HC Winterfressh - realm

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:
Re: HC Winterfressh - realm

Příspěvek od Fraxinus » 08.07.2012, 11:17 hod.

1: AKT - HELL

Na to, jak mám nízký level, je vstup na hell poměrně odvážným počinem, zejména když se podíváte na rezisty. Avšak mám dva vcelku dobré tanky, oaka a účinnou mrazicí auru z hurikánu plus velmi silný ledový proud. Tomu však vystavil stopku například tento odpad(lík). Když člověk vyleze ven a přiřítí se tam toto rychlé, silné, mrazivé a hlavně imunní monstrum, dost se lekne. Merc s medvědem se však o jeho maličkost hravě postarali. Neměli problémy ani se zombíky jako např. s tímhletím. Když nebyly imunity, byla radost za tento build hrát. S imunitou je to trochu pomalejší. Vcelku pohoda byla i v Den of Evil, až na tohoto týpka, proti němuž se muselo jít opatrně.

V Cold Plains přišel první trochu závažnější problém: LE monstrum. Kontakt blesku s oakem okamžitě znamenal ztrátu skoro poloviny života a při vhodné kombinaci statů i merce a medvěda. Proti nim se musel uplatňovat opatrnější postup. Dále jsem narazil na několik skupin na chlad imunních brumlinek, jimž jsem srážel imunity hůlkou na lower resist, avšak škody byly spíše symbolické. Mnohem více škod jim způsobil můj Spirit, který však měl asi jen 10% šanci na zásah :lol: Velmi nepříjemné byly divoženky, samozřejmě neprolomitelně imunní na chlad.

Poté jsem prozkoumal Stony Field, kde to byla samá pohodička a žádné imunity na chlad. Totéž platilo i o pohřebišti a Blood Raven, i když té se zpátky do hrobu moc nechtělo. V kryptě a mauzoleu to také krásně padalo. Jak monstra, tak předměty. :) Pak jsem se vydal zachránit dědu Caina a v podzemí bylo dost horko. Naneštěstí mi nezatápěli dlouho, protože jsem dostal hlášku Connection Interrupted. Pravda, že mi to trvalo tak dlouho, než jsem tam něco odehrál, byla nestabilita serveru US-EAST, kde cosi přes týden testovali a často restartovali server. Hrát se na tom dalo jedině tak, že člověk během pěti minut provedl run nebo našel waypoint a save. Když to nestihnul, byl vykopnut a postava v 95 % případů rollbacknuta na stav při začátku hry. S tímto charem tak rychle hrát nejde, takže jsem ho na téměř 14 dnů zazimoval, když mě to asi 10x vykoplo a na jeden den mám podezření, že dokonce zabanovalo společně se všemi, co byli v tu dobu na realmu přítomni.

V další hře po opravení všech chyb serveru jsem šel nějprve trochu naexpit a pokud možno i něco kloudného nasbírat. Třeba tento Angelic nebo tento amulet, který jsem vcelku s těžkým srdcem prodával. Další nálezy byly Griswold's Edge a Windhammer Poté jsem vyzkoušel craftit, abych pročistil přeplněnou truhlu, ale výsledek stál za hnědo.

Jakmile jsem prolezl v nové hře znovu kryptu a mauzoleum, vydal jsem se vpřed. Stopku mi málem vystavil tento nepříjemný fešák. Jinak se dole nic moc nedělo, až na objev, jak rychleji zatočit s imunními na chlad. Jelikož jsem domaxoval hurikán, abych měl maximální škody na arctic blast, zjistil jsem, že mám zároveň téměř plně synergizované tornádo a přestože je i se skillery na pouze 8. levlu, je schopen výrazně žoldákovi a medvědovi pomoct. Maxovat tornádo však nebudu, neboť bych se příliš odchýlil od konceptu této postavy. Místo toho jsem začal maxovat medvěda.

