HC - Cold Sorceress

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315
HC - Cold Sorceress

Příspěvek od Xenter » 22.08.2014, 19:59 hod.

Ahoj, rozhodl jsem se pomalu začít s HC a rozjel jsem svou historicky první postavu. Jak název napovídá, je to klasická Cold Sorceress s Blizzardem jako hlavním útočným skillem.

Hraju verzi Diablo II LoD 1.13c + PlugY 10.00.

Nějaká zvláštní pravidla jsem si nestanovoval, rád bych s ní projel komplet Hell, no a pokud ne, tak bude na řadě nějaký pokračovatel :). ESC jako záchranu používat nechci a protože je to první postava, tak nemám žádné věci do začátku, takže untwinked.

Aktuálně jsem dokončil Normal, kde jsem neměl naštěstí žádné větší problémy, jako merce zatím používám lučištnici z A1, ale pravděpodobně změním za žoldáka z AII Nightmare. Snažím se hrát opatrně, ale občas hra dovede překvapit, kor když zatím ještě nemám všechno tak podchycené.

Jako vedlejší cíl jsem si dal poskládat grál, nebo se o to alespoň pokusit (ne pouze s touhle postavou, ale obecně na HC) a klasika level 99, takže uvidíme jak to půjde.

Aktuální staty a skilly po dokončení Normalu a běhání Pindla na P8 (asi 15 levelů) jsou zde.

Obrázek

Stats 1; 2; 3

Skills 1; 2; 3

Od Nightmare budu přidávat průběžný postup hrou, takže jakmile bude čas a chuť pokusím se posunout dál.

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Cold Sorceress

Příspěvek od hami » 23.08.2014, 15:06 hod.

Přeju hodně štěstí. Taky teď rozjíždim první HC u který si myslim, že je ten hell reálnej.
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Cold Sorceress

Příspěvek od Dark_Deamon » 23.08.2014, 16:29 hod.

Tomu říkám precizně rozložené skill pointy. I ty atributy máš cajk, i když na můj vkus trošku víc Strength :) Ve finální fázi dávej body i do Cold Mastery. Monstrům tak snižuješ cold rezist => dáváš větší dmg. Akorát tato vlastnost nedokáže prolomit imunitu, ale na to je tu merc nebo Teleport někam do ztracena :D

Vidím, že máš v ruce nějakej klacík :D Co nejdřív bych složil RW Spirit. Taky bych se zaměřil na vlastnost Faster Cast Rate a ze začátku ju dostal aspoň na hodnotu 63%. Na rychlost sesílání Blizzu to sice mít vliv nebude, ale budeš rychleji házet Static Field, Teleport nebo Ice Blast. Ve finále je ideální mít FCR 105%

Na merca určitě co nejdřív sehnat RW Insight. Ideálně lvl 17 :D

Co se týče postupu hrou...měl bys jí prolítnout jak nic :) Jediná lokace, která je totální mor pro Cold chary (někdy i pro jiné) je Claw Viper Temple (Hell). Nachází se za Lost City a jdeš tam pro quest amulet. Vše, co tam potkáš, bude Cold imune. Navíc Vipeři mají charge attack, kterej je mega nepříjemnej. Kor pro takovou papírovou slečnu, jakou je Sosa. Pokud narazíš (nejen tam) na aury jako Conviction (zeleno pod tvýma nohama), Might, Fana (pod monstrama) a nad hlavou budeš mít ještě Amplify Damage, tak bych si dávál 3x větší pozor, protože to může být taková rychlovka, že ani nebudeš vědět vo cen go.

Nevím, jak tu Sosu chceš hrát. Jestli na jeden průchod nebo nějaký opakovačky u bossů atd...Pokud bys už teď běhal nějaký lokace/monstra opakovaně, tak bych se zaměřil na NM Mephista. Klidně bych si na něj vyčlenil 1 týden :green: Páč z tohoto borca můžeš získat až 60-65 % procent grálu. Klidně postačí, když ho budeš kutat na p3. To si pak připrav kolečka, protože těch itemů bude fakt hafo mega moc :D

Tady pak kdyžtak drop calculator na 1.13 ;)

GL a ať to padá a neumíráš ;)

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: HC - Cold Sorceress

Příspěvek od Xenter » 23.08.2014, 18:43 hod.

hami: Díky a ať se ti taky daří.

