HC Alexandra - Revive Enchantress

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:
HC Alexandra - Revive Enchantress

Příspěvek od BliiNky » 06.12.2012, 20:35 hod.

Konečně mě čapla chuť vyzkoušet tenhle nevšední, ale zábavný build ;)

Jméno: Alexandra
Titul:-
Level:14

Zaměření: Enchant, Warmth, Fire Mastery, Frozen Orb

Pravidla: HC untwinked, 1.13.c, nepoužívat ESC jako záchranu, opakované nájezdy povoleny

Alfou omegou Alexandry bude luk s RW Harmony, přes který hodlám oživovat padlé protivníky. Ti poslouží jednak jako meat shield a druhak coby kvalitní dps, jelikož budou profitovat z Enchantu a samozřejmě i aury Thorns od Rogue z prvního aktu. Očekávám vskutku nevšední herní zážitek :twisted:
Naposledy upravil(a) BliiNky dne 12.12.2012, 18:49 hod., celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: HC Alexandra - Revive Enchantress

Příspěvek od raisen » 06.12.2012, 20:36 hod.

I Tobě přeji mnoho úspěchů s kouzelnicí :-)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: HC Alexandra - Revive Enchantress

Příspěvek od Attia » 07.12.2012, 10:42 hod.

zajímalo by mě jak to máš vymyšlené s tím oživováním revivů...protože vydrží jen chvilku takže budeš muset co pár minut vyvolávat nový pomocníky. Jenže hramony má jen 25 charges na tom RW...tzn že vyvoláš jednu várku...možná 2 a musíš jít luk opravit...myslím že tohle nebude moc zábavný protože budeš 90% času lítat do města a opravovat luk abys moh 1-2x vyvolat na pár minutek skupinku pomocníků...když k tomu vemu fakt jak dlouho ti bude trvat než je oenchantuješ, nedokážu si přdstavit jak dlouho ti budou žít než budeš muset vyvolávat nové a ty opět znovu očarovat enchantem...

pokud to máš ale vymyšlený nějak jinak, velice by mě zajímalo jak, protože jinak si to neumím představit jak to budeš provádět...

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC Alexandra - Revive Enchantress

Příspěvek od RIP » 07.12.2012, 10:49 hod.

Tak to by me taky zajimalo, protoze tri minuty jsou fakt malo...Nevim, jak je to s Valkou z Harmony, ale nebude spolehat hlavne na ni co by tank a Revives tam budou vicemene for fun?Protoze opravdu neustale ozivovat tu armadu bude dost frustrujici, hlavne teda z chargu...

Edit: Aha, neumim cist, docela s nimi pocita jako se zdrojem dmg...tu auru bych rozhodne neprecenoval, proti obycejnym monstrum to moc znat nebude, obzvlast pozdeji, kdy budou mit monstra malou dmg v porovnani s HPs, na Bossy by to trochu fungovat mohlo...Pred nejakou dobou jsem premyslel, ze bych udelal necra s IM, ktery by mel lucistnici s timhle kouskem, a tim padem i Thorns, to uz by mozna stalo za zkousku...

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: HC Alexandra - Revive Enchantress

Příspěvek od Attia » 07.12.2012, 11:07 hod.

kdyby je právě chtěl jen jako živej štít kterej by si občas vyvolal tak to beru, ale brát revivy jako součát dmg síly na pár minut který ještě zkrátíš enchantováním, fak mě zajímá jestli má na to nějakej fígl vymyšlenej, i když mě teda žádnej nenapadá, a nebo jak douho mu vydrží ten luk orpavovat a revivy vyvolávat, jinak kdyby. Fakt jsem zvědavý jak mu to půjde...každopádně GL a HF :-)

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: HC Alexandra - Revive Enchantress

Příspěvek od raisen » 07.12.2012, 11:21 hod.

Tak může vyvolat třeba jen pět revive. S teleportem i tak malou skupinu bude lehce navádět na monstra, aby do někoho bušila.
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Alexandra - Revive Enchantress

Příspěvek od BliiNky » 07.12.2012, 16:55 hod.

Chipped gem + ORT + zbraň = full recharged zbraň

Edit - Revivové nebudou hlavním zdrojem mojí dmg, spíš jenom takovej doplněk, zpestření ;)

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: HC Alexandra - Revive Enchantress

Příspěvek od Bemik » 08.12.2012, 00:38 hod.

Moc bych si na nich nezakládal, hlavně ne u sorc. Jednou nebudeš hlídat čas u portění a v blbé situaci ti chcípnou všichni naráz a bude zle...
Chant by mohl dát celkem výhodu, na hell ale bude problém s imunitama, kde bude všechno na bedrech frozen orbu. Jelikož je ale FO můj nejoblíbenější skill u sorc, řek bych, že to ztracený není... (oblíbenej je, protože nepotřebuje super výbavu (hodně all skills a FHR) a podobně jako firewall dává slušný výsledky (můj názor, se sockama ale moc zkušeností nemám, tak mě nesežerte >:D )
Každopádně ti budu fandit a nebýt silný ateista, moje modlitby by směřovaly k Alexandře :wave:
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Alexandra - Revive Enchantress

Příspěvek od Asman » 08.12.2012, 08:13 hod.

Určitě naději má, revive bude jen zpestření. Frozen Orb je podle mě nejlepší útočný skill, za 30 bodů(FO 20, CM 5) a všechno co nemá imunity padá. Enchant se postará o ostatní. Jen to chce vhodnou kombinaci gearu, FO sežere dost many. Těším se na reporty.

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: HC Alexandra - Revive Enchantress

Příspěvek od Attia » 08.12.2012, 08:46 hod.

právě že mi FO nepřijde nějak moc žravej na manu. ale to je spíš dáno tím že má FO casting delay...tím ta mana neleze tak rychle dolů jako třeba u novy apod...jen bych možná pak zvažoval nad využitím luku/kuše s výbušnýma střelama (raven claw, kuko shakaku, deamon machine apod) k tomu enchantu. Záleží jak moc ho budou bavit ti revivové a jak často je bude používat...pak si myslím že by enchant i FO měli stejnou míru použití...

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Alexandra - Revive Enchantress

Příspěvek od BliiNky » 12.12.2012, 18:51 hod.

Dnes jsem se opět dostal ke hře a pročistil to skrze Blood Raven až po Uderground Passage. Pokud mi to předvánoční shon dovolí, tak nejpozději do příští středy se pokusím dokončit první akt :wave:

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“