V temném lese mi vypadla tato kosa, ale radši bych o tu lepší podobného druhu. Má výše uvedená metoda však nefungovala na tohoto dřeváka, takže mi nezbylo nic jiného, než ho prostě oběhnout, sebrat listinu a vypadnout. Škoda :( V Tristramu mi pak Griswold doslova v součinnosti se třemi dalšími bossy rozpoutal peklo jak hell. Asi pětkrát mi zdechl merc, stokrát medvěd a tisíckrát bludička a milionkrát jsem musel nově nahodit cyklón. A drop? Na nic. V močálech jsem se po dlouhé době setkal s "oblíbenými" imunitami: tento byl ještě v pohodě. Horší pořízení jsem měl s tímhletím. Za cenu asi dvakrát oživeného žoldáka jsem udolal jeho miniony a jeho nechal tam. Bohužel se můj záměr jaksi nevyvedl a dohnal mě v momentě, kdy jsem bojoval už s jinou skupinou bossů. V ten samý moment se mi zatoulal oak, kterej noobsky přivolal dalšího bosse, s amplifou a aurou Might :shock: Merc mrtvej, medvěd mrtvej, oak mertvej a já málem taky mrtvej. Musel jsem jim zdrhnout přes neprobádaný kus zeleně, kde se do boje přidal další boss brumlinek. Nakonec jsem se stáhl do města a se všim naněkolikrát oživeným jsem je postupně až na toho jednoho nezničitelného likvidoval. Z dalšího bosse o kus dál vypadl další unikátní Činquedás, tentokrát v ethereálním provedení. Při hledání waypointu mě potěšil tento drop. :love: Uvidíme, co přinese komtesa. Zelené předměty sice padly obstojně, ale ty runy...ostuda. Dost mě překvapilo, že zde nebyl žádný problém s bossyněmi lučištnic, a to ani v následujícím runu.

V dalších dnech jsem Winterfreshe zase flákal, ale včera jsem se rozhodl, že první akt konečně dojedu, i kdybych měl skončit až ve 3 ráno...skončil jsem naštěstí jen v 1 ráno.
První věc, kterou jsem udělal, bylo opětovné vyčištění Black March, protože věž byla až v posledním růžku. Dostal jsem do sbírky další zelený exemplář, z něhož jsem měl celkem radost. Chybělo však málo, a mohl jsem litovat, že jsem do věže vůbec lezl. Každou chvíli tam byly mana burn, cursed, fanaticism, might a LE hnusné lučištnice, které několikrát sfoukly jak svíčku merce, medvěda i oaka a málem i mě. Být tak kontaktní postava, jsem mrtvý natotata. Ale naštěstí jsem mid-ranged. Drop tam nestál za nic, jen usmolená Ral. :ble: Pak jsem se vydal do díry v Tamoe Highlands, ale vzhledem k samým cold imunitám mě rychle přešla chuť a šel jsem do kláštera. Hned u vchodu do kasáren jsem narazil na tohoto problémového bosse. Nebyl sice nebezpečný, ale byl imunní vůči chladu a téměř imunní vůči fyzičnu, takže to byla skoro pětiminutová pižlačka. Kdyby nestál na tak blbým místě, kašlal bych na něj. Kovář byl otravnej a velmi silnej, avšak při troše opatrnosti šel k zemi nerušeně.

