HC - Lady Element (Fire/Cold Sorceress)

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Maarshjaz
Gorebelly
Příspěvky:316
Re: HC - Lady Element (Fire/Cold Sorceress)

Příspěvek od Maarshjaz » 06.02.2015, 17:41 hod.

Tal rasha amulet, páni, mě ted padla helma z téhož setu 8-)

Btw. budeš chodit pindla na normal? To má nějaký význam?

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: HC - Lady Element (Fire/Cold Sorceress)

Příspěvek od ZOMB » 06.02.2015, 23:23 hod.

Maarshjaz: Jojo, měl jsem celkem štěstí... padlo to z urny na poušti v A2 MN :D
Pindla na normalu chodím kvůli úžasným expům... a jednou mi z něj (na normalu!) taky padl TR amulet :D


Normal
Nastavuji /players 8 a vyrážím z města. První akt byl pomalý a občas těžký. Celou dobu jsem se těšil na level 18, a s ním na dostupný GS. Countess dala Nef. Andariel šla dolů lehce, static field udělal své :)
U Radamenta taky pohodička, z jeho minionů jsem díky GS nadělal loužičky vody. Chudák pak neměl co oživovat a neodolal síle SF. GS sílil, na lvlu 24 se přidal i Blizzard, parádička... hra byla stále lehčí a lehčí :)
Za celý akt padlo pár setových věcí, například tady a tady. Duriel nebyl výjimkou. V aktu 3 padaly další setové věci. Mephisto dal pár párů rare botek a Ral. Hellforge dala Amn. Taky padla Tal, konečně jsem si uvařil Stealth :)
Diablo pokračoval v trendu, dal další setovku. V 5. aktu jsem si nechal u Larzuka na zakázku vyrobit pěkné dřívko pro merce. Anya se mi za záchranu odvděčila speciálním dřívkem pro mě :)
Pak jsem šel na Pidla pro expy. Nalevelil jsem celkem na úroveň 54 :twisted:
Za tu dobu i něco málo padlo... zajímavější kousky (na ten level) jsou třeba tento, tento, tento, tento, nebo tento. Baal nezklamal, další setovka :D
Cow King samozřejmě nevybočil z řady :D
Obtížnost normal končím s levelem 55, spokojenost :)
...následuje NM...
To ale dodám až zítra :)
Zatím přeju příjemné hraní ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“