HC Příběhy - Chaos - Hell Unleashed

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2
HC Příběhy - Chaos - Hell Unleashed

Příspěvek od Javurek » 09.11.2012, 18:54 hod.

Po delší době opět zkouším Hell Unleashed a předešlé postavy mám smazané, takže jedu s čistým štítem. Ať je sranda, pojedu hned Hardcore a budu tu psát reporty z průchdu hrou. Už jsem tu tu dřív asi 2x psal, ale nikdy jsems e nedostal nějak dál , tak snad teď to vyjde D

Tento mód se docela dost liší od normálního Diabla co se týče stylu hraní. Některé souboje s bossy a speciály jsou opravdu tuhé, takže to nebude sranda. Town portály jsou celkem vzácné. Pojedu to jen na players 1, protože dát bosse na víc players je skoro nemožné sám .) také budu lokace procházet klidně vícekrát, protože zde je to nutnost :D. Zapnout hru na Players 8, procházet vše 1x atd by byla automatická sebevražda, takže jedin= pravidlo mám nijak nepodvádět .)

Barbariana plánuji jet primárně na Concentrate a Berserker, block chcí mít i když to s barbarianem bude horší, rpotože v HU módu blokuje dost pomalu oproti klasickému d2.

Tento úvodní příspěvek budu editovat a dozvíte se tu aktuální stav a moje statistiky.

Titul: zatím žádný
Jméno: Chaos
Build: Barbarian
Level: 44
Lokace: Pandemonium Fortress
Místo skonu: toho se snad nedožiju :D
Pravidla: Hardcore, žádné podpůrné programy,mód Hell Unleashed verze 1.21 Solo Edition

Skilly:
Bash(1), Concentrate (4), Stun (10), Leap (1), Sword Mastery (1), Axe Mastery (1), Increase Stamina (20), Iron Skin (1), Howl (1), Shout (1), Battle Orders (3), Increase Speed (1), Berserker (1), Natural Resistance (1)


Statistiky:
Strength - 104 (s vybavením)
Dexterity - 101 (s vybavením)
Vitality - 160
Energy - 15 (s vybavením)

Life - 3023
Mana - 106
Defense - 426

Fire Resist - 75
Cold Resist - 75
Lightning Resist - 75
Poison Resist - 75

Damage(Concentrate) - 309-627
Attack Rating - 6825

GALERIE:
ACT I: http://javurek.rajce.idnes.cz/ACT_I#
ACT II: http://javurek.rajce.idnes.cz/ACT_II#

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC Chaos - Hell Unleashed

Příspěvek od Javurek » 09.11.2012, 20:21 hod.

Aktualizováno : 17.11.2012 21:50

Původně jsem měl v plánu obrázky dávat přímo do psaného textu, ale samotné psaní mi zabralo dost času, takže Vám to snad nebude vadit, že to bude vše v jednom albu mimo text. Pár obrázků mám trochu mimo postup hrou, nechápu proč, tak jen aby Vám to nebylo divné, že mám na sobě najednou horší equip D. Tady je Album Actu I: http://javurek.rajce.idnes.cz/ACT_I#

ACT I
Po tom co jsem začal, jsem se přece jen rozhodl používat více players, alespoň tedy ze začátku, pak už to asi moc nepůjde. Na players 1 jsem dokončil Blood Moor a Den of evil na lvl 8. V Den of Evil padl žlutý štít a jak je vidět v galerii, opravdu ani nemá cenu tento štít s barbarem nasazovat, protože 3% block spolu s fakt malou šancí na block je to spíš hodně velký hendikep. Místo klasického Corpsefire mě v Den of Evil čekal Devilkin šaman s družinou. Drop nebyl nic moc, tak jsem si ho dal ještě jednou na players 8 a padl unikátní Gull Dagger a Arctic brnění. V módu je mnohem více unikátních monster, a díky tomu mi ve stejném runu také vypadl v Den of Evil štít Pelta Lunata Buckler, který jsem hned s radostí nasadil. Block jsem měl na 23% a díky rychlejšímu blokování už se to vyplatí. Body jsem rozhodil po jednom do Axe, Sword, Mace mastery a shoutu a dalších skillů potřebných pro ty vyšší. Primárně jsem začal všechny body dávat do Increase stamina, které nově za každý bod navyšuje pasivně HP o 5%.

Nahodil jsem Players 3 a vyrazil do Cold Plains. Bishibosh měl u sebe navíc pár šamanů a Coldcrow je nyní bojovnice zblízka s docela velkou skupinou. Díky její velké rychlosti a mrazící útoku jsem neměl naději že ji zabiji, tak jsem se vydal do města na nákup. Cílem bylo kombo pásku a rukavic ze setu Death. Šance na rare,set a unique je tu mnohem větší, rukavice jsem koupil skoro hned, ale na pásek jsem měl smůlu. Koupil jsem snad 100 pásku a získal jen Lenymo sash. Ne že by byl špatnej, jenže nemá Cannot be Frozen. Tak jsem začal novou hru na Players 1 a to už jsem Coldrow zabil, ale pár lahviček jsem na to spotřeboval. Graveyard je nyní mnohem víc zaplněn nemrtvými a místo Blood Raven se uprostřed hřbitova nachází nová krypta Befallen Shrine. Uvnitř jsem se dostal na lvl 16 a těsně u druhého východu se postaral o Bonebreakera, který se také přemístil. Ten mi dropl další Lenymo Sash. Po příchodu do Burial ground, mě hned přivítala akční hudba v předtuše nějaké bojové akce. Vyčistil jsem opatrně okolí a vrhnul se na Blood Raven. V porovnáním s klasickým d2 bych přirovnal obtížnost boje k Andariel s lvl 12. Má Cold a Exploding Arrow, multishot a šanci, že Vás její zásah náhodně teleportuje po okolí, což je opravdu otravné. Odměnou za zabití byl Unikátní Rixot Keen Short sword a Hand of Broc, které jsem nasadil místo Death rukavic, které jsem si zatím schoval. Pomocnici jsem ani neměl v plánu najímat. Ne že by byla špatná, pomocníci obecně v HU jsou mnohem silnější, mají nové skilly a jde je kompletně vybavit jako vaši postavu, ale něchtěl jsem se jí zabývat. Pořádně se zaměřím až na pomocníka ve 2 aktu.

