemu jsou dvě aury thorns??
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Rotten_one

Příspěvek od Vorvy » 11.08.2011, 07:02 hod.

protoze bramble+edge se scita.. takze moje mala mila rostanda mi ji da na 36.lvlu.. coz uz je s AD celkem fajn :twisted:

btw. jelikoz nehodlam krom tech avizovanych 3 bodu davat nikam jinam nez do golemu.. tak si budu vybirat mezi B,F a C golemem dle situace 8-)
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Rotten_one

Příspěvek od hami » 12.08.2011, 17:25 hod.

o tom, že by se aury sčítaly sem nikdy neslyšel (nepleteš si to s holy shock??)
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Rotten_one

Příspěvek od Vorvy » 13.08.2011, 05:43 hod.

nepletu 8-)
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
Konig
Gorebelly
Příspěvky:320

Re: Rotten_one

Příspěvek od Konig » 13.08.2011, 15:31 hod.

V tomhle jsem na straně hamiho, taky jsem neslyšel o tom, že by se aury sčítaly...:roll:
Untwinked & 1.13 Only

GUARDIAN GandalfBily; Hammerdin - level 81
GUARDIAN EXPENDABLE; Werewolf - level 84
GUARDIAN ImmortalCINDER; Werewolf - level 87 - HC Trio with PL8 always
GUARDIAN Windlord; Winddruid - level 82 - 1.14d

Uživatelský avatar
homer_cz
Adviser
Příspěvky:248

Re: Rotten_one

Příspěvek od homer_cz » 13.08.2011, 19:13 hod.

Aury z výbavy se normálně sčítají...každý (s možností ladder RW) si to může snadno a levně ověřit,stačí dát barbarovi 2x Lawbringer...dosah knockbaku Sanctuary na lvl 16–18 a 32-36 je rozeznatelný na první pohled všem.
FWD2 tu bylo před D3,a bude i po něm.Obrázek

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Rotten_one

Příspěvek od Vorvy » 13.08.2011, 19:19 hod.

a da se to docist i na zahranicnich webech :twisted:
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
Konig
Gorebelly
Příspěvky:320

Re: Rotten_one

Příspěvek od Konig » 13.08.2011, 20:31 hod.

Nojo, ... když je to When equipped tak se to sčítá, pokud je ale třeba when equipped + tvrdá, tak se bere podle většího lvlu.
Untwinked & 1.13 Only

GUARDIAN GandalfBily; Hammerdin - level 81
GUARDIAN EXPENDABLE; Werewolf - level 84
GUARDIAN ImmortalCINDER; Werewolf - level 87 - HC Trio with PL8 always
GUARDIAN Windlord; Winddruid - level 82 - 1.14d

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Rotten_one

Příspěvek od raisen » 14.08.2011, 07:40 hod.

No jo, ale tady se bavilo o Edge a Bramble..
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Konig
Gorebelly
Příspěvky:320

Re: Rotten_one

Příspěvek od Konig » 14.08.2011, 09:15 hod.

Právě proto tam bylo to "Nojo"...
Untwinked & 1.13 Only

GUARDIAN GandalfBily; Hammerdin - level 81
GUARDIAN EXPENDABLE; Werewolf - level 84
GUARDIAN ImmortalCINDER; Werewolf - level 87 - HC Trio with PL8 always
GUARDIAN Windlord; Winddruid - level 82 - 1.14d

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Rotten_one

Příspěvek od Vorvy » 14.08.2011, 16:03 hod.

navic je to tak 14 dni zpatky co jsem toto tady na foru resil s Homerem, do te doby jsem tomu taky neveril
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Rotten_one

Příspěvek od Drakesis » 15.08.2011, 14:30 hod.

No hlavně ta IM by byla zajímavá, já jsem to teda ale zatim nikde nenašel. Problém bude asi, že jsem ani moc nehledal. -.-

Uživatelský avatar
homer_cz
Adviser
Příspěvky:248

Re: Rotten_one

Příspěvek od homer_cz » 15.08.2011, 15:20 hod.

IM a throns spolu normálně fungují ale efektivnější než IM je AD...
FWD2 tu bylo před D3,a bude i po něm.Obrázek

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“