Level 99 progress

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:
Level 99 progress

Příspěvek od Dark_Deamon » 22.06.2014, 15:44 hod.

Je to můj dlouhodobej sen, mít aspoň jednu HC postavu nosící level 99. Proto zakládám toto téma, kde bude uváděn aktuální lvl postavy, postup a její nálezy. Char vybírám Trap Assu, která má momentálně lvl lehce přes 90. Lokaci jsem si vybral Chaos Sanctuary (p8) do lvl 98, pak skočím sejmout Barbary na Arreat a zbytek asi doladím u Baal runů...snad :)

Obrázek

Strength: 95
Dexterity: 62
Vitality: 484
Energy: 122
MF: 212%
Experience Gained: +15%
Fire Blast damage: 5016-5866
Lightning Sentry damage: 1-9125

Life: 3400 + CtA
Mana: 722 + CtA
Rezy: 75/75/75/54

Equip:
Helma: Harlequin Crest + PTopaz
Zbraň: Ondal's Wisdom + Ist
Brnění: Skin of the Vipermagi + PTopaz
Rukavice: +20% IAS, Light rez +13%, Fire rez +20% (rare)
Boty: +20% FRW, Cold rez +16%, Light rez +30%, +17% MF (rare)
Opasek: Arachnid Mesh
Amulet: +2 Assa skills, +11 Ene, +59 Life, All rez +18, Half freeze dur (rare)
Ring1: +10 Dex, +6 Ene, +39 Mana, Cold rez +20%, Light/Fire/Poison rez +11% (rare)
Ring2: All rez +13%, +20% MF (magic)
Charmy: Torch, Annihil, Gheed, 7x Trap skiller, 8x sc of Vita, Horadric Cube

Holy Freeze Merc:
Helma: Crown of Ages + PAmethyst
Zbraň: Infinity (eth Col Voulge)
Brnění: eth uped Shafstop + PRuby (def 2395 :twisted: )

Kód: Vybrat vše

90-->91    12 runs
91-->92    24 runs
92-->93    38 runs

Total:     74 runs

Kód: Vybrat vše

Items:
TC87 unique:
   ---
TC87 set:
  ---

Runes (Mal-Zod):
Vex 1x

Others:
Andariel's Visage 1x
Arachnid Mesh 1x

3x skiller
Chaos Sanctuary photo album
Naposledy upravil(a) Dark_Deamon dne 27.06.2014, 15:31 hod., celkem upraveno 4 x.

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Level 99 progress

Příspěvek od Attia » 22.06.2014, 17:15 hod.

Tak GL...;-) to já mám stejnej sen jen trochu víc při zemi. a to 99 na SC. Popravdě mě HC baví, ale baví mě jen na tý úrovni že hraju a můžu zemřít. Dohrát hell a dál postavu moc neexpit ani nenabírat top equip. Narovinu, adrenalin při hře mám rád...když mi zemře postava kterou hraju, štve mě to ale jedu dál...ale když mi zemře hight char s dobrou výbavou, sere mě to neskutečně a pak nemám dlouho chuť hrát D2...:-D takže hight leveling na HC pro mě není...neumím si představit nervy co bych měl kdybych ripnul třeba 95+...:-D takže pro mě je 99 na SC dostatečná výzva...;-)

třeba jednou dospěji i k rozhodnutí že budu toužit po HC 99, ale momentálně jsou nervy z ripu silnější než touha po 99 HC postavě...;-)

každopádně přeju velký GL a HF...ať to vyjde na první pokus...;-)

Uživatelský avatar
Zedrak
Fallen Shaman
Příspěvky:89
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Česká Třebová

Re: Level 99 progress

Příspěvek od Zedrak » 22.06.2014, 17:16 hod.

Přeju ti opravdu hodně štěstí a...štěstí! :lol: Budeš to potřebovat. Ať se ti daří! :)

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Level 99 progress

Příspěvek od Attia » 22.06.2014, 17:20 hod.

osobně si myslím že s jeho výbavou a zkušenostma nepůjde ani tak o štěstí, ale o to nespadnou do rutiny a nenechat se zlákat pozlátkem "300 runů na pohodu, můžu tam vlítnout" :-D tohle si myslím že je největší zabiják hight lvl charů s top výbavou...:-D koneckonců na mf turnaji to samotnej DD několikrát potvrdil...(těch assek u pindla co padlo) :-D

Uživatelský avatar
Zedrak
Fallen Shaman
Příspěvky:89
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Česká Třebová

Re: Level 99 progress

Příspěvek od Zedrak » 22.06.2014, 17:23 hod.

Máš pravdu, ale bez štěstí to taky asi nepůjde.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Level 99 progress

Příspěvek od Dark_Deamon » 23.06.2014, 08:23 hod.

Attia + Zedrak: Díky oběma :) Osobně si myslím, že tady nepůjde o štěstí ve formě přežití, ale o štěstí, že by mohlo padnout něco fajnovýho. Celej Chaos krájím jak nůž máslem. Jedinej, kdo se trošku cuká, tak je gang s Infectorem :D Ale to jen kvůli tomu, že maj 3 (_._) life. Jinak to všechno kropím z uctivé vzdálenosti a nic moc se ke mě nedostane. Merc to solidně ustojí. Jen občas žádá o flašku life.

Jináč první krůček celkem rychle hotov. Na lvl 91 stačilo naběhat pouhopouhých 12 runů. Zatím padlo velký kulový :D Nej item asi Heavy Bracers a to ještě z trapáka Diabla :ble: Nejvyšší runa byla tuším Shael :roll:

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Level 99 progress

Příspěvek od Fraxinus » 23.06.2014, 09:54 hod.