Stony field nebylo ničím zajímavé, snad jen že Rakanishu má novou podobu a víc přisluhovačů. Navíc z něj vypadl meč Albrecht´s Torment z nového setu, který jsem si hned nasadil a začal používat. Poškození měl sise o něco málo nyžší než moje aktuální zbraň, ale má Open wounds a FRW. Průchod do Dark wood byl trošku zdlouhavý, protože mapa je rozšířena a nově je ve druhém patře unikátní zombie. Stromohlav v Darkwoodu má početnější skupinku a nově Conviction. Konečně už jsem se dostal k osvobození Caina, abych se nemusel obtěžovat s identifikačními svitky. Smůla byla, že jsem zapoměl vzít WP ve Stony filed a tak jsem se musel trochu proběhnout. Následoval malý nákup a konečně se zadařilo a v gamble jsem získal Death pásek. Tristram je kompletně předělaný a je to věrná kopie Tristramu z Diabla 1. Je v něm hodně šampionů a 2 super unikátní monstra. Griswold je oproti originálu velice svižný. Má také 2 nové velmi nepříjemné skilly a to Fire blast a Blessed Hammer, které se aktivuje tak jako u většiny super unikátů a bossů nejen klasicky, ale i při zásahu v silnější verzi. Druhý super unikát je King Leoric. Troufnu si říct, že nejnebezpečnější monstrum z Actu 1. Sice se většinou nehýbe ze své pozice, ale má nesmírně silný Bone spear s kletbou Amplify damage. Jeho útoky z blízka jsou také velmi silné, má hodně HP, oživuje nemrtvé v okolí a má auru Sanctuary. Pěkně jsem se zapotil, ale jeho drop stál za to. Padlo dost goldů, Nokozan amulet a Nagelring. Je jedním ze speciálů, z kterých padá Cursed ring, ale bohužel tentokrát nevypadl.

V Black marsh mi ze speciálů vypadla Infernal čapka a další Death pásek, jen škoda že jsem jeho nákupem utratil asi 100 000 goldů :D. V jeskyni mi padla další čapka, ale tentokrát unikátní Biggins bonet, kterou jsem si nasadil. Hned u vchodu do věže se nalézá speciální Orb of Town portal. Jsou to věžičky, které po rozbití vyvolají Town portal, což se hodí, protože town portaly nejdou ve městě koupit a padají docela pomálu. Hned v mezipatře věže je nový unikátní Devilkin Devil Spit. Postupně jsem ve věži dosáhl levelu 19 a v posledním patře už mě čekala Countess v nové podobě s dvěma pomocnicemi, které jsou prakticky nesmrtelné díky regeneraci HP. Open wounds na meči jim však regeneraci zastavil a poradil si s nimi. Nejsou zase tak silné ale spíš otravné. Samotná Countess má Novu, Fire Wall a Glacial Spike. Dala mi 4 unikátní zbraně, z kterých jsem okamžitě nasadil Sabre, který saje 15% many. Za Countess se nachází ještě unikátní věžička Blood Orb, která dělá jen to že stojí :). I tak jsem ukončil její existenci. V Tamoe Highland je nová unikátní kopinice Storm Eagle s conviction a lightningem u které jsem doshál levelu 20 a konečně mohl aktivně začít používat Concentrate. Také jsem vrazil bod do Iron Skin, které kromě obrany nově přidává i redukci fyzického poškození. Ve druhém patře jeskyně je další nový unikát, hnízdo Earth Rotter, které vyvolává nepříjemně rychlé ptáčky. Z hnízda vypadl Purification Glyph I, který spolu s dalšími 4 částmi předělává Cursed ring na unikátní Horadric Ring.

The Smith se nyní nachází v jeho vlastním patře Smith Forge a kromě aury Defiance používá skill Mind Blast. Drop byl docela solidní, Hsaru belt, Albrecht brnění a Sandres botky, které můj pohyb pěkně zrychlily. Díky navýšení obratnosti z věcí jsem dosáhl 35% šance na block. V Jail lvl 1 vypadla unikátní polearma Dimoak Hew, kterou jsem si schoval pro pomocníka z Actu 2. Poté, co jsem se dostal do katedrály, už na mě čekal super unikát Mortanius Hellsoul, který je místo Boneashe. Používá Fireball, bleksový útok a docela často utíka, takže je pěkně otravný. Drop byl pěkný, 3 unikáty a rare jewel, bohužel ale nic dobrého pro mě. V katedrále se ještě nachází nová podzemní lokace Haunted Morgue. Nepochopil jsem však moc její smysl, protože je to klasické patro, jako jsou v ve věži u Countess a nic speciálního kromě spousty koster a duchů v ní není. Při jejím čistění mi alespoň vypadl Angelic prsten a spolu s dropnutým Angelic amuletem v katakombách jsem si oba nasadil a HP mi to zvedlo asi o 400 bodů. Další zajímavější drop byl Albrecht Torture meč. kdybych nevyhodil ten předchozí, už bych měl celý set, jenže já stejně plánuji nosit štít, takže by to bylo na nic.

Postupně jsem se dostal až do posledního patra Catacombs of Anguish. Tam jsou šampioni kopinic, lučistnic a také nová unikátní lučištnice Gale Hawk. V poslední lokaci je strážce Andariel, Tobial spolu se svým mazlíčkem, medvědem. Spolu tvoří celkem nepříjemné kombo, protože Tobial používá Stun, Rabies a má Holy Fire. Medvěd má zase knockback. Větší problém mi však nedělali a brzo bylo po nich. Drop byl žalostnej, za zmínku stojí jen Wirtova noha, která se mi bude hodit na krávy v pozdější fázi hry. Tak a už zbýval jen koncový boss Andariel. Po vstupu do jejího patra začne hrát bojová hudba a člověk hned pozná, že se bude něco dít .) . Díky celkem kvalitním věcem a 35% blocku mi Andariel moc škody nedělala, spíš byla hodně otravná. Mezi její skilly patří náhodná teleportace útočníka, Poison Javelin, Poison Nova, Poison Inferno(nevím jak jinak to nazvat) a decrepify. V dropu byly 2 unikáty, jenže na mou postavu nic moc. Pokračování příště, momentálně plánuji jít ještě párkrát Andariel, vyexpit pomocníka a nahnat taky pár dalších levelů a vylepšit výbavu.