Dark_Deamon: Díky za rady ;).

Do CM mám v plánu určitě pár bodů taky dát, ještě si seženu Lower Resist hůlku, kdyby bylo někde potřeba. Tu Strength jsem právě dával, abych mohl potom nasadit Monarch se Spiritem, ale možná bude na HC nějaká lepší volba, mám to zažité právě z SC, kdy jsem ten Monarch kdysi používal a potřebuje snad 156 STR. To mě přivádí i k otázce, jestli má smysl dávat nějaké body do Dexterity na block, ale počítám že je to nanic, protože se stejně budu snažit hrát tak, abych se do kontaktu s potvorama dostal co nejméně a bude lepší to dávat do Vitality.

Zatím mě omezuje právě nedostatek run, ale na NGM je snad seženu vcelku rychle, kdyžtak zkusím poběhat hraběnku.

Co se runování týče, tak pojedu podle potřeby, takže runovat určitě budu, i když nebudu mít ještě dokončenou třeba danou obtížnost.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Cold Sorceress

Příspěvek od Dark_Deamon » 23.08.2014, 20:18 hod.

Tak Monarch ve štítu můžeš nosit, proč ne. Já ale třeba na Blizz rád používám RW Rhyme kvůli MF. Dex je Sose k ničemu...všechno rvát pod tlakem do Vitality. Do Energy taky nic nedávat.

Možná rychlejší než Coutness bude na NM lepší Lower Kurast (p8). Ale s žádnýma zázrakama nepočítej. V LK na NM je tuším max Lem.

Ještě taková technická k lvl 99...Vyber si postavu, se kterou tohoto cíle chceš dosáhnout a nedělej s ní na Hell quest s Ancientama A5. Udělat ho, až dosáhneš lvl 98. Tím si ušetříš stovky, možná i tisíc runů v lokaci, kterou budeš jak šílenec běhat. Exp odměna za ten quest je totiž pevně daná bez ohledu na tvůj lvl.

Pokud bys chtěl, tak bych ti mohl vypsat kde, co, jak a s kým běhat :)

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: HC - Cold Sorceress

Příspěvek od Xenter » 24.08.2014, 09:12 hod.

Dark_Deamon: RW Rhyme je vcelku dobrá volba a Cannot Be Frozen se u něj taky hodí.

No a co se týče té 99, tak ještě nevím přesně s kým bych to chtěl jet, ale určitě s charem který bude určitou lokaci slušně čistit, aby to pěkně odsýpalo a mohlo třeba i něco pěkného padnout. Takže asi něco jako Trapka, nebo by možná šla i právě ta Blizz a běhal bych Pindla na Hell P8, byl by to sice kopec runů, ale na druhou stranu mám s dropem u Pindla celkem dobré zkušenosti, takže by se dalo i tohle. Ještě chci založit Palacha na Ubery, ale s ním by mě tu 99 honit pravděpodobně nebavilo.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Cold Sorceress

Příspěvek od Dark_Deamon » 24.08.2014, 09:56 hod.

Co se týče Pindla, tak ten je na runování dobrá volba. Může dát všechny předměty ve hře, krom Tyrael's Might, Azurewrath a Arachnid Mesh. Ohledně expů už to tak slavný není a na p8 je to u něj i celkem nebezpečný. Vzpomeň na mě a moje Trapy v MF turnaji :green: I když já měl na sobě dycky sh!t equip, protože jsem se co nejrychleji hnal za ním, takže jsem na sobě měl krámy. Každopádně pokud bys ho nějak dlouhodobě na HC běhal, tak by se mohlo blbě zadařit a zrovna když by měl Pindl s jeho ochrankou nějaký blbý afixy, tak by tě mohl hitnout a to je pak o jedné ráně a čau.