Jail jsem prakticky jen proběhl a zabíjel jen ty monstra a bosspacky, které překážely u dveří. Pitspawn se mi úspěšně vyhnul :) V katedrále mě dost potrápil tenhle pošuk, kterej byl v elementech opravdu silný. Dva zásahy boltů mi sundaly cyklón a další dva mi ubíraly hodně života. Bylo vtipné, kam až mi ho medvěd dostrkal. Dále v katakombách jsem bojoval jen proti překážejícím Dark one a psům flusajících bleskové koule, protože šli k zemi rychle. Zbylé typy monster jsem probíhal. Například s tímhletím nemělo smysl bojovat vůbec. Na dosud prozkoumané mapě v tomto patře jsem nezabil nikoho a proběhl okolo dalších tří bosspacků upírů (jeden z nich měl might, druhý fanatismus, třetí je ten na posledním screenu). Ve třetím patře jsem už ale musel bojovat více, protože jsem nemohl najít průchod. Našel jsem tam navíc toto: už podruhý, a k ničemu :OXO

Pak přišla na řadu Andariel. Co na ten boj s ní říct? Merc nevydržel jediný zásah, medvěd jeden a půl, oak ani jeden a já jsem se měl co ohánět. Navíc ta potvora se na mě vrhla s asi 10 Dark one za zády, které jsem musel zlikvidovat nejprve a musel u toho být nanejvýš opatrný. Boj byl takový, že jsem každé dvě sekundy čaroval oaka a medvěda a stihl vyslat jen malý proud mrazu. Při tom jsem musel být často v pohybu, když použila sprej, kterej ukončil existenci všemu, co mi krylo záda. Často jsem musel do města. Kvůli nízkým poison resistům a lahvičkám. Nakonec však Andariel padla, ale dělat k ní runy teda v žádném případě nebudu, jednou a stačilo. Když jsem viděl drop, říkal jsem si, že si snad ze mě dělá srandu. Tohle má být quest drop??? Každopádně jsem se pohnul aspoň dál.

Staty na konci 1. aktu

DMG Arctic Blastu
DMG Merce
Skilly 1
Skilly 2

Výbava Merce

Stejná jako na konci 5. aktu NM.

Výbava má

Stejná jako předtím, kromě:
Ruka číslo jedna - stále stejné
Hlava - nasazuji další dárek, který jsem dostal v době, kdy jsem tento build začínal
Hrudník - stále stejný
šperk číslo 1 - stejný
Ruka číslo 2 - stejný
Nohy - mírný up(down)grade
Šperk číslo 2 - stejné
Spoďáry - konečně vyměněno, ale určitě najdu lepší
Šperk číslo 3 - furt stejné. Ormus se na NM fakt vyznamenal
Rukavičky - stejné
Naposledy upravil(a) Fraxinus dne 08.07.2012, 13:12 hod., celkem upraveno 1 x.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: HC Winterfressh - realm

Příspěvek od raisen » 08.07.2012, 12:32 hod.

Fraxinus píše:jimž jsem srážel imunity hůlkou na life tap, avšak škody byly spíše symbolické
Inu, dokážu si tu symboliku představit :-D

Jinak ta monstra PI a CI mohou být fakt dobré peklo. A ten drop z Andariel je naprosto příšerný :green:
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Winterfressh - realm

Příspěvek od Fraxinus » 08.07.2012, 13:13 hod.

jajs :oops:
Samozřejmě tam mělo být lower resist. První náčrt textu jsem dopisoval ještě včera v tu 1 ráno a je to sakra znát. :lol:
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Winterfressh - realm

Příspěvek od Fraxinus » 09.08.2012, 20:43 hod.

2. AKT HELL

Po hodně dlouhé době jsem se dokopal k tomu, abych sepsal report tohoto druida. Začátek šel celkem slibně, neboť ve stokách kostrouni raději oheň, než chlad. Z jednoho z nich padl tento unikát. Sice k ničemu, ale potěší. O kus dál padla runa a další kus dál ještě jeden unikát. Postup byl celkem svižný, takže jsem si pak Radamenta jen vychutnal. Jeho jinak celkem drsné staty mu nepomohly. Mercovi však dal jeho jed pořádně zabrat.

