DiabloFans.cz je fan web hry Diablo 4 pro českou a slovenskou komunitu (CZ/SK). Najdete zde buildy, návody a novinky ze světa Diabla.

Image
Lilith - SEO web bgr
Image
Buildy Diablo 4

Buildy Diablo 4 (Open Beta)


Barbar, Rogue, Sorcerer, Druid a Necromancer - každá postava potřebuje efektivní a silný build. Níže si můžete vybrat mezi Softcore i Hardcore (HC) buildy, které budete moct vyzkoušet v Beta verzi, kdy dolevelujete do lvl 25. Pokud máte vlastní nápad, jak by měl build vypadat, tak nám ho pošlete.

Image
Image

Rogue Buildy


Image

Necromancer Buildy


Image

Přidat vlastní build

Diablo 4 se inspiruje staršími tituly jako D2 a k těm odjakživa patřilo sdílení buildů na Diablofans.cz. A tohle jsme pro vás připravili i tady. Build nám pošlete skrz formulář níže. Přijde nám do mailu, my ho zkontrolujeme a nahodíme. Váš build se pak objeví na seznamu nahoře. Občas se stane, že některý nápad odmítneme, ale to jen pokud by se jednalo o duplikát nebo v něm byly zásadní chyby.

Jak odkazovat na schopnosti?

Ještě než se do toho pustíte, tak jedna důležitá věc, která vám ušetří práci. Díky naší databází schopností a legendárních sil nemusíte popisovat, co který skill nebo legendární schopnost dělá. Stačí zmínit jeho název. !Pozor! Je potřeba dodržet přesný název dovednosti tak jak je uvedený na stránce příslušné postavy včetně mezer!(Např. Blizzard, BlizzardEnhanced, Blizzard UpgradedMage's)

Důležité nástroje

Formulář pro build

    [user-submitted-posts]
    Image
    Sprava uctu Diablofans.cz