Co se týče Blizz, tak tvou zemí zaslíbenou by měla být lokace Ancient Tunnels. Nikdo tam není cold immune, je to alvl 85 => může ti padnout vše, co hra nabízí a expy tam taky pěkně lítaj. Ve srovnání s Pindlem (co se týče expů) je to 100 a 1. Ale pokud bys chtěl přes AT vytáhnout Blizz na lvl 98, tak se psychicky připrav aspoň na 10 000 runů...dost možná i víc. Za začátku je to sranda, ale po čase to začíná být solidně na palicu :green:

Paladina určitě založit. Už jen kvůli Über Diablovi, ze kterýho se snažit dostat Annihilus (+10% exp). Já osobně ani jinej neberu :D Ten Paladin nemusí být nic extra. Já většinou doběhl do A1 na Hell a už jsem čekal, až se spawne. Takže se většinou jednalo o plechovku kolem lvl 70. Hlavní je koupit v kšeftu wandku s Life Tap, mít plusový light+fire rezy a kýbl Crushing Blow.

Pak by určitě nebylo na škodu RW Call to Arms, ale to je zas LK. Tam se shodou okolností taky běhá s Blizz (p7) :) Záleží, co člověk potřebuje/chce dřív :)

A zas mě napadjí dalš a další věci...jak jsem psal...kdybys chtěl, tak bych se mohl víc rozepsat, kde, s kým a proč :)

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: HC - Cold Sorceress

Příspěvek od Xenter » 24.08.2014, 10:43 hod.

Dark_Deamon: Tak pokud se ti to chce sepsat, budu za každou radu určitě rád.

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Cold Sorceress

Příspěvek od hami » 24.08.2014, 18:51 hod.

Dark_Deamon: já myslel, že LK se běhá na pl5
nebo to bylo ve verzi 1.11??
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Cold Sorceress

Příspěvek od Dark_Deamon » 24.08.2014, 19:10 hod.

Máš asi namysli tuto tabulku. Tak ta od 1.13 už neplatí.

Kód: Vybrat vše

              PUL  UM   MAL  IST  GUL
------------------------------------------------
Players 1-2    2    1   none  1   none
Players 3-4    3    4    1    2    1
Players 5-6    1    1    2    1    1
Players 7-8    6    1    2    2   none 

               VEX    OHM    LO    SUR    BER
------------------------------------------------
Players 1-2    none   none    1    none   none
Players 3-4    none   none    1     1      1
Players 5-6    none    2     none  none   none
Players 7-8     1     none   none   1      1

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Cold Sorceress

Příspěvek od hami » 24.08.2014, 20:02 hod.

aj tak to se chodilo pl3
tak teď už to teda neplatí a chodí se pl 7 jo??
ale to jsme trochu ot
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Cold Sorceress

Příspěvek od Dark_Deamon » 26.08.2014, 16:08 hod.

Nebudu ti tu psát o tom, jak si hru zahrát za každej char a co nejvíc si ju užít. Jelikož ti jde o sesbírání grálu, tak se zaměřím na efektivnost.

Nejjednodušeji by se dalo říct: Založ si Blizz Sorc a běhej s ní Ancient Tunnels, dokud ti všechno nepopadá :D Jelikož je to alvl 85, tak tam může padnout naprosto všechno, co je ve hře zabudovaný :) Jenže sám za sebe vím, že běhat jen a pouze jednu lokaci, je po určitém čase solidně na palicu. Navíc člověk potřebuje nějakej ten ucházejicí equip, aby takový lokace (většinou p8) mohl běhat.

Nevím, jak jsi na tom ty, ale já mám velmi v oblibě Caster chary. Pokud jsi na tom podobně, tak by tě především měli zajímat tyto vlastnosti na předmětech: Magic Find, All resistances, All skills...vše ostatní podle potřeby.

Jak sesbírat grál...?
Toto je otázka za milion :D Napíšu ti, jaký plány jsem měl já, když jsem nevlastnil ani jeden předmět, ani jednu postavu a měl jsem stejný cíl.

Jako první char to chce 100% Sosu. Díky Teleportu je to ultimátní postava, které co se týče rychlosti nemůže nikdo jinej rovnat. První zastávka by měl být NM Mephisto, ze kterýho můžeš získat tak 65% (odhadem) grálu, což je velmi vysoké číslo na NM obtížnost. Už tak brzo můžeš vlastnit například: The Oculus, Stone of Jordan, Skin of the Vipermagi, skillery...prostě takový ty základní srandy :) Hlavně ten The Oculus (pozěji udělat socket a vložit Ist) a Skin of the Vipermagi bych ze začátku hledal. Dá ti to kopu FCR, All skills, rezů a MF. . NM Mef ti dá takovej ten základ, abys mohl běhat Ancient Tunnels (p8) na Hell.

