DiabloFans.cz je fan web hry Diablo 4 pro českou a slovenskou komunitu (CZ/SK). Najdete zde buildy, návody a novinky ze světa Diabla.

Image
Lilith - SEO web bgr
Image
Buildy Diablo 4

Buildy Diablo 4 (Open Beta)


Barbar, Rogue, Sorcerer, Druid a Necromancer - každá postava potřebuje efektivní a silný build. Níže si můžete vybrat mezi Softcore i Hardcore (HC) buildy, které budete moct vyzkoušet v Beta verzi, kdy dolevelujete do lvl 25. Pokud máte vlastní nápad, jak by měl build vypadat, tak nám ho pošlete.

Image
Image

Druid Buildy


Image

Přidat vlastní build

Diablo 4 se inspiruje staršími tituly jako D2 a k těm odjakživa patřilo sdílení buildů na Diablofans.cz. A tohle jsme pro vás připravili i tady. Build nám pošlete skrz formulář níže. Přijde nám do mailu, my ho zkontrolujeme a nahodíme. Váš build se pak objeví na seznamu nahoře. Občas se stane, že některý nápad odmítneme, ale to jen pokud by se jednalo o duplikát nebo v něm byly zásadní chyby.

Jak odkazovat na schopnosti?

Ještě než se do toho pustíte, tak jedna důležitá věc, která vám ušetří práci. Díky naší databází schopností a legendárních sil nemusíte popisovat, co který skill nebo legendární schopnost dělá. Stačí zmínit jeho název. !Pozor! Je potřeba dodržet přesný název dovednosti tak jak je uvedený na stránce příslušné postavy včetně mezer!(Např. Blizzard, BlizzardEnhanced