Hodně štěstí...a na dropech nezáleží, když cílem je level 99. ;)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Level 99 progress

Příspěvek od RIP » 23.06.2014, 09:55 hod.

Zajimavej equip, hlavne ta zbran...Ma trapka jak vis ma trochu naskok, ted je asi na pul cesty k lvl 96 a diky poslednimu kousku equipu, o kterym jsem Ti psal, by mohla byt realne na konci roku lvl97, mno uvidime, chce to trochu poladit a hlavne mit cas, ktereho se mi ted hrube nedostava...Tak jako tak drzim palce a pevne verim, ze oba sveho cile dosahneme...GL mate ;)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Level 99 progress

Příspěvek od Dark_Deamon » 23.06.2014, 10:22 hod.

Fraxinus: Díky :) Na dropech mi taky záleží. Bylo by to stylový v jedné akci udělal lvl 99 a dosbírat grál :D To by ale hlavně musely začít padat runy.

RIP: Tak Ondal's Wisdom je jasný, proč ju nosím...+5% Exp. Annihil mám 15 atr/19 rez/10 exp. On ten equip je ještě takovej naprd. Nejvíc ze všeho teď vyhlížím Ber, abych mohl složit Chains of Honor a tím mohl nasadit jiný boty, rukavice a amulet. Snad se brzo zadaří. Taky mi k dokonalosti chybí ještě jeden Trap skiller. Do 95 počítám, že to půjde ještě lehce, do 97 o něco hůř a pak...co ti budu vykládat...však víš :) I tobě GL ;)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Level 99 progress

Příspěvek od Dark_Deamon » 24.06.2014, 11:50 hod.

Tak jsem se posunul zase o jeden kousek blíž k cíli. Itemy zatím nějak zvlášť nepadají. Jako ne že by nepadlo vůbec nic, ale když už něco padne, tak je to většinou srajda. Jinak jsem provedl boost co se týče MF. Nevím jak se to přihodilo, ale nějak jsem při skládání eqipu zapomněl na Gheeda :) Nynější hodnota MF je 212%, takže teď ty Death's Web, Tyrael's, Asterony začnou padat :twisted: 8-) :green: Tím pádem není potřeba poslední Trap skiller. Škoda, že se nedají Grand charmy pokládat na ležato :D

Co se týče runování...celkem pohoda...zatím neregistruju nějakou větší újmu na zdraví, zatím nebyla potřeba chlemtání růžovejch flašek. Jen občas nějakou pošlu mercovi, protože s ním je to občas i na oživení, ale aspoň on mě udržuje v pozoru :)

Jak už jsem zmiňoval...itemy zatím slabota, i když co by člověk čekal po 36 runech :) Best runa byla zatím Lem a nepadala z nikoho jinýho, než ze Storm Castera :) Pokud bych měl vyjmenovat nějaké itemy, co jsem potkal, tak to byly tuším: Kraken Shell, Ornate Plate, Ornate Plate, Elegant Blade, Balrog Spear, Balrog Blade...prostě chujoviny, pro který se už ani nezohnu.
Naposledy upravil(a) Dark_Deamon dne 24.06.2014, 12:36 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Level 99 progress

Příspěvek od raisen » 24.06.2014, 12:23 hod.

Dark_Deamon píše:Nynější hodnota MF je 212%, takže teď ty Death's Web, Tyrael's, Asterony začnou padat :twisted: 8-) :green:
:D To jo, připrav si na ně pytel :green:
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Level 99 progress

Příspěvek od Dark_Deamon » 24.06.2014, 12:36 hod.

To je nápad :D Ale radši koupím pytle 3, abych to neházel do jednoho a neměl v tom pak bordel :green:

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Level 99 progress

Příspěvek od Dark_Deamon » 24.06.2014, 14:10 hod.

A už to začíná. Vezir je prostě jistota :)

Obrázek

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Level 99 progress

Příspěvek od DeathHero » 24.06.2014, 14:36 hod.

@Dark_Deamon pekny combo :twisted:
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Level 99 progress

Příspěvek od raisen » 24.06.2014, 14:55 hod.

Jsem nejdříve viděla jen tu Amn, tak jsem si říkala, proč to sem dáváš :D Pěkně to padlo :)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Level 99 progress

Příspěvek od ZOMB » 24.06.2014, 15:55 hod.

Moc fandím ;)
...a tak doufám, že se dočkám nějakého videjka ;) :D
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Level 99 progress

Příspěvek od Welwet » 25.06.2014, 06:30 hod.

řekl bych ať to padá, ale koukám padá a nic říkat nemusím..

tak ať to expí a žije,...(postava ať nepadá) , po dlouhé době tu někdo začal něco dělat, tak doufám že ti to taky vydrží, třeba nás ostatní lemry líné strhneš
a taky začnem něco dělat :lol: :lol:

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Level 99 progress

Příspěvek od BliiNky » 25.06.2014, 08:59 hod.

Welwet: Lemry si tiše hrajou na vlastním písečku a pomaličku, polehoučku se dostávaj k cíli, o kterej se taky jednou pochlubí (pakliže cesta skončí úspěšně) :P

Jinak Démone hodně štěstí a vůbec nemysli na rip. I kdyby nastal, máš celej zbytek života na to vyzkoušet si cestu na 99 znovu. A pak znovu a znovu... >:D

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Level 99 progress

Příspěvek od Welwet » 25.06.2014, 09:49 hod.

BliiNky: myslíš jednou za měsíc se mrknout na diablo na dvě hodiny? to není moc na 99 a cokoliv do grálu :lol:

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Level 99 progress

Příspěvek od BliiNky » 25.06.2014, 10:04 hod.

Klidně i může bejt ... já nemám stanovený do kdy to chci mít hotový, klidně si i pár let počkám ;)

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“