S kým a kam...

Ancient Tunnels: Nikdo tu není Cold immune, což je přesně to, co chceme. Občas se někdo s CI ukáže, ale jen díky vlastnosti Cold Enchanted. O to se postará merc. Jinak tam člověk nemusí nutně běhat s Blizz Sosou, ale velmi dobrej zabiják je i Frost Nova (p1). To už chce ale dost specifickej equip a nechodí sem člověk pro expy. Lokace vyčištěná za 35s i s logováním do hry. Video zde. Jen těžko říct, jestli by se to takto dalo kosit na HC.
Indpirace od lidí zde z fóra: zde a zde.

Lower Kurast: Jelikož máš v plánu sesbírat i všechna RW's, tak zde budeš asi taky pečenej-vařenej :) Hyper bedýnky v sobě ukrývají mraky run, gemů a charmů :) Cílem je mít 2 ohniště co nejblíž WP, aby ty runy pěkně odsejpaly. Doporučil bych taky na switch do luku složit RW Harmony. Auru Vigor používat po nalogování do hry, než doběhneš k WP. Pak už je v permanenci Teleport. Luk bych zvolil Hunter's Bow. Má nízké nároky na Dex a jako první může být 4 socket.
Když už se ti podaří najít mapu se 2 ohništi blízko WP, tak bych hodil 10-20 průzkumných runů. Může se stát, že se ti moc často bude spamovat bosspack v chajdě, což nikdo nechce. Je rychlejší najít novou, bezpečnější mapu, než po 30 runech expit novou postavu...vlastní zkušenost :D Taky bych neopomíjel armor a weapon stojany. Z těch může taky člověk získat zajímavé věci. Buď do grálu nebo na RW's. Co z nich naopak získat nemůžeš najdeš zde.
LK běhat určitě na p7, aby padalo co nejvíce předmětů. S tím je ale ruku v ruce dmg a life monster.
Malá motivace...z bosse jsem tu získal Jah a Cham :)

Pindleskin: Tady by ti asi nejlíp poradil RIP :) Má na něm co vím namotáno přes 70 000 runů. Já jsem si za tímto chlápkem chodil odpočinout s War Cry Barbarem (p3). Jako přemístění jsem používal Leap (1b). Barbara jsem bral kvůli Find Item na p3, kdyby mi chtěl náhodou udělat radost nějakej minion :D Jinak u superunikátních monster nemá počet players vliv na drop. Mají ho fixní jak na p1, tak na p8. U nich si pomůžeš pouze hodnoutou MF.
Jinak ho na p1 můžeš běhat prakticky s kýmkoliv...Blizz Sosa, pure Fire Sosa (FB+Meteor), Light Ama, Cold Ama, Fire Druid, Trap Assa (Mind Blast :love:), Hammerdin...Pokud bys chtěl s nějakým ranged charem větší bezpečí, tak se mi osvědčilo na Barbar mercovi RW Lawbringer. Aura Sanctuary knockback(uje) undead monstra. Toto se dá ale asi jen využít se Sosou, páč si Teleportem kontroluješ merca. Jinak má ten kašpar schopnost se seknout za kdejakým sloupem nebo když už doběhne, tak jsou Vánoce :D
Jak už jsem ti ale psal...jelikož může hodit naprosto vše, krom těch 3 itemů a red portál je dycky na stejném místě, tak je to velmi ideální cíl.
Inspirace zde a zde.

Mephisto (Hell): Pro většinu lidí velmi oblíbenej cíl. Mě teda moc nevoní :D Když už, tak bych ho běhal na p3. Sice má lepší drop rate, než třeba Pindl, ale tím, že má větší omezení na to, co nemůže dropnout mi jeho běhání přijde jako ztráta času, kterej se dá investovat jinam. Ale pokud bys nutně sháněl Harlequin Crest, jakože tu bych scháněl, tak bych ti doporučil Mefa :) Jen pozor na Councily a Ghouly, kteří se sem tam motají okolo...Už jsem zažil stav, kdy tam natancoval jeden frajer s Conviction. Měl jsem s Blizz 1900 life...za vteřinu jsem měl 1300 a za další vteřinu jsem četl tu stupidní větu o zásluhách atd. :green: Člověk při HC hrání musí myslet, že každej další run může být ten poslední, i když jich má za sebou třeba 1500 a doposud nic nenasvědčovalo tomu, že by měl nastat nějakej problém. Pokud sem zavítáš, tak věnuj pozornost i truhle, která se nachází za Mefem. Chová se naprosto stejně, jako ty v LK.