Venku jsem se musel obrnit trpělivostí. Zde jsem objevil mocnou sílu tornáda, které přestože bylo na 1. levlu, bylo proti imunitám díky +skillům velice účinné. Před tímto krasavcem jsem se musel mít hodně na pozoru, neboť jsem párkrát musel merce zachránit fullkou a medvěda přečarovat. Dual enchanted je prostě hnus. Zato Beetleburst byl srandovní...pro mě ano, pro méďu a oaka tolik ne. Rozhraní Dry Hills a Far Oasis se mi vygenerovalo dost zvláštně. Toto jsou snad dva nejblíže položené waypointy, jaké jsem dosud viděl. Každopádně jsem ale musel do červí díry, kde mě potěšila pěkná halapartna...co do ní? Až něco napadá, zatím můžete doporučovat. Červotoč byl dost náročný. Díky kletbě byli brouci, skarabi i mláďata hodně nebezpeční, navíc ten silný jed....+ on ne a ne chcípnout.

V Lost City to byla sranda....teda skoro. A s tímhle? To už sranda nebyla. Dost trápení jsem měl i s tímto zombíkem, který nešel zabít fyzicky a skoro ani ledově. Chvíli jsem uvažoval, že ho zaparkuju, ale nakonec jsem ho s pomocí lower resist upižlal. Čekal jsem cennost, dostal jsem od něj vidalu. :D Po tomhle jsem na dlouho hru ukončil a nepokračoval dále...

...až jsem se jednou na battle.net vrátil, abych se přidal do hry jedné sorcky a paladina, kteří byli oba o pár levlů míň než já a tvrdili mi, že celý první akt prolezli poctivě. Rozhodně ocenili mého oaka a zpomalování nepřátel. Spolu jsme picli Pitspawna, Boneashe i Andariel. Spolu s nimi jsem prošel i velkou část aktu II, ale před vstupem do chrámu zmijí se jeden z nich oddělil, aby přizval do hry dva maníky na levlu 93 a 96. Ach jo. Do té doby jsem byl za ochránce obou kolegů, ale teď jsem měl útrum. Nicméně spolu s nimi jsme picnuli Fangskina, Summonera i Duriela (jeho drop nemám, protože zmizel dřív, než jsem stihl udělat screenshot). Tady je aspoň naše sqadra vidět: za Durim Byl to pak takový fofr ta hra, že jsem ani nemyslel na dělání screenshotů.

3. AKT HELL

Zde jsme vlezli rovnou do Travincalu, kde ti dva devadesátníci něco zkoušeli a my jsme měli provádět jakési nahánění...moc jsem jejich "strategii" nepochopil, ale co naplat. Po koncilech se paladinové vystřídali a Mephisto zemřel taky dřív, než jsem si toho všiml :D

Každopádně dál jsem s nimi už nepokračoval. Třetí akt si budu muset stejně vychutnat samotný, protože nemám splněny questy. Ale o tom příště. Trochu jsem byl zklamán, že si od law Viper Temple ti dva zavolali pomoc. Do té doby to byla nádherná hra ve třech, kdy jsem si to užíval. Poté jsme byli i s těma dvěma 90níky příliš OP. To be continued...

Equip zůstal nezměněn.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Winterfressh - realm

Příspěvek od Dark_Deamon » 10.08.2012, 07:05 hod.

Fraxinus píše:
Trochu jsem byl zklamán, že si od law Viper Temple ti dva zavolali pomoc. Do té doby to byla nádherná hra ve třech, kdy jsem si to užíval. Poté jsme byli i s těma dvěma 90níky příliš OP. To be continued...
Tohle je přesně ten důvod, proč už roky nechodím na BN. Radši si to pěkně celý prolezu sám.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Winterfressh - realm

Příspěvek od Fraxinus » 10.08.2012, 15:37 hod.

já se na battle.net vrátil těsně před a zejména po vydání D3. A je to sakra znát. Z realmu zmizely všelijaké naplaveniny a až na tohle extempore se dá v pohodě v této době hrát i ve veřejných hrách.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC Winterfressh - realm

Příspěvek od RIP » 10.08.2012, 16:25 hod.

