HC - Maarshjaz(JAVAZON) Feat. Bartuc(WEREWOLF)

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Maarshjaz
Gorebelly
Příspěvky:316
HC - Maarshjaz(JAVAZON) Feat. Bartuc(WEREWOLF)

Příspěvek od Maarshjaz » 31.01.2013, 08:40 hod.

Zdravím kolegové,
rozhodl jsem sepsat náš první Hardcore příběh a chystáme to dotáhnout až do konce :-)
Postup budu vkládat po dokončených celých aktech.
Také zde budu vkládat všechny unikátnía setové dropy, které na nís čekají.
Jestli padne i nějaký krásný a kvalitní rare item, taky ho cvaknu a lepší runy jsou také samozřejmostí.

Dosažená úroveň a Akt: Nightmarel / 1 Akt KONEČNÁ
Players: 8


Naše postavy 1lvl
Naše postavy 31lvl
Naše postavy 40lvl
Maarshjaz aka Javazon 31lvl Staty - Passive and Magic Skills - Javelin and Spear Skills
Bartuc aka Werewolf 31lvl Staty - Shapeshifting Skills - Summoning Skills - DEAD lvl44




Postup: Normal
1. Akt
S jistotou si troufám říct, že samotný první akt nám netrval zdaleka tak dlouho, než samotné spojení nás dvou (problémy s n2n, s ip adresy apod.).
Když se nám to ale povedlo, nic nás už nemohlo zastavit, ani Warriv, který s námy chtěl zprve mluvit, ale než řekl své známe "Good day", my už byli ve Blood Moor a hledaly nadrženě jeskyni.
Po jeskyni, která nám nečinila žádné problémy jsme vyrazily dále přes Cold Plains do Burial Grounds, kde nás vítala Blood Raven a ihned po nás začala střílet své šípy.
Padla rychle, i přes všechno snažení jejích hladových pomocníků.
Dlouho jsme neotálely a vydaly se na další cestu a tou byla záchrana Caina.
Po cestě nám padl první unikat.
Při další cestě za Cainem se nic nestalo, nic nepadlo a tak nemělo moc cenu se zdržovat focením a šlo se na Countess a výsledný drop.
Cestou na andy jsme potkaly kováře a já si hned vylepšil oštěpy - nic moc...
Cestou k andy nám znepříjemnovaly všemožné skupinky potvůrek, který mi neuvěřitelným spůsobem zalagovaly notebook a že to není jen obyčejný kus šrotu ale novější kousek.
Troufám si tedy říct, že celý katakomby zabíjel Bartuc sám ale šlo mu to moc pěkně :-).
Když jsme dorazily k Andariel, pěkně nás obarvila na zeleno, ale bohužel jí to moc nepomohlo.
K dropu si každý může udělat vlastní názor


2. Akt
Moc jsme se neohřály a vydaly se na Radamenta
Krátce před ním ještě spadla runa.
Druhým dnem jsme se s plné síle vydaly na výpravu do vyprahlé pouště hledat kostku, hůl a amulet
Vše se vydařilo bez větších komplikací a bohužel i bez jakéhokoliv dropu, za zmínku stojí pouze tato krásná truhla plná rare itemů.
Také nám spadlo po celý druhý akt spousta a spusta run, bohužel slabších, ale takové množství jsme nečekaly ani jeden.
El 3x, Eld 4x, Tir 3x, Nef 2x a Ith, Tal, Ral 1x !
Fotil jsem to, ale nepřipadá mi důležité to dávat vše sem, přece jenom jsou to runy akorát tak na zaplnění místa, nepoužitelné.
Avšak díky těmto runám Bartuc úspěšně složil naše první runové slovo Edge.
Došly jsme až k durielovi, ze kterýhlo jsme měly veliký respekt, jelikož jedeme zatím stále players 8.
Drop špatný nebyl, Bloodfist a Stormguild


3. Akt
Bez zdržování se vydáváme na obávanou cestu pralesem, který je přehlcen hodně otravnýma "minimužíčkama".
Po chvilce nám jeden štědrý mužíček dropnul tyto botky a ihned jsem je nasadil, aby mi parťák furt neutíkal D: a pokračovaly jsme dále.
Dále jsme při hledání "mozku" narazily na další povedený kousek který si zas vzal parťák.
Bohužel v další cestě nám nepadlo krom další velký várce run (Eld 2x, Eth 2x, Ith 1x, Nef 2x, Ral 2x, Tal 1x, Tir 1x) nic, co by stálo za zmínku.
Travincal, jenž jsme našly nás trochu děsil, kvůli velké radě a jejich hyder, ale bály jsme se zbytečně a shodou náhodou nám hodily tyhle dva kousky.
Po velice krátké cestě k obávanému Mephistovi, jsme se probily další menší skupinkou rady a vrhly jsme se hned na něj.
Výsledný drop nebyl zas tak špatný.
Prolezly jsme červeným portálem a hurá, dále!