Worldstone Keep + Baal: Další alvl 85. Tady už to chce ale super truper char, aby člověk na p8 eliminoval co největší možné nebezpečí. Hlavně experti se jménem Burning Soul dokáží nadělat neskutečnou paseku s hladinou life. Do těchto končin jsem se na p8 v klidu odvážil jen s Trap Assou (merc Infinity) díky skillu Cloak of Shadows => vyřadíš z provozu všechny ranged monstra do okamžiku, než je zasáhneš. Od Baala bych žádnej zázrak co se týče dropu nečekal a pokud na něj půjdeš, tak než vlezeš do jeho místnosti, tak sniž na p3. Víc players nemá smysl, páč je u něj exp bug, takže ti stejně víc nedá. Záleží o co ti jde...jestli o expy nebo o drop. Pokud ti ale něco hezkýho padne, tak to na 99% bude spíš cestou od WP ve WSK2 po zabití posledního Miniona of Destruction.

Chaos Sanctuary: Opět alvl 85, opět zde může padnout vše. Z hlavy mě napadjí 3 chary na rychlé p8 runy. Trap Assa + Light Ama (Java)...obě s Infinity na mercovi a Hammerdin s Enigmou. Na jednoho takovýho drtiče můžeš mrknout zde. Je tam i video a za pozornost stojí velmi motivační album s fotkami na konci příspěvku :) Jinak si v CS dávat větší pozor na pěčeť s Lord de Seis, kterej při "dobré" konstalaci dokáže zabít i na 1 ránu postavu s 2000 life. Další problémy můžou nastat u Infectora a jeho bandy...kor když jsou Extra Fast.

Pit: Tady je prostor jen pro jeden über char a to je Berserk Barbar s Enigmou. Všichni ostatní tu jsou sr*či :green: Barbar, pokud vlastní Enigmu, tak je jedinej char, co se může rovnat Sose, protože mají totožné FCR breaky. Když k tomu připočteš, že u Barbara není problém dostat se s hladinou life přes 4000, tak to je paráda. Tady a tady můžeš mrknout, jak jsem to jel já a co mi popadalo. Alfou a omegou je Jah runa, která se hledá fakt blbě :( Pokud by ti ale padla, tak bych okamžitě založil tohoto zabijáckého robota :twisted: I díky Find Itemu toho člověk nadropuje fakt tuny. Dalo by se říct, že lepší MF char v D2 neexistuje.
Já osobně to vidím tak, že v této lokaci budu nejspíš běhat tak dlouho, dokud to jednou všechno nepopadá. Je to tu bezpečný, rychlý a padá to.

Další zajímavé lokace:

Arcane Sanctuary: Moc lidí tu sice neběhá, ale když už, tak se zde loví High Runy (HR's)...až po Zod :) Cílová monstra jsou Wraith. Tito a jim podobní létající undeadi mají navýšenou šanci na drop run. Ideální char do této lokace je čistá Light Sosa s Infinity. Jen pozor, aby jsi zabíjel monstra "nad zemí" a měl z nich tak drop.

Duriel: Nepopulární červík, kterej má ale nejlepší šance na drop bižuterie => Ring, Amulet a Jewel. Nejideálnější char je Blizz Sosa. Vzpomeň si, až ti bude chybět Metalgrid ;)

The Countess: Na Hell dává max Lo a má super drop na Ist. Běhat ju na p1. Nejrychleji ju sejmeš s čistou Light Sosou. Jen pozor...dá se u ní solidně zrakvit. Ne jeden člověk odtud z fóra by mohl povykládat...včetně mě :D Tak jako tak...radši bych stejně běhal LK, kde z bedny můžeš získat max Ber a z bosse/championa i Zod. I ve Forgotten Tower můžeš získat tak vysoké runy, ale tuším až ve 4. a 5. patře a jen z monster. LK prostě vyznívá líp.

Hephasto: Kovář, kterej dělá šéfa v Hellforge s tím jeho po*raným kladivem :green: Když se mu sejdou afixy, tak není prolém, aby sundal i Barbara s 4000 life na one hit :!: Přes to všechno je to borec s nejlepším drop rate na runy.