Moc hezky pribeh do te doby, nez jsi zacal hrat v parte, prisel jsi tak o spoustu zabavy a nervu :lol:

Jinak co me muze tesit je fakt, ze pokud se dohrabu s Espadou nekdy do Hell obtiznosti a potkam bossaka s Convou, tak se mu vysmeju do ksichtu, pac budu mit stejne (-) 80% All res :lol: :lol: Pokud bude jeste LE jako byl ten Tvuj v A2, tak i jeden boltik bude asi K.O

Preju hodne stesti ;)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Winterfressh - realm

Příspěvek od Fraxinus » 10.08.2012, 17:34 hod.

Však se neboj, třetí akt stejně budu muset projet celej znovu pro questy a waypointy mám jen z travincalu a durance, takže o nic ochuzen nebudu ;)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Winterfressh - realm

Příspěvek od Fraxinus » 28.08.2012, 14:20 hod.

Po čase jsem se rozhodl vrátit k Winterfresshovi a připojil jsem se do hry, kdy Amazonka na lvlu 66 potřebovala pomoct se Summonerem, tak jsem jí pomohl i s Durielem, ve třetím aktu s koncily, kteří mi přišli dost vostrý, ale jinak dobře zvládnutelní. Během té doby jsem i splnil společně s tou javazonkou Jade Figurine, což se hodilo (a později i zachránilo život). V třetím patře byl naprosto nepřekonatelným problémem Bremm, jelikož byl Multiple shot, lightning enchanted, conviction. Nakonec jsme ho museli zaparkovat a já nadvakrát vypil fullku, když mi po jedné salvě blesků poklesly život pod 50 :{

Ale přežili jsme, dokonce i Mephista. Na 4. akt se k nám přidal jeden summoner nekromancer, který kolegovi (ne mě) pomohl s Diablem. Já také přiložil ruku k dílu. Díky všem těm Revivům byla situace značně nepřehledná, navíc hra dost lagovala, ale za tou ohromnou hradbou jsem se cítil bezpečně. Trochu nám zatrnulo, když na pár sekund zmizela ta Amazonka a pak se vrátila zpět do hry se zprávou, že byl v nějaké veřejné hře opět někdo TPPKován. Nicméně mezitím jsme zabili velkovezíra, Infektora, Lorda Seise i Diabla, který mě málem usmažil Firestormem, jenž se v jeden moment stočil k místu, kde jsem stál. Drop.

Pak jsme pokračovali aktem 5. Zde rozcvička, zde naostro.
Potom přišli na řadu Anckové, kteří díky nekromancerově Bone Prison a valu nepředstavovali žádný problém: Korlic, Talic a Madawc. Po jejich zdolání se moji dva kolegové stáhli na afk, ale jelikož nás do Arreat Summitu ten nekromancer, kterej měl všechny potřebné waypointy, navedl přes Worldstone Keep a zrovna byli ve hře 4 hráči (z toho jeden možná PKer), pokračoval jsem do Keepu sám....na levlu 76....na players 4!!!

Zabít i jinak takto neškodnou havěťdalo dost fušku. Ze hry jsem pak musel lívnout, když se z jedné místnosti na mě vyřítilo asi 50 naštvanejch fanatiků a merc dole, medvěd dole, bludička mrtvá, a mě zbyla asi polovina života, když jsem dal save and exit.

Druhý den jsem se rozhodl, že dokončím questy, které jsem zatím skipoval, a sám. První na řadě měla být Lam Esenova kniha. Cestou k Ruined Temple z Travincalu jsem se trochu komicky nechal zblokovat tímhle. Byl zcela neškodný, ale někde opodál byl jeden hejrofant, co mi ho furt doléčoval. Vopruz. Toto taky, protože za ním stál jeho kolega s Multishotem.