4. Akt
Nezdržovaly jsme se a ihned vyrazily dále po schodech.
Cestou do pekla jsme narazily na Izuala, který nás chtěl zřejmě zastavit, protože na nás okamžitě zaútočil.
Neměl nejmenší šanci, osvobodily jsme jeho ducha a získaly odměnu v podobě dvou skill bodů.
Vyrazily jsme dále a krátce poté jsme došly ke schodům, které vedly pouze na jedinné možné místo, do pekla.
Cestou jsme se rozhodly rozbít ještě kámen duše a tento úkol provedl Bartuc.
Konečně jsme se po hledání chaosu ocitly před bránou.
Vstoupily jsme do ní, zaútočilo na nás vše, co mohlo ale nic naše odhodlání nedokázalo zastavit!
Po páté pečeti jsme porazily poslední vlnu a vrhly se hned na Diabla, který už na nás zdálky volal své mrazící zlověstné "Not even death can save you from me!"
Tento boj však netrval moc dlouho, což náš velice mile potěšilo, protože jsme měly obavy z jeho síly, kterou má.
Po jeho smrti z jeho břicha spadlo tohle.
Po jeho smrti jsme šly zjistit co se bude dít dál a hle, přes obličejem se nám otevřel další portál, vedoucí naopak, z tepla, do zimy!


5. Akt
Pátý akt nám začal hned velice nepříjemně po technické stránce, po založení soupeřovy hry jsem se chtě nechtě nemohl připojit k jeho hře, ale naopak to šlo, což je dost nelogické, ale nijak nám to nebránilo ve hraní a to by ještě šlo, ale soupeřovi se po chvilce zbláznila grafika a tak jsme byli nuceni najít nejbližší wp, aby soupeř mohl dát restart a zjistit, co se děje.
Byl jsem netrpělivý, protože nám zbýval celkem kousek do konce a soupeř se ani po 15 minutách neozýval a já se obával nejhoršího.
Naštěstí se nakonec ozval a pokračovaly jsme spokojeně dál - za anyou pro resisty.
Cesta nebyla nijak komplikovaná až kousek před anyou, kde se sešlo docela netradiční množství Abominable potvor, hlavněm když za nima byla skupinka věhlasného Frozensteina.
Po záchraně any jsme dostaly neurážejících +10 resistů od Malah a ještě nějaký náhodný item od Any, který se ani jednomu nehodil...
Každopádně jsme vyrazily za zrádcem Nihlathakem, který nám dal ještě větší kulový, než Anya D:.
Horkotěžko jsme se snažily najít nějaké silnější zbraně, protože pocitujeme už delší bitvy s monstry, bohužel zatím marně ale i přesto jsme vyzvaly k souboji tři velice známé a obáváné ochránce Ancients!
Jako prvního jsme si podaly Madawca, abychom znemožnily nárust obrany všech tří obránců.
Poté byl na řadě Korlic, protože byl prostě po ruce :-)
A nakonec se dočkal i Talic
Už nám zbývala poslední cesta na největšího z největších, na Baala.
Cestou nám dokonce začaly padat i lepší runy než jen el a tir, který zas napadalo větší množství.
Došly jsme až před trůn a měly namířeno bez kompromisů na Baala ale v tom okamžiku před nás vyplivnul první vlnu, poté druhou vlnu a další a ještě aby toho nebylo málo nám připoměl sílu venomů v podobě čtvrté vlny a na závěr přišla pátá vlna, kde jsme oba málem zařvaly :-D.
Nakonec síla a čest zvítězila a my si to štrádovaly přes portál až k samotnému Baalovi, kterýmu se třásly jeho "kolena" strachem ze síly, která si pro něj šla.
Souboj netrval dlouho (drop) a my se mohly jen těšit, co na nás čeká v druhé obtížnosti Nightmare !!
Ještě abych moc nepředbíhal, jsme se na druhou obtížnost trochu chtěly připravit v podobě hazardu a byl jsem mile potěšen.
Já si ještě poskládal runové slovo Stealth, abych taky něco vydržel.
Kolega byl vytuněn dost, až na tu zbraň, ale na nightmare nám jistě padne lepší :-).




