HC PL8 DualBarbar

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Gemini
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2
HC PL8 DualBarbar

Příspěvek od Gemini » 23.05.2012, 00:49 hod.

Zdravím všechny kdo si čtou tento příspěvek.
Nedávno jsem se rozhodl zahrát si opět diablo, hrál jsem Bowazonku (Stylem kliknu na každej skill ať vím co dělá :D). Hned mě to přestalo bavit, tak jsem projížděl tenhle web a narazil jsem na HC příběhy :)
Hned jsem začal přemýšlet >:D , následem toho jsem stáhl postavu z netu, pustil, vypnul, vymazal a vytvořil jsem si postavu, u které jsem si zaškrtl Hardcore.

Jméno postavy: Gemini (Blíženec)
Build: Hlavní zaměření na Dvě zbraně
- Levý Tlačítko: Double Swing
- Pravý Tlačítko: Warcries (Shout,BC,WC,BO a Battle Command)

Nevím jestli je tento build vhodný na HC, ale nehorázně mě baví.
Nutno podotknout že diablo sice nehraju poprvý, ale nejdál jsem se dostal k Durielovy a nikdy ho neporazil. (Věk 10Let) :) A taky neznám všechny věci z Diabla :) Ale snažím se to co nejrychleji pobrat.

Mým cílem je Guardian, uhraný na na Full PL8
Nevím jestli je to pro mě splnitelný úkol, nikdy jsem nehrál ani na NM natož Hell. Ale jedno Nikdy ode mě neočekávejte že se budu držet zpátky i když je to HC. S Barbarem mám jednu věc společnou, do všeho pohlavě ať je to konina, nebo nějaká vážna věc.

Jo jak jsem již zmiňoval že nejsem bůhví jaký expert, tak se nezlobte kdybych měl na vás pár otázek. (Např. Co dělat s těmi všemi runy. Zítra dodám Screeny)

Jsou skoro 2Hodiny ráno, dojdu se osprhovat a na kuťe. Zítra mám volno tak nafotím screeny a přiblížím vám přesné údaje.


Den 2.

Tak jak jsem řekl, udělal jsem. Ráno jsem stával a hned šel fotit screeny, ale o těch až později. Nejdřív by bylo asi nejlepší říct vám něco o pozici.

Jsem v 5. Aktu Normal (Za chvíli pudu na Arreat Summit)
Ale nechci vás vynechat o první Akty, jen si nic nepamatuju a to je to vlastně pár dní >:D

1.Akt
Tak jako každý z vás jsem vyběhl z Rogue Encampment, a napsal /players8.
V prvním aktu jsem byl do lvlu 18. Andy byla rychle dole, jen Merc (Tenkrát Rogunka z 1.Aktu) lehl když sem dělal místo v invu abych nabral itemy.

2.Akt
Zde jsem byl do lvlu 25.
Bash - 20
Double Swing - 2
Howl, Shout - 1
Sword Masteries - 2

Zde jsem neváhal s Mercem. Bral jsem toho co měl největší lvl z těch co byli Deffensive. Za několik okamžiku jsem vážně nelitoval. Těsně než jsem vlezl k Durielovi do díry, koukal jsem na Defku nás obou. S Shoutem a jeho Buffem jsem dosáhl prozatim 860Defense, on měl něco kolem 1100.
U Duriela jsem narazil na menší problém, na Pl8 má trochu víc žvotů. Nebyl by problém kdyby to tankoval Merc (Měl jsem našetřený Rejuvatony) Ale Duriel
se rozhodl že mě bude zpomalovat, tak jsem ztratil nějakou tu rychlost u DS.

3.Akt
Jsem nějak rychle proběhl, a už jsem byl u Mephista. Ten byl dole hned.
Zde jsem byl do lvlu 32. Z Mepha mi padl Voulge pro Merca :D.
Jo, ještě na začátku 3. Aktu jsem poskládal pár RW. Steel, Malice a Nadir

4.Akt
Zde jsem byl do lvlu 35. Diabla jsem zabíjel o něco déle nežli Mepha. Merc mi umřel jen jednou. To z důvodu že Diablo šel zase domě (Tentokrát jsem to tak chtěl >:D), Merc měl sice deffku 1800, ale já 1100. Navíc rychleji piju Lektvary na Hp. Ale znáte to, Diablo se rozhodne že po vás bude chrlit divný červený blesky. Kdybych stál na místě tak mě dokážou zabít, chytré bylo běhat do kola, ale až přestal běžel jsem po něm on stihl dát ránu Mercovi (Stále žil), otočil se na mě a pak mě nějak spomalil a zase začal vysílat ty blesky. Tak jsem běžel co nejdal a když jsem se vrátil tak merc nežil.
Běžel jsem do města pro merca. Nakonec sladká odměna v podobě brnění.

5.Akt
Moje sladké brnění dokázalo to že už jsem se pohyboval v 1400Deff :)
Nějak jsem se probíjel qesty a udělal první tři.