ACT II:Fotky jsou na konci

Jak jsem psal minule, zašel jsem si ještě párkát Andariel a kromě expů jsem získal i unikátní štít Stormguild, Cathan seal prsten a super brnění přímo pro mě, unikátní Twitchthroe(20% ias, 25% fhr, 25% block). Stormguild jsem vyzkoušel a i přes, to že má vyšší block, jsem oblékl zpět Pelta Lunata, protože blokuje daleko rychleji. Spolu s novým brněním se můj block vyšplhal na krásných 62%. Dále jsem koupil pomocníka v actu 2 a to: Offensive (Jab,Might,Vengeance) a vybavil ho. No měl asi 4x větší poškození jak já :D, takže plán byl většinu boje nechat na něm a já budu mít relax.

První cesta vedla klasicky do sewers, kde se žádné velké změny nekonají. Cestou padla jen set Arcane helma, kterou jsem vrazil mercovi, aby měl nějaké resisity navíc, protože se mu s levelem nezvyšují. Místo 3 patra je v HU Adament´s Abode. Jsou tam mágové a returnedů je u samotbného Radamenta mnohem víc. On sám je ještě více otravnější než v originále, ale nějaký větší problém nepředstavoval. Padla z něj unikátní Yew wand a Bloodrise Morning start, které jsem si vzal místo uniq sabre co jsem nosil už celkem dlouho. Rocky Waste a Stony tomb byla rychlovka až na druhé patro tombů. Zde se místo klasické unikátní zombie nachází nové extrémně nebezpečné unikátní monstrum Dark Star s pomocníky. Může mít Conviction, je multipleshot a je to Soul .). I s resisty a skoro 2000 HP mi ubíral fakt hodně a merc šel dolu hned. Pokud by někdo hrál tento mód a měl slabší postavu a neměl max resist, doporučuju na něj snad radši ani nejít. Drop nebyl nic moc, ale padá z něj Purification Glyph II.

Vzhledem k tomu, že Horadric cube je dostupná už na začátku na lvl 1, se místo kostky v Hall of the Dead nachází nově přidaná 3 část Horadrické hole. Prolezl jsem až ke konci druhého patra, kde je nyní vchod do Hall of Juggernaut a navšívil město na upgrade pomocníka, protože už měl konečně level, aby mohl používat Pike. Koupil jsem tedy rare Pike v Gamble a párkrat ho rollnul v kostce s pomocí Adamant Glyph aby bylo co nejlepší. Navíc jsem do něj udělal opět v kostce 3 díry pomocí dvou Triple Socket. Na jewely zatím nebyly peníze, ty jsem nakoupil později při postupu aktem. Juggernauta jsem se přímo nebál, ale je Cursed a jeho Molten Boulder a Fissure docela zabolí, pokud se člověk špatně postaví. Drop byl celkem slušný, 5 unikátů. Další Twitchthroe na pomocníka, zbraň pro assassin, Chance guardy, Hawkmail a Gleamscythe Falchion, které jsem si vzal na sebe. Hawkmail jsem bohužel omylem prodal, snad padne další, protože se mi bude dále ve hře hodit, má ohnivou absorbci a vysoký fire resist. Po průchodu portálem po zabitém Juggernautovi následoval další souboj s jeho již slabším dvojčetem. Z něj už padá pouze 3 zmíněná část hole a to Horadric Ore.

Ve Far Oasis jsem se konečně dostal na level 28 a dal jsem po bodu do battle orders a Increase speed, které kromě rychlosti chůze a běhu zvyšuje i rychlost útoky. Na levelu 1 ale jen o 1% :) . Dále jsem se ale rozhodl maxovat spíš Increase stamina, protože přidává 5% Hp na level a BO jen 3% za level. Beetlebursta jsem zabil tak rychle, že jsem stačil nafotit jen drop :D. Na Maggot Lair jsem se moc netěšil, protože je nyní prostornější a chodeb přibylo. Jsou tu také nově pavoučci. Místo Maggot Lair je Queen´s Lair. Královna už není tak pasivní jako dřív, při útoku na ní na vás posílá Ice Blasty. Je také lepší se zaměřit nejdřív na šampiony maggotů u ní a nových putrid Maggotů, kteří mají mnohem více HP než normální červi. Je třeba je zabít rychle, jinak je místnost hned narvaná červama a není k hnutí. Královna dropla pěknou Coif of Glory Helm, jenže pro mě k ničemu. Vyzvedl jsem si hůl a vydal se směr Lost City. Hned na začátku byl random generovaný speciál s pěkným jménem Black Widow(černá vdova), tak jsem ho vyfotil .). Dark Elder už není zombie, ale 4-ruký Raider. V Ancient Tunnel je nový speciál, Sabrecat Whip Stab. Nevím jak se to stalo, ale merc byl za chvíli tuhej a já jsem musel dokonce utíkat. To bylo prvně. Asi to bylo tím že má početnou a velmi rychlou skupinu. S oživeným pomocníkem jsem se připojil do boje a už to šlo. vypadlo z ní zajímavé Berserker Hauberk, ale já měl daleko lepší Twitchthroe.

Před Claw Viper temple je nově unikátní zmije Talon Viperbite a boj o Amulet ve druhém patře je mnohem těžší než obvykle. Nachází se zde několik velmi silných zmijí a super unikát Ardual Viperclaw, který používá Thunderstorm, Lightning, Blizzard a navíc je Multipleshot. Po zabití se vytvoří portál přímu k amuletu. Hůl byla tímto kompletní a já se mohl vydat do paláce. Hned v prvním patře harému je unikátní ohnivá věž Firestorm Turret. Dá se dobře farmit, protože je v tomto patře navíc i pár šampionů. V tuto dobu už jsem měl něco málo našetřeno a tak jsem se vrhl do nakupování jewelů a 3 nejlepší kusy jsem vrazil mercovi do jeho rare pike. Z jednoho unikátního monstra cestou k poslednímu patru vypadl krásný drop. Nightsmoke pásek a Duskdeep Full helm. Skvost přímo pro mého barbriana :D. Po chvíli další pěkný drop a to Cleglaw rukavice s knockbackem a 33% deadly strike. Ale Death kombo bylo stále lepší, takže jsem je prodal. V posledním patře před vchodem do portále je ještě jeden nový Dungeon, podobný Maggot lair, jenže já ho úplně přešel a zapomněl, že tam je :D Uvědomil jsem si to až při psaní tohoto průchodu hrou. Takže ho zahrnu na začátek popisu 3 aktu. Místo unikátního Raidera stráží portál Charger Zombie Dark Knight of Duriel s minionem Soul Armor. Má docela dost hp, používá Teeth a jeho charge je docela silné. Vypadl z něj balík goldů a unikátní brest plate s poison resistem a sniženým trváním účinku jedu, které jsem uschoval. Bude se mi hodit v actu 4 při boji s jedním extrémně nebezpečným super unikátem, kterého se bojím už teď .D Arcane Sanctuary vypadá stejně, jsou tu však nově Clay golemové a Blood golemové. jak se dá očekávat tak clay zpomalují a blood na vás kouzlí life tap.

