tak teď jsem krapet nepochopil, kde vzal 128k DMG? Ještěže nemá trenky, to by byl teprve mazec
kde vzal ten DMG?
kde vzal ten DMG?
http://eu.battle.net/d3/en/profile/DEJV ... o/20172028
tak teď jsem krapet nepochopil, kde vzal 128k DMG? Ještěže nemá trenky, to by byl teprve mazec
tak teď jsem krapet nepochopil, kde vzal 128k DMG? Ještěže nemá trenky, to by byl teprve mazec
-
Alfajk
- Zhar the Mad
- Příspěvky: 1804
- Currenly, I'm playing: Diablo 2: Resurrected
- BattleTag: Alfajk#2436
Re: kde vzal ten DMG?
kde asi,buglej bnet...kdyz si to sectes tak to 2700str taky neda
-
spiderer
- The Butcher
- Příspěvky: 1251
- Currenly, I'm playing: Diablo 2: Resurrected
- BattleTag: spiderer#1213
Re: kde vzal ten DMG?
Pokud se do AH nasypou veci z postavy po odhlaseni = ze postavu svlikas az davanim veci do AH, tak vetsinou bnet ukazuje staty i s tim co jsi dal do prodeje
Kdyz pak vlezes polonahej do hry a odlogujes se, tak uz to je spravne. Staty zustavaji pouze ty ve spodni tabulce - STR, DEX, INT, VIT, armor, dmg a HP 
HC THE EXPENDABLES: KILLER 60 (100)
Armory: http://eu.battle.net/d3/en/profile/spiderer-1213/
DiabloProgress: http://www.diabloprogress.com/hero/spid ... r/27001068
Armory: http://eu.battle.net/d3/en/profile/spiderer-1213/
DiabloProgress: http://www.diabloprogress.com/hero/spid ... r/27001068
Re: kde vzal ten DMG?
tak to jste mě chlapi uklidnili... jsem si říkal, no do řiti, kde dělám chybu 