Cow level (Hell): Sem se chodí snad jen pro runy, kvůli vysoké hustotě krav na m2 :D Ideální char (p7): Poison Necro (CE na max), Java s Infinity, Trap Assa s Infinity, Blizz...

Cow level (Normal): Semka bych mrkl kvůli TC3 itemům, kterým se občas taky nechce moc padat. Konkrétně killovat jak vzteklej Cow Kinga. Ideálně s postavou, co nepoužívá ligth dmg a má kotel MF.

NM Andariel: To kdyby ti zaboha nechtěl padnout Stone of Jordan. Má na něj nejlepší šance. A jelikož má na všech obtížnostech -50% fire rezist, tak je jasný, že ju kosit s pure Fire Sosou.

Možná jsem něco opomenul, možná by někdo jinej doporučil něco dalšího, ale já myslím, že toto je dostačující výběr :) Cílem by taky mělo být, aby každá primární postava měla Annihilus a Hellfire Torch. Dost to pomůže jak na dmg, tak na obraně...hlavně kotel all rezů. Co se týče huntění Hellfire Torch, tak bych si dal pozor na dvě věci: 1) Lilith, která dokáže nepěkně zatopit i charům, kteří si o sobě myslí, že je nic nezastaví. Btw...miluju, když tím svým pekelným hlasem řekne: "Fear Me!" :love: A 2) Mephisto v Über Tristramu. To je fakt řízek :D Na YT vidíš, jak ho každej vykuchá jak nic, ale realita může být velmi jiná. Mě osobně se u něj 2x povedlo chcípnout asi za 1s :green: Určitě to chce mít full rezy. Ale ne když stojíš ve městě, ale když jseš pod vlivem jeho aury Conviction, která ti sežere 125 all rezů (krom poisnu). Bez Life Tap a Crushing Blow nemá cenu nic podnikat, protože to je 100% pure dead :green:

Dále se vyplatí vlastnit aspoň jedno slušné RW Call to Arms pro postavy, které zrovna nemají na rozdávání ze svých životů. Jelikož používáš PlugY, tak ti stačí jedno a můžeš je přehazovat mezi charama. Jde "jen" o to, aby se povedl nějakej slušnej roll. Lidi odtud by mohli vykládat, kolik už mají za sebou složených CtA a roll otřesnej. Aspoň aby Battle Orders bylo na co nejvyšším čísle. Jediné, co tě z těch třech vlastností nemusí až tak tankovat, je Battle Cry.

Jinak by se to dalo shrnout tak, že celý toto hledání itemů je jen o 2 kusech. A to posvátné, leč v praxi k ničemu brnění Tyrael's Might a Zod runa. U Zodky je to krapet jednodušší, páč stačí, aby padla aspoň ta jedna. Co se týče TM, tak to už je jiná kategorie. Když ti totiž v alvl85 padne unique Sacred Armor, tak se z něj může vyklubat buď Templar's Might nebo Tyrael's Might. Šance, že to bude Tyrael's je 1:8, což je právě ta zrada. Mě už takto v alvl85 padl 2x uniq SA...pokaždé z něj byl ten, co nehceš :D Pamatuju si, když jsem začínal s posledním hledáním, že mi 14x v řadě padl Cathan's ring a až na 15. pokus padl Angelic, i když jsou šance 50:50. Hold Diablo dokáže být v tomto směru krutý. Pokud by se ti ale nějak brzo podařilo tyto 2 itemy dropnout, tak jseš celkem klikař, protože ten zbytek by až taková fuška být nemusela. I když...14x dropnout nebo se doskládat k Jah runě je po čase taky na léčení :green:
Pak si jistě po čase všimneš, že tu jsou unikáty a UNIKÁTY. Stejně tak tu jsou tc87 a TC87. To budou nejspíš ty itemy, který tě ve finále budou nejvíc zajímat. Krom TM a Zod tu jsou ještě takový všiváci jako: Astreon's Iron Ward, Death's Web, Mang Song's Lesson nebo Griswold's Redemption a Griswold's Honor. To jsou itemy, který na sobě nechceš ripnout, protože se může stát, že ti další padne buď za týden nebo za 4 roky...spíš ale za ty roky...pokud vůbec :D

Area lvl 85 + počet bosspacků

Kód: Vybrat vše

Area                min   max
------------------------------
Mausoleum            4      5
Pit Level 1          6      8
Pit Level 2          2      3
Maggot Lair 3        4      5
Ancient Tunnels      6      8
Forgotten Temple     2      2
Ruined Fane          2      2
Disused Reliquary    2      2
River of Flame       6      7
Chaos Sanctuary      6      7
WSK 1                6      8
WSK 2                6      8
WSK 3                6      8
Throne (bez vln)     4      5
Odkazy:
Ultra MF návod od člověka, kterej chodil i sem na forum a sesbíral celej grál (nehledal RW's).
Area Level
Breakpoints
Prefix/Suffix
TC 3-87 seznam
Weapon Speed Calculator

Snad ti takovej obecnej obsah trošku pomůže. Kdybych to měl vypsat i s buildama a dalšíma detailama, tak by to bylo snad na týden :D Každopádně kdyby něco, tak stačí napsat ;)

GL a ať se ti daří!

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: HC - Cold Sorceress

Příspěvek od Xenter » 26.08.2014, 18:24 hod.

Dark_Deamon: Díky za perfektní shrnutí ;). Zatím pojedu hlavně Blizzku, otázka je jak dlouho :D. Každopádně až něco pohlédám, mám v plánu Trapku a Paladina na ty Ubery. Láka mě i Hammerdin, případně Druid a ten Barbar taky nevypadá špatně. Shrnuto podtrženo mám na pár let o zábavu postaráno :).

hellcicka
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:hellcicka

Fast cast rate

Příspěvek od hellcicka » 28.12.2014, 11:07 hod.

Dobrý den diablo 2 hraji už docela dlouhou dobu a stále se dívám na toto forum většina lidi si povídá o fast cast rate a vím že věci s touto výhodou maji docela dost velkou cenu ale stále nemohu přijít na to co toto znamená tak jestli by mi někdo podal na můj e-mail mmartin-jakubec@seznam.cz nějakou podrobnější odpověď na tuto otázku.

Uživatelský avatar
siky8
Wraith
Příspěvky:142
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC - Cold Sorceress

Příspěvek od siky8 » 28.12.2014, 23:49 hod.

Ahoj Xenter, Cold Sosa je podľamňa najlepšia voľba na začiatok + prípravu itemov pre ďalší char. Mám jednu na lvli 95 ale ako už DD spomenul vyššie tam pri tom expení už človek pomaly prichádza o rozum.. Naopak za veľmi krátku chvílu som vyexpil hammera na lvl 95.. Cielom tejto postavy je CS kde podľamňa nemá konkurencie. Až budeš v budúcnosti rozmýšlať nad volením postavy ktorá to dotiahne až na lvl 99 spomeň si na kadiváka :) Ostatné ti všetko snáď už popísal DD tak ja len poprajem veľa šťastia a pevné nervy :wave:

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Cold Sorceress

Příspěvek od RIP » 30.12.2014, 12:03 hod.

@hellcicka: Faster cast rate znamena jednouse vyssi rychlost kouzleni...Jinymi slovy, v Diablu 2 jsou kouzla, ktera se touto abilitou daji vylepsit, jinymi slovy, postava ci merc (zoldak) je kouzli rychleji (napr. misto 2x za sekundu 3x za sekundu), cimz se navysuje skoda, kterou tato kouzla zpusobuji...Dale kazda postava ma jakesi zlomove body (breakpointy), kterych musis dosahnout, aby se toto vylepseni projevilo...Nejznamejsi breakpointy pro rychlost kouzleni jsou 65%Faster cast rate a pote 105%FCR, kteryzto ja osobne povazuju za idealni...Nektera kouzla (jako blesky kouzelnice) maji jine breakpointy, ale to je vyjimka...Ultimatni breakpoint je 200%FCR, ale jeho dosazeni se ve vetsine pripadu nevyplati, protoze to znamena ve vetsine pripadu obetovat jine dobre vlastnosti jako je +skills (+ body k dovednostem na predmetech), odolnosti, + zivot/manu atd...

To je asi tak vse...Jinak pokud mas jeste jine dotazy, sem s nimi, radi poradime ;)

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“