Po nalezení správné cesty je malé překvapení. Summoner tu není, misto něj je tu speciál Ancient Kaa the Soulless s vampíry. Dále následuje pár nových lokací, propojených portály. Jsou tu další 2 typy golemů, Iron vracející poškození a pěkně otravný Force druh, který po zabití působí solidní fire poškození. Mému pomocníkovi jeden zabitý golem sebral víc jak půlku HP. Po cestě mi padl unikátní štít Steelclash, který je skoro ve všech směrech lepší než Pelta Lunata, takže jsem ho okamžitě oblékl. Summonera jsem se nakonec přece dočkal, je v poslední "Vesmírné" lokaci Arcane Bridge a je velmi nebezpečný. Stráží ho několik Astral blade(létající meče), jsou za ním sargofágy se zombíkama a je tu asi 12 golemů všech typů. Je nutnost vybít vše před útokem přímo na Summonera, jinak není šance, že to člověk ve zdraví přežije. Summoner má hodně HP, používá Twister, Glacial Spike a Meteor. Dropl 4 setové věci, 3 nic moc pro mě, ale 4 byl opravdu skvost, asi nejlepší zbraň co se dá v tenhle i další akt najít. Setový Civerb Cudgel Flail, který mi zvedl poškození asi 5x. Touto dobou jsem dosáhl levelu 33 a konečně se dostal do poslední venkovní lokace Canyon of the Magi. Zde a v tombech je nové monstrum, značně nepříjemný Wyrm. Má twister a Decrepify a Holy Fire, takže pěkné svinstvo. Až proti nim budu bojovat na hellu, to bude lahůdka. Pokud se tam vůbec dostanu :D Prošel jsem falešné tomby, dal si menší svačinovou pauzu a vydal se do pravé hrobky.

Místo klasického podstavce na hůl a vchodu k Durielovi je tu místnost s šampiony Mumií a unikátním fire stojanem Statue of Torn Faces. Je potřeba strategicky odtáhnout normální potvory a pak po jedné odrovnat mumie. Nejlépe z pozic kam vež nedostřelí, protože její firebally jsou opravdu silné. Přímý boj a naběhnutí do prostředku plné místnosti by rozhodně nebyl dobrý nápad .). Po rozbití věže se otevřel portál do další hrobky, která je opravdu velmi rozlehlá. Já jsem jí ani neprošel celou, expení na další level šlo stejně už pomalu. Kousek před cílem je velká místnost s duchy, mumiemi, kostrami a zombíky, prostě nemrtví vše kam se člověk pohne. Uprostřed je navíc unkátní kostlivec lučistník The Horadric Sentinel, z kterého padl nádherný prsten s +7 max dmg, 34 hp, light resist a mf. Další vchod opět nevede k Durielovi, ale do daší hrobky, která se ale skládá už jen z chodby a velké místnosti. V té se nechází boss Thrack, Duke of Below, je to takový červ či co, má poison útok, tornáda a pohybuje se pod zemí. Po zabití se otevřel už konečně portál k podstavci na hůl. Tu jsem vložil, prodal nebo uložil vše z kostky a narval do ní regen a léčivé láhve. Kdybych neměl 60% block, docela bych se i bál, ale takhle jsem si byl celkem jist, že to půjde dobře. A taky že jo, pomocník sice nevydržel, ale Duriel mi moc neubíral ani když se trefil. Ono 2200 HP udělá své :D. Kromě Frenzy, na které mají šanci na aktivaci při zásahu všichni bossové, má Duriel skilly Leap, War Cry a ledové cosi, co vypadá jako vír pohybující se po dráze Blessed hammer ale dobředu jako Frozen Orb. V dropu byla unikátní Hawk Helm, Balanced a Azure Blade Crystal Sword. Přístě bude jak jinak Act 3, ale asi ho dám na 2 části, protože mám pak vždy celej akt tak na 2 hodiny psaní :D

Tady jsou fotky z Actu 2: http://javurek.rajce.idnes.cz/ACT_II

ACT III:Fotky jsou na konci

Jak už jsem psal posledně, ze všeho nejdříve jsem se vrátil do Actu II abych nafotil lokaci, na kterou jsem posledně zapomněl. Vchod do The Collapsed Escape Tunnel vede z Palace Cellar level 3. Jsou to takové chodbičky jako v Maggot Lair. Má 2 patra a na konci je unikátní červ Puss Drinker the Putrid, z kterého padá třetí Purification Glyph. Po jeho získání už mi nic nebránilo v průzkumu třetího aktu. Chvíli jsem uvažoval, jak to udělám s pomocníkem, protože původní plán byl, že si ve 3 aktu najmu Cold mága. Jenže kopiník už byl vyexpenej, tak jsem si ho nechal a uvidím, jak to bude dál dávat. Pokud budou nějaké problémy, že někdo bude mít vysokou resistenci na fyzické i magické útoky, budu muset vyexpit act 3 merca. Kromě cold, fire a lightning je nově dostupný i Bone/poison. Prodal jsem co se dalo a hurá do pralesa .D

