DiabloFans.cz je fan web hry Diablo 4 pro českou a slovenskou komunitu (CZ/SK). Najdete zde buildy, návody a novinky ze světa Diabla.

Image
Lilith - SEO web bgr
ImageDiablo 4 Sézona 1

Diablo 4 Sezóna 1: Všechno, co potřebujete vědět!

12 července, 2023
 / 
FunSt0rM
 / 

Předsezónní patch dorazí 18. července a přinese změny ve vyvážení (balanc) postav, další unikátní předměty, nové legendární aspekty a renown systém, který se rozšíří na celý účet.

To znamená, že se musíte ke svým postavám přihlásit mezi 18. a 20. dnem, abyste mohli přenést svůj postup v získávání renownu před začátkem sezóny. Poté co tak učiníte, se váš postup v Oltářích Lillith a Objevených oblastech přenese na sezónní postavy! Pokud jste na jedné postavě udělali vše, přihlaste se na ni. Pokud je však váš postup rozdělen na více postav, přihlaste se na všech.

Mechanika Sezóny 1 – Season of the Malignant (Čas zhouby) 

 • Nová úkolová linie nám představí Zhoubu (Malignant) a nastíní nám její příběh.
 • Zhoubná srdce (Malignant Hearts) se objeví po zabití Elitních monster s Malignant přívlastkem. Kterákoliv Elitka se může zrodit jako “Malignant”. 
 • Když se Zhoubné srdce pokusíme sebrat, tak vyvoláme další elitní monstrum s pomocníky, které když zabijeme, tak tím srdce očistíme a dostaneme Uvězněné srdce.
 • Můžeme nalézt 32 různých druhů Srdcí, jejichž sílu můžeme přirovnat k legendárním aspektům.
 • Síla těchto Srdcí nám umožní vytvářet nové buildy pro všechny postavy. 
 • Srdce lze vložit do socketu jakéholiv šperku s náležitým barevným ohraničením. 
 • Všechny sockety ve špercích budou během Sezóny 1 takto barevně ohraničené, dokonce i ty, které nám přidá Klenotník. 
 • Ohraničení socketů může mít tři různé barvy. Srdce budou čtyř různých typů – každý jeden pro různé barvy socketů a jeden speciální, který budeme moci vložit do jakéhokoliv socketu. 
 • Hněvivé zhoubné srdce (Wrathful Malignant Hearts), které bude možné vložit do socketu jakékoliv barvy bude extrémně silné a velice vzácné.
 • Srdce se zničí, pokud je ze socketu vyjmeme. 
 • Srdce můžeme rozdrtit na nový materiál na výrobu předmětů, včetně Invokers (Vyvolávačů), které můžeme použít na konci Tunelů zhouby (Malignant Tunnels) pro vyvolání specifického monstra, u kterého existuje vyšší šance, že z něj vypadne Srdce požadované barvy. 
 • Zhoubné tunely jsou nové dungeony, které hráči mohou nalézt v celém Sanctuary. Sem budou moci hráči zacílit své snažení pro získání konkrétních Zhoubných srdcí. 
 • V Zhoubných tunelech je vyšší šance, že se zde objeví Zhoubná elitní monstra. 
 • Zde také dojde k bitvě s novým bossem “Varshan the Cosumed”.

Varshan the Cosumed

Jedním z nejlepších míst, kde můžete získat zhoubné srdce, jsou tzv. Zhoubné tunely, kobky plné děsivých nepřátel, které je třeba zlikvidovat. Prohledejte tento zatuchlý systém tunelů, abyste našli katalyzátor Zhoubných příšer a pokud si troufnete, postavte se Varshanovi nejnovějšímu Bossovi.

Postavy Sezóny 1 – Season of the Malignant

Abyste se mohli zúčastnit, musíte si vytvořit novou postavu. Pro hraní sezónního obsahu si nemusíte kupovat Battle Pass ani žádné doplňky, ale pro nové sezónní mechaniky je potřeba mít dohranou kampaň. (pozn. Kampaň lze odehrát až v sezóně.)

Postavy Sezóny 1 – Season of the Malignant

Cesta Sezónou 1 – (Season Journey)

Cesta sezónou je rozdělena do kapitol s úkoly, které je třeba splnit. Jak budete Cestou postupovat, získáte odpovídající odměny, jako jsou nové legendární aspekty, titul mistra a svitek Amnézie, který vám zdarma obnoví strom dovedností a desku paragonů.

Cesta také poskytuje Požehnání – zdroj, který se používá k postupu po úrovních Battle Passu.

Postavy Sezóny 1 – Season of the Malignant

Pokud jste si zakoupili digitální Deluxe nebo Ultimate edici hry Diablo IV a chcete uplatnit Battle Pass pro tuto sezónu, přejděte do sekce Sezóny v obchodě a vyberte možnost aktivace Battle Passu.

Hráči mají také možnost přeskočit úrovně utracením platiny za cenu 200 platin / úroveň.

(Mějte na paměti, že přeskočení tierů může odemknout tier, kde jako odměnu dostanete doutnající popel, ale musíte splnit určité požadavky na úroveň postavy, abyste si jej mohli vyzvednout.)

Diskuze k článku

Image
Sprava uctu Diablofans.cz