Pak jsem vlezl do té zatracené Ruined Temple a uvítání bylo vskutku "báječné" už mezi dveřmi. Pak jsem opatrně nakoukl do komnaty s knihou a proti mě vyběhlo asi 6 Sarininých minionek. Potud dobrý, ale jakmile jsem měl skoro všechny zkosené, přiřítila se Sarina i se zbytkem...nevím zda ji nepřivolala moje tornáda nebo oak nebo vrány, každopádně během 1 framu byl mrtvej merc i medvěd a já pelášil ke vchodu. Po oživení merce a vyvolání jsem se tam vrátil, mylně se domnívajíc, že mě ke dveřím nenásledovaly...ouha. Když jsem běžel někam, kde kde bych v klidu mohl vyčarovat TP, běžela za mnou jen jedna jejich minionka. Špatný úsudek...po návratu do jednoho z křídel v chodbě byl TP obklíčen asi 5 minionkama i Sarinou. Merc tuhej hned, Medvěd tuhej taky hned, oak tuhej taky hned, já tuhej o snímek později. Navíc ta mrcha pak zdrhla nazpátek ke knize, takže jsem ani neviděl, čím mě sundala....jediné co jsem dekódoval, byl evidentně Extra fast, Cursed, Fanatismus. :ble: :ble:

Tak osud rozhodl, že budu s ostatními padlými kolegiální. Raději jsem měl počkat aspoň na levl 80 :(
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Winterfressh - realm

Příspěvek od Asman » 28.08.2012, 14:29 hod.

RIP, ona Sarina je hodně zrádná sama o sobě, s těmito vlastnostmi je to o to horší.

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: HC Winterfressh - realm

Příspěvek od Marast » 28.08.2012, 15:15 hod.

Teď už je řada jenom na mě. Večer zkusím zahrát za Klerika...
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: HC Winterfressh - realm

Příspěvek od DeathHero » 28.08.2012, 17:29 hod.

@Fraxinus ach jo skoda byl si dost daleko nevim nekdy mi prijde ze chodis az moc do rizika aspon co jsem od koukal z videi s kodiakem :(
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Winterfressh - realm

Příspěvek od Dark_Deamon » 28.08.2012, 17:46 hod.

Sarina se svejma hokama je na každé obtížnosti dost hustá. Ta její rychlost tomu dává dobrý grády. A pokud se to dá ještě dohromady s Fanatismem, tak je člověk jednou nohou v hrobě. Navíc to jsou potvory chytrý. Někdy doběhne jedna, sekne a zdrhne. Člověk udělá 3-4 kroky a najednou jich doběhne 5. Aspoň z mé zkušenosti.

Škoda další postavy. Kor, když už jsi byl tak blízko.

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: HC Winterfressh - realm

Příspěvek od Dragonius » 28.08.2012, 18:40 hod.

Je to škoda... RIP :-(
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Winterfressh - realm

Příspěvek od Fraxinus » 28.08.2012, 20:22 hod.

Kdybych se bejval na questy vykašlal a šel rovnou na Baala, tak jsem mohl žít, ale co nadělám. Pomsta bude sladká, už na tom dělám. ;)

DeathHeroe: A to si ještě myslím, že s Kodiakem hraju dost připos... nicméně setkání s touhle čůzou, jak se mi vygenerovala, by nejspíš nepřežil ani Kodiak.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: HC Winterfressh - realm

Příspěvek od raisen » 29.08.2012, 08:30 hod.

Chudák druid. Snad se s amazonkou pomsta podaří.
HC grál: 537/516 (-21)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC Winterfressh - realm

Příspěvek od RIP » 29.08.2012, 23:09 hod.

Tak to je mi lito...Temply jsou fakt hnusny misto, pro me uz je i A5 NM, vcera mi tam cipla sosa, kterou jsem nartychlo levelil pro AT Hell...No nic, posledni dobou se nedari, snad to ten turnaj zmeni k lepsimu ;)

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“