Ve Spider Forest mi padlo několik mana charmů, které jsou mému Barbarovi úplně k ničemu, škoda že nejsem ES sorc. Vydal jsem se pro první část Khallimova žezla do Spider Cavern, která má nyní celkem 3 patra. První je klasické, druhé je nové, šíleně dlouhé s pavouky, červy a hmyzáky. Pokud nemá člověk plošný útok, je to docela ubíjející a strašně zdlouhavé. Cestou jsem konečně dosáhl levelu 3 a dal jsem si bod do Berserker a Natural Resistance, které kromě odolností přidává i redukci elementárního poškození. Jinak ještě padla další Duskdeep Helma na pomocníka a Arcana amulet. Třetí patro má menší chodbu a prostornou místnost se spoustou pavouků a hlavní pavoučicí Sszak, The Matriarch. Mezi její vlastnosti patří jedové útoky, Bone Prison a Decrepify. Po zabití jsem už jen prošel portálem, sebral oko a šel vyčistit zbytek Spider Forest + Arachnid Lair. V Great Marsh je nový druh Quill ratů – Bush Barb a celá mapa je trochu přebudovaná, řekl bych lépe než v klasickém Diablu II, protože dungeony s orgány jsou vždy hned u Waypointů. Také zde hraje super hudba. Autor módu měl obecně velmi dobrý vkus, co se týče zvolení nových hudebních skladeb pro různé lokace. Hned u podstavce s The Gidbin dýkou se nachází unikátní zombie Rotgaze the Plaguebringer. Žáby jsou mnohem otravnější než dřív, některé druhy mají Ice Blast+knockback a bez nezmrazitelnosti je peklo je dohonit a zabít. Postupně jsem se dostal až k Flayer Dungeonu, který je také rozšířen. Uvnitř padlo pár zajímavých věcí: Iratha rukavice, Cathan helma, Darkglow Ring Mail, Tancred helma a Berserker helma. V posledním patře je nově vchod do Chimera´s Den. Ještě předtím jsem si však zašel do města obarvit věci, abych vypadal víc „Cool“. Děla se to pomocí různých receptů. Já jsem chtěl mít červené vybavení, takže Ruby+Health potion. V Chimera´s Den se překvapivě nachází Chiméra, která má poison, cold i fire útok a 2 hlavy. Kolem ní je také asi 7 šamanů. Droply 4 unikáty, ale všechny už jsem našel dříve, takže jsem je ani nesbíral a jen si zašel pro Khalimům mozek. Poslední Dungeon před Kurastem je Swampy Pit. Ten má nově ve třetím patře unikátního šamana The Shaman King, který je multiple shot a má kromě random aury i Fire resist auru. Kromě dvojitého dropu z něj padá i čtvrtý Purification Glyph.

Těsně před kurastem se nachází Skullcrush Thornlord se skupinou zakarumitů. Hned kousek za ním mi z jednoho speciála vypadlo unikátní plate mail Boneflesh. Okamžitě šlo na pomocníka, protože má spoustu pěkných vlastností. Zkoušel jsem si ho i na sebe, jenže bez Twitchthroe by mi snížilo block o 30% a to jsem si nemohl dovolit. Kdybych byl Amazon, určitě bych měl radost i z unikátních Maiden Javelin, které vypadly v Kurast bazaru. Po vyčistění prvních dvou kurastů jsem si zašel splnit úkol s knihou. Ruined Temple má navíc 3 patra a v posledním se nachází Sarina, The Battlequeen, která má značně vylepšenou vizáž. Má pokřik a vyvolává Flesh Beasts. Kromě knihy z ní vypadly unikátní házecí oštěpy Plague Talon Glaive. Ve Forgotten Temple jsem zase našel Lachdanan´s Veneration Plate mail, což je část úplně nového setu. Není zase tak špatnej, jenže výbava co jsem měl na sobě, byla v tu dobu optimálně sestavená, takže jsem ho nechal ležet. V posledním chrámu Forgotten Reliquary mi z unikátního monstra Ogg´rotok the Savage vypadla setová dýka Death´s Touch a tím jsem složil kompletní set. I když dýka měla menší poškození než Civerb řemdih, spolu s 50% deadly strike a bonusy z plného setu(2 all skills, mana a life leech,all resist…) bude výsledné poškození lepší, takže jsem vyměnil zbraně. Vyčistěním tohoto Dungeonu jsem dokončil vše v Kurastech a před Causeway a Travincal už zbylo jen Sewers.

Vodní hadi jsou v Sewers nyní mnohem silnější, mají hodně HP a silný útok na dálku. Icehawk Rifting před 2 patrem je stejný jako vždy. Dole jsou však nově vodní hadi Leviathani (silnější verze z 1 patra) a unikátní žáby Flame Mutant, Sewage Mutant a Frost Mutant. Z jedné z žab vypadla unikátní kuše Hellcast a Stormeye War Scepter. Sebral jsem Srdce a hurá do Travincal. Na cestě se přechodu do Travincal se nachází superunikát Generál Hatestorm, docela nepříjemný protivník. Střílí hvězdice, má pokřik, docela velký block a Fanatism auru. Drop za to usílí vůbec nestál, pár goldů a unikátní luk Hellcap. V této době se mi už podařilo několik gemů dotáhnout do úrovně Perfect. Jsou i vyšší úrovně ale to je daleká budoucnost.). Gemy se mi budou hlavně hodit, až složím Sigon set. Uprostřed Travincal je skupina moskytů s unikátním moskytem, kterého pomocník zabil tak rychle, že ani nestačil zapózovat pro foto. Jak jistě očekáváte, nyní by měl přijít na řadu koncil. No, tam kde má být rozhodně není: D, místo něj jsou tam 4 skeleton mágové, Frostsoul, Flamesoul, Thundersoul a Plaguesoul. Jsou však slabí a tak bylo hned po nich. V Travincal se nachází nová podzemní lokace Fortress of Zakarum, tak jsem se do ní vydal. Je celkem rozlehlá a chodby jsou propojené, že je to tak trochu bludiště. Východ jsem zatím nechal být a navštívil 2 další podzemní lokace v tomto patře. Jsou to Restless Mortuary a Lost Ruins, kde je unikátní fetiš Bone Tongue the Berserker. Padlo z něj Ironstone War Hammers pěknými staty, ale je bohužel pomalé. Uprostřed pevnosti se nachází ještě další superunikát Count Vatimir. Je to vampír, který používá Life Tap a Redemption auru, takže se lečí z mrtvých těl kolem. Padá z něj poslední páty Purification Glyph. Zkusil jsem párkrát zajít v prvním aktu Skeleton Kinga, z kterého padá Cursed ring pro zkombinování s Glyphy, ale neměl jsem štěstí a nepadl.