Tak dostali jsme se do současnosti :green:

Tak tady jsou:
Staty
http://snopi.rajce.idnes.cz/Gemini/#Staty.jpg
-Jel jsem 2-2-1, ale ve 3. aktu sem měl doccela málo Hp tak jsem si u Akary restartnul Staty a Skilly (Lvl 33). Dal jsem Str a Dex na 62. Zbytek do Vitality a pak přidával 1-1-3 / 2-2-1 (Podle potřeby šance na Hit)

Skilli
Bash - 20
Double Swing - 8
Sword Mastery - 2
Increased Speed, Stamina - 1
Iron skin - 1
Natural Resistances - 1
Howl - 1
Taunt - 1
Battle cry - 1
War cry - 1
Shout - 3
Battle Orders - 3
Battle Command - 1

Equip
Weapony - Steel (BroadSword), Malice (Giant Sword)
Switch - Nic
Helma - Nadir (Horned Helm)
Armor - Rockfleece Field Plate
Amulet - Nokozan Relic Amulet
Prsteny - Beast Hold Ring, Grim Hold Ring
Belt - Beast Chain Plated Belt
Rukavice - Sanders Taboo Heavy Gloves (Set Item)
Boty - Vidalas Fetlock Light Plated Boots (Set Item)

Koukal jsem že mi tu chybí pravidla.
- Nebudu používat ESC
- Nebudu používat Atmu, HeroEditor ani jiné zasahování do dat
- Hrát budu pouze na Players 8 (/players8)
- Opakované nájezdy povoleny
- Town Teleport povolen
- Patch 1.13c


Den 3.
Proběhl jsem k Areatu, Barbaři nedělali problém jen utíkali kolem mě. Pak sem si šel pro Baala, jeho minioni nedělali problémy jen ta jeho poslední skupinka. Na PL8 měli trochu víc života, a jejich CB mě pořád odrazoval tak jsem se pak stáhl do s města pro poitony. Když jsem se vrátil tak Baal utekl do lokace kde sním bude závěrečný Fight. Pak to šlo rychlejš, Baal lehnul a jako vždy žádný drop. Hned jsem šel do COW Lvlu, Kinga jsem potkal hned v první skupince. Nulový drop a skoro žádné expy.

Pak jsem šel na NM namačkal PL8 a vyšel ven. Tady jsem poznal že už je to něco jiného, každej druhej Unikát ManaBurn. I Fallena jsem tankoval jak Andariel. Zvykl jsem si na zdejší poměry :D a udělal dva Qesty. Taky jsem si zašel do Crypti a Mausolea.
Naposledy upravil(a) Gemini dne 24.05.2012, 15:06 hod., celkem upraveno 3 x.

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC PL8 DualBarbar

Příspěvek od Obter!vr » 23.05.2012, 08:14 hod.

Přeji ti hodně štěstí, ikdyž po tom co jsem si přečetl tohle:
Gemini píše:Mým cílem je Guardian, uhraný na na Full PL8
Nevím jestli je to pro mě splnitelný úkol, nikdy jsem nehrál ani na NM natož Hell. Ale jedno Nikdy ode mě neočekávejte že se budu držet zpátky i když je to HC. S Barbarem mám jednu věc společnou, do všeho pohlavě ať je to konina, nebo nějaká vážna věc.
...nevím jestli se tímto způsobem dožiješ požehnaného věku :-D
Ale držim palce ;-)
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

Gemini
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC PL8 DualBarbar

Příspěvek od Gemini » 23.05.2012, 10:28 hod.

Děkuju :), sám netuším jestli se dožiju, ale je to pro mě veliká výzva :)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC PL8 DualBarbar

Příspěvek od Fraxinus » 23.05.2012, 10:49 hod.

Přeji hodně štěstí.

S tím players 8 bych byl na hellu opatrný (ne že by to nešlo), ale většina charů se tam vůbec při této konfiguraci nechytá.

S runama nalož dle receptu horadrické kostky. Po třech stejného druhu je transmutuj na vyšší verze.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Gemini
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC PL8 DualBarbar

Příspěvek od Gemini » 23.05.2012, 11:49 hod.

Děkuju, to s těma Runama jsem vůbec nevěděl :) hned mi zbyla jen jedna Eld :D

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC PL8 DualBarbar

Příspěvek od Obter!vr » 23.05.2012, 12:26 hod.

Já si třeba nechávám jen 2 od každé runy ... bohatě to stačí :-) stejně na RW nevyužiješ 3 stejný :-) Tak kdyby si to chtěl zvážit tak to je rada odemě :-)
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC PL8 DualBarbar

Příspěvek od Fraxinus » 23.05.2012, 13:51 hod.

Můžeš se všechny potřebné informace přečíst na stránkách, co je v mým podpisu pod čarou. U trochu vyšších run je ten rcept už trochu obměněn.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Gemini
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC PL8 DualBarbar

Příspěvek od Gemini » 23.05.2012, 13:55 hod.

Obter!vr píše:Já si třeba nechávám jen 2 od každé runy ... bohatě to stačí :-) stejně na RW nevyužiješ 3 stejný :-) Tak kdyby si to chtěl zvážit tak to je rada odemě :-)
Napadlo mě to ještě předtím než jsi mi to napsal, ale díky že jsi mi to napsal :) Teť mám dost místa v truhle. A můžu si tam dát nějaký itemy který budu chtít RW

Fraxinus: Na stránky se určitě mrknu, jak jsem uváděl nejsem bůh ví jaký expert tak se rád přiučím :)

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: HC PL8 DualBarbar

Příspěvek od raisen » 23.05.2012, 14:09 hod.

Přeji hodně štěstí :-)
HC grál: 537/516 (-21)

Gemini
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC PL8 DualBarbar

Příspěvek od Gemini » 23.05.2012, 15:05 hod.

Destroyer Gemini!!! :), zítra dopíšu informace :)

Edit: Tak jsem Updatnul postup. Jinak měl jsem v plánu že tu budu psát pravidelně každý den. Ale zítra hrát nebudu (Kamarád chce dát minecraft maraton 24h), tak přez víkend moc hrát nebudu. Ale budu se snažit sem psát pravidelně.

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“