Postup: Nightmare
1. Akt
Vydaly jsme se svěže do druhé obtížnosti s odhodláním dohrát to lehce a čistě, jako normal, našly jeskyni, vymlátily jí do poslední potvůrky a hurá pro odměnu v podobě jednoho skill pointu.
Po sléze jsme se vydaly najít Blood Raven, kterou jsme načapaly, jak paří na hřbitově. To jsme nemohly strpět a šly jsme po ní.
Snažila se ze všech sil utéct ale neutekla daleko.
Uviděly jsme kousek od ní Mausoleum a šly ho navštívit.
Zdejší domorodci nebyli příliš přátelští, tak jsme raději vzaly roha, ale musím podotknout, že navzdory jejich síle, byli relativně štědří
Bez váhání jsme šli pro dědu Caina, ale cesta byla dlouhá.
U kamenů jsme pobily smečku modrých falennů.
Jeskyní jsme se doplácaly až do Dark woodu a našly strom, ve kterým byl kus mapy, díky které jsme se s pomocí moudré Akary dostaly do tristramu, kde na nás čekal pán Griswold a ještě pán smrt.

Konec příběhu.
Smutý konec, ano, ale i přesto jsme si to užily, neztrácely dlouho hlavu a rozjely hned nové postavy - Summoner + Zeal.


S mojí javou si budu pokračovat dál, ale už nebudu dokončovat tento příběh, protože to není příběh o jednom hráči, ale o dvou, berte tedy, že jsme umřely oba.

Díky za čtení :-)




P.S. Kdyby někdo věděl, jak udělat přímej odkaz na rajče obrázek, at mi prosím pošle PM, vyhazuje to celé album - ne přímo obrázek a z toho jsem neštastný :roll:
Naposledy upravil(a) Maarshjaz dne 03.02.2013, 18:48 hod., celkem upraveno 12 x.

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: HC - Maarshjaz(JAVAZON) Feat. Bartuc(WEREWOLF)

Příspěvek od raisen » 01.02.2013, 11:19 hod.

Přeji vám oběma v bojích štěstí a pěkné nálezy. Snad se dostanete až na úplný konec :)
HC grál: 537/516 (-21)

Bartuc
Fallen Shaman
Příspěvky:73
Currenly, I'm playing:Diablo
Bydliště:Liberec

Re: HC - Maarshjaz(JAVAZON) Feat. Bartuc(WEREWOLF)

Příspěvek od Bartuc » 01.02.2013, 23:08 hod.

Vďaka,zatiaľ nám to ide fajn,nič nás ešte vážne neohrozilo,a to hráme len s tým čo nájdeme :) Držte palce,dotiahneme to podľa mňa až do hell :)
--The sanctity of this place has been fouled--
I fear that the Lord of Terror wouldn´t come to my pc this year

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Maarshjaz(JAVAZON) Feat. Bartuc(WEREWOLF)

Příspěvek od Dark_Deamon » 01.02.2013, 23:50 hod.

No...pěkně frčíte :) Hlavně pozor na podcenění. Sám jsem už nejeden takovej speedrun zažil a pak...? Instant kill, že si člověk říká, jak je to vlastně možný, když to doteď byla taková brnkačka. Tak od 4.aktu NM už začne zlehka přituhovat, tak opatrně a hodně štěstí ;)

Bartuc
Fallen Shaman
Příspěvky:73
Currenly, I'm playing:Diablo
Bydliště:Liberec

Re: HC - Maarshjaz(JAVAZON) Feat. Bartuc(WEREWOLF)

Příspěvek od Bartuc » 03.02.2013, 18:16 hod.

Tak a je koniec. Nečakal som to tak skoro ..Urobil som 2 chyby: Dal som dole unikátny štít s +46all resist a dal som do ruky vygamblovaný two handed sword aby som mal viac damage,hneĎ mi resisty padli pod nulu,druhá chyba bola že som v Tristrame vbehol medzi 2 skupiny lukostrelcov,jeden unikát lightning damage a druhý cold damage.. sakra,2 sekundy a bol koniec :wave: .Môj kolega to prežil ale ja som čumel na to press ESC to exit asi 5 minut :D ... snaĎ nabudúce to vyjde,rozbehli sme nové duo tak snáĎ sa nám pošťastí :)
--The sanctity of this place has been fouled--
I fear that the Lord of Terror wouldn´t come to my pc this year

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“