Založil jsem novou hru, proběhl znovu pevnost a konečně vešel do The Council Spire. Zde je všech 6 koncilů pohromadě a jsou mnohem silnější a nebezpečnější než normálně. Každý má navíc svou vlastní ochranku. Icefist of Mephisto (Blizzard, Ice Blast) s Heirophants, Sparkfist of Mephisto (Lightning, Nova) se Souls, Flamefinger of Mephisto (Hydra a další nepamatuji) s Bloodlordy, Vilehand of Mephisto(Poison Ball, Poison Nova, Poison Cloud) s Horadrim Ancients, Voidfinger of Mephisto (Bone Prison, Bone Spirit a skill od duchů z actu 4, který krade manu) s Maulery. Posledním z koncilů je Dragonhand of Mephisto, který je nejnebezpečnější ze všech. Není však třeba ho zabíjet. Pokus si nejste jistí svými schopnostmi, nedoporučuji na něj chodit, protože kombinace jeho schopností z něj dělá velmi nebezpečného protivníka. Má kletbu Blood mana, která ubírá HP, když používáte skilly co ubírají manu, Iron Maiden kletbu, Mind Blast a velmi silný Blade shield. Iron Maiden je v módu sice zeslabené, ale působí navíc na ranged útoky. Po zabití všech koncilů jsem posbíral drop: Sigon rukavice, boty a štít, Lachdanan War Axe, Tancred Armor a unikátní War Sword Culwen´s Point. Složil jsem Khallimův Řemdih a otevřel průchod do Durance of Hate. V prvním patře jsem našel pěkný prsten + barbarian skills a 20% fcr. Škoda že můj barbarian není zaměřen na War Cry .). Z druhého patra vede podchod do Durance of Blood, kde je hned na začátku unikátní Heirophant Arch Bishop of Zakarum, dále šampióni mumií a další havěť. Na konci lokace se nachází nižší boss Mithia Fury s několika Baatezu(Barlogové). Používá Twister, Shock Web, Hydra, Lower Resist a má Holy Fire auru. Dropla Bladebuckle Platen Belt, další Boneflesh Plate mail a Humongous Giant Axe, které jsem si vzal do druhé ruky na přepnutí.

Z kostky jsem vyházel zbytečné blbosti, připravil si lahvičky, vše opravil a psychicky se připravil na finální souboj s Mephistem, který se nachází po průchodu portálem do Mephisto´s Sanctum. Je tam jako vždycky, zabít ho však není žádná sranda, originál v d2 se s ním nedá srovnat. Je daleko rychlejší, má hodně HP, a už se na něj nedá útočit přes břeh, protože ho s klidem přeletí: D. Má spoustu schopností: Hurricane, Blizzard, Nova, Lightning Hammer (název jsem si vymyslel, je to obdoba toho co má Durial v ledové podobě), Teeth, Mephisto Orb, Bone Prison, Lightning Bolt a Multi Bone Spear. Zvládl jsem ho překvapivě lehce, až jsem se divil. Drop mě však celkem zklamal, jen 2 unikáty, Bone Shield a Clasped Orb. Bone Shield jsem si vzal na sebe,a el plnáji ho vyměnit za Sigon až seženu celý set. V průběhu Aktu 3 jsem se snažil zbývající části vygamblit, ale 1600000 v háji a nic jsem nekoupil :D. Act 3 jsem dokončil na lvl 44 a HP kolem 3000.

Tady jsou fotky z Actu 2: http://javurek.rajce.idnes.cz/ACT_III

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC Chaos - Hell Unleashed

Příspěvek od Javurek » 09.11.2012, 20:25 hod.

REPORT 2

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC Chaos - Hell Unleashed

Příspěvek od Javurek » 09.11.2012, 20:25 hod.

REPORT 3

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC Chaos - Hell Unleashed

Příspěvek od Javurek » 09.11.2012, 20:28 hod.

Trošku jsem to zvoral, jsem si nezaložil reportovací příspěvky, takže jsem smazal co jste napsali, abych je měl vepředu. Tady níže Váš text, tak si prosím ty příspěvky napište znovu, děkuji a omlouvám se .D

ZOMB: HC?
Jiným bych asi doporučil nejprve SC, protože některá monstra umí opravdu překvapit...
Doufám, že se dostaneš co nejdál a možná bych se taky přidal, ale teď momentálně jedu na 100% random hero challenge :)
Každopádně hodně štěstí ;)

Raisen:
Páni, tak to přeji hodně štěstí :-) Aspoň poznám tenhle mod :-)

Marast:
Mám velmi dobré zkušenosti s tímto módem. Já začal hned na HC a můj vlkodlak vyloženě hnije ve třetím aktu, neboť se nejsem sto dokopat k opětovnému rozjetí módu. Budu asi potřebovat Zombovy rady ohledně jedné věci. ;)
Já tedy procházel vše jenom jednou, ale čím dál člověk zajde, tím blíž smrti je.

Doufám Filipe, že tě to chytne a něco napíšeš. Třeba mě to zase strhne....

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: HC Chaos - Hell Unleashed

Příspěvek od raisen » 09.11.2012, 21:02 hod.

Páni, tak to přeji hodně štěstí :-) Aspoň poznám tenhle mod :-)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC Chaos - Hell Unleashed

Příspěvek od Javurek » 10.11.2012, 21:01 hod.

První akt ve zdraví dokončen, teď se jdu vrhnout na vytvoření alba fotek a psaní reportu. Jinak jsem narazil na moje starší téma když jsem to procházel s SC bowazonkou a musím říct, že po přečtení, se začínám trošku bát toho rozhodnutí jet HC :D, tady je to téma viewtopic.php?f=125&t=3527

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC Chaos - Hell Unleashed

Příspěvek od Javurek » 10.11.2012, 23:59 hod.

Tak v druhém příspěvku máte report z průchodu prvním aktem + album fotek.

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: HC Chaos - Hell Unleashed

Příspěvek od raisen » 11.11.2012, 08:55 hod.

Tak ten Tristram a vstup do Forgotten Tower vypadají fakt dobře :-)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC Chaos - Hell Unleashed

Příspěvek od Javurek » 17.11.2012, 01:04 hod.

Dnes jsem dohrál Act 2, průchod připsán do druhého příspěvku .)

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: HC Chaos - Hell Unleashed

Příspěvek od raisen » 17.11.2012, 08:10 hod.

Když to tak čtu, tak mám fakt respekt, že to hraješ na HC a ještě to fotíš :D Já už bych byla xkrát mrtvá :green: Mimochodem, bych chtěla vidět Duriela, jak dělá Leap. Si ho nějak nedokážu při tom představit :-)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC Chaos - Hell Unleashed

Příspěvek od Javurek » 17.11.2012, 09:52 hod.

On je vyfoceej ve výskoku na té první fotce s ním. Jen to není tak dobře vidět bez pohybu .)

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: HC Chaos - Hell Unleashed

Příspěvek od raisen » 17.11.2012, 09:54 hod.

Jo aha, díky, toho jsem si vůbec nevšimla :-)
HC grál: 537/516 (-21)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC Příběhy - Chaos - Hell Unleashed

Příspěvek od RIP » 17.11.2012, 19:02 hod.

Ted uz chapu, proc moc nepokracujes s turnajovou postavou :lol: Moc pekny cteni, hodne zajimavy, skoro bych si to rad zahral taky...Drzim palce v dalsim prubehu a tesim se na report z A3

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC Příběhy - Chaos - Hell Unleashed

Příspěvek od Javurek » 17.11.2012, 21:59 hod.

Druhý příspěvek tématu jsem aktualizoval,a le rozhodl jsem se že postup napíšu i sem do nového příspěvku, aby se to nové vždy dobře četlo na konci tématu. Na konci je galerie průchodu třetím aktem +statistiky a aktuální výbava

ACT III

Jak už jsem psal posledně, ze všeho nejdříve jsem se vrátil do Actu II abych nafotil lokaci, na kterou jsem posledně zapomněl. Vchod do The Collapsed Escape Tunnel vede z Palace Cellar level 3. Jsou to takové chodbičky jako v Maggot Lair. Má 2 patra a na konci je unikátní červ Puss Drinker the Putrid, z kterého padá třetí Purification Glyph. Po jeho získání už mi nic nebránilo v průzkumu třetího aktu. Chvíli jsem uvažoval, jak to udělám s pomocníkem, protože původní plán byl, že si ve 3 aktu najmu Cold mága. Jenže kopiník už byl vyexpenej, tak jsem si ho nechal a uvidím, jak to bude dál dávat. Pokud budou nějaké problémy, že někdo bude mít vysokou resistenci na fyzické i magické útoky, budu muset vyexpit act 3 merca. Kromě cold, fire a lightning je nově dostupný i Bone/poison. Prodal jsem co se dalo a hurá do pralesa .D

Ve Spider Forest mi padlo několik mana charmů, které jsou mému Barbarovi úplně k ničemu, škoda že nejsem ES sorc. Vydal jsem se pro první část Khallimova žezla do Spider Cavern, která má nyní celkem 3 patra. První je klasické, druhé je nové, šíleně dlouhé s pavouky, červy a hmyzáky. Pokud nemá člověk plošný útok, je to docela ubíjející a strašně zdlouhavé. Cestou jsem konečně dosáhl levelu 3 a dal jsem si bod do Berserker a Natural Resistance, které kromě odolností přidává i redukci elementárního poškození. Jinak ještě padla další Duskdeep Helma na pomocníka a Arcana amulet. Třetí patro má menší chodbu a prostornou místnost se spoustou pavouků a hlavní pavoučicí Sszak, The Matriarch. Mezi její vlastnosti patří jedové útoky, Bone Prison a Decrepify. Po zabití jsem už jen prošel portálem, sebral oko a šel vyčistit zbytek Spider Forest + Arachnid Lair. V Great Marsh je nový druh Quill ratů – Bush Barb a celá mapa je trochu přebudovaná, řekl bych lépe než v klasickém Diablu II, protože dungeony s orgány jsou vždy hned u Waypointů. Také zde hraje super hudba. Autor módu měl obecně velmi dobrý vkus, co se týče zvolení nových hudebních skladeb pro různé lokace. Hned u podstavce s The Gidbin dýkou se nachází unikátní zombie Rotgaze the Plaguebringer. Žáby jsou mnohem otravnější než dřív, některé druhy mají Ice Blast+knockback a bez nezmrazitelnosti je peklo je dohonit a zabít. Postupně jsem se dostal až k Flayer Dungeonu, který je také rozšířen. Uvnitř padlo pár zajímavých věcí: Iratha rukavice, Cathan helma, Darkglow Ring Mail, Tancred helma a Berserker helma. V posledním patře je nově vchod do Chimera´s Den. Ještě předtím jsem si však zašel do města obarvit věci, abych vypadal víc „Cool“. Děla se to pomocí různých receptů. Já jsem chtěl mít červené vybavení, takže Ruby+Health potion. V Chimera´s Den se překvapivě nachází Chiméra, která má poison, cold i fire útok a 2 hlavy. Kolem ní je také asi 7 šamanů. Droply 4 unikáty, ale všechny už jsem našel dříve, takže jsem je ani nesbíral a jen si zašel pro Khalimům mozek. Poslední Dungeon před Kurastem je Swampy Pit. Ten má nově ve třetím patře unikátního šamana The Shaman King, který je multiple shot a má kromě random aury i Fire resist auru. Kromě dvojitého dropu z něj padá i čtvrtý Purification Glyph.

Těsně před kurastem se nachází Skullcrush Thornlord se skupinou zakarumitů. Hned kousek za ním mi z jednoho speciála vypadlo unikátní plate mail Boneflesh. Okamžitě šlo na pomocníka, protože má spoustu pěkných vlastností. Zkoušel jsem si ho i na sebe, jenže bez Twitchthroe by mi snížilo block o 30% a to jsem si nemohl dovolit. Kdybych byl Amazon, určitě bych měl radost i z unikátních Maiden Javelin, které vypadly v Kurast bazaru. Po vyčistění prvních dvou kurastů jsem si zašel splnit úkol s knihou. Ruined Temple má navíc 3 patra a v posledním se nachází Sarina, The Battlequeen, která má značně vylepšenou vizáž. Má pokřik a vyvolává Flesh Beasts. Kromě knihy z ní vypadly unikátní házecí oštěpy Plague Talon Glaive. Ve Forgotten Temple jsem zase našel Lachdanan´s Veneration Plate mail, což je část úplně nového setu. Není zase tak špatnej, jenže výbava co jsem měl na sobě, byla v tu dobu optimálně sestavená, takže jsem ho nechal ležet. V posledním chrámu Forgotten Reliquary mi z unikátního monstra Ogg´rotok the Savage vypadla setová dýka Death´s Touch a tím jsem složil kompletní set. I když dýka měla menší poškození než Civerb řemdih, spolu s 50% deadly strike a bonusy z plného setu(2 all skills, mana a life leech,all resist…) bude výsledné poškození lepší, takže jsem vyměnil zbraně. Vyčistěním tohoto Dungeonu jsem dokončil vše v Kurastech a před Causeway a Travincal už zbylo jen Sewers.

Vodní hadi jsou v Sewers nyní mnohem silnější, mají hodně HP a silný útok na dálku. Icehawk Rifting před 2 patrem je stejný jako vždy. Dole jsou však nově vodní hadi Leviathani (silnější verze z 1 patra) a unikátní žáby Flame Mutant, Sewage Mutant a Frost Mutant. Z jedné z žab vypadla unikátní kuše Hellcast a Stormeye War Scepter. Sebral jsem Srdce a hurá do Travincal. Na cestě se přechodu do Travincal se nachází superunikát Generál Hatestorm, docela nepříjemný protivník. Střílí hvězdice, má pokřik, docela velký block a Fanatism auru. Drop za to usílí vůbec nestál, pár goldů a unikátní luk Hellcap. V této době se mi už podařilo několik gemů dotáhnout do úrovně Perfect. Jsou i vyšší úrovně ale to je daleká budoucnost.). Gemy se mi budou hlavně hodit, až složím Sigon set. Uprostřed Travincal je skupina moskytů s unikátním moskytem, kterého pomocník zabil tak rychle, že ani nestačil zapózovat pro foto. Jak jistě očekáváte, nyní by měl přijít na řadu koncil. No, tam kde má být rozhodně není: D, místo něj jsou tam 4 skeleton mágové, Frostsoul, Flamesoul, Thundersoul a Plaguesoul. Jsou však slabí a tak bylo hned po nich. V Travincal se nachází nová podzemní lokace Fortress of Zakarum, tak jsem se do ní vydal. Je celkem rozlehlá a chodby jsou propojené, že je to tak trochu bludiště. Východ jsem zatím nechal být a navštívil 2 další podzemní lokace v tomto patře. Jsou to Restless Mortuary a Lost Ruins, kde je unikátní fetiš Bone Tongue the Berserker. Padlo z něj Ironstone War Hammers pěknými staty, ale je bohužel pomalé. Uprostřed pevnosti se nachází ještě další superunikát Count Vatimir. Je to vampír, který používá Life Tap a Redemption auru, takže se lečí z mrtvých těl kolem. Padá z něj poslední páty Purification Glyph. Zkusil jsem párkrát zajít v prvním aktu Skeleton Kinga, z kterého padá Cursed ring pro zkombinování s Glyphy, ale neměl jsem štěstí a nepadl.

Založil jsem novou hru, proběhl znovu pevnost a konečně vešel do The Council Spire. Zde je všech 6 koncilů pohromadě a jsou mnohem silnější a nebezpečnější než normálně. Každý má navíc svou vlastní ochranku. Icefist of Mephisto (Blizzard, Ice Blast) s Heirophants, Sparkfist of Mephisto (Lightning, Nova) se Souls, Flamefinger of Mephisto (Hydra a další nepamatuji) s Bloodlordy, Vilehand of Mephisto(Poison Ball, Poison Nova, Poison Cloud) s Horadrim Ancients, Voidfinger of Mephisto (Bone Prison, Bone Spirit a skill od duchů z actu 4, který krade manu) s Maulery. Posledním z koncilů je Dragonhand of Mephisto, který je nejnebezpečnější ze všech. Není však třeba ho zabíjet. Pokus si nejste jistí svými schopnostmi, nedoporučuji na něj chodit, protože kombinace jeho schopností z něj dělá velmi nebezpečného protivníka. Má kletbu Blood mana, která ubírá HP, když používáte skilly co ubírají manu, Iron Maiden kletbu, Mind Blast a velmi silný Blade shield. Iron Maiden je v módu sice zeslabené, ale působí navíc na ranged útoky. Po zabití všech koncilů jsem posbíral drop: Sigon rukavice, boty a štít, Lachdanan War Axe, Tancred Armor a unikátní War Sword Culwen´s Point. Složil jsem Khallimův Řemdih a otevřel průchod do Durance of Hate. V prvním patře jsem našel pěkný prsten + barbarian skills a 20% fcr. Škoda že můj barbarian není zaměřen na War Cry .). Z druhého patra vede podchod do Durance of Blood, kde je hned na začátku unikátní Heirophant Arch Bishop of Zakarum, dále šampióni mumií a další havěť. Na konci lokace se nachází nižší boss Mithia Fury s několika Baatezu(Barlogové). Používá Twister, Shock Web, Hydra, Lower Resist a má Holy Fire auru. Dropla Bladebuckle Platen Belt, další Boneflesh Plate mail a Humongous Giant Axe, které jsem si vzal do druhé ruky na přepnutí.

Z kostky jsem vyházel zbytečné blbosti, připravil si lahvičky, vše opravil a psychicky se připravil na finální souboj s Mephistem, který se nachází po průchodu portálem do Mephisto´s Sanctum. Je tam jako vždycky, zabít ho však není žádná sranda, originál v d2 se s ním nedá srovnat. Je daleko rychlejší, má hodně HP, a už se na něj nedá útočit přes břeh, protože ho s klidem přeletí: D. Má spoustu schopností: Hurricane, Blizzard, Nova, Lightning Hammer (název jsem si vymyslel, je to obdoba toho co má Durial v ledové podobě), Teeth, Mephisto Orb, Bone Prison, Lightning Bolt a Multi Bone Spear. Zvládl jsem ho překvapivě lehce, až jsem se divil. Drop mě však celkem zklamal, jen 2 unikáty, Bone Shield a Clasped Orb. Bone Shield jsem si vzal na sebe,a el plnáji ho vyměnit za Sigon až seženu celý set. V průběhu Aktu 3 jsem se snažil zbývající části vygamblit, ale 1600000 v háji a nic jsem nekoupil :D. Act 3 jsem dokončil na lvl 44 a HP kolem 3000.

Tady jsou fotky z Actu 2: http://javurek.rajce.idnes.cz/ACT_III
Tady statistiky a předměty: http://javurek.rajce.idnes.cz/Predmety_a_Statistiky

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Příběhy - Chaos - Hell Unleashed

Příspěvek od Dark_Deamon » 18.11.2012, 16:15 hod.

Když si to tak čtu a koukám na fotky, tak to musí být masakr! Arcane Sanctuary vypadá úžasně. Itemy a skilly jsou pěkně upravené. Koukal jsem na jedné stránce na itemy atd a všiml jsem si, že Crushing Blow je velmi ceněná věc. Naopak mě velmi zklamalo upravení M'avain's setu. Čerpal jsem z tohoto odkazu http://blue.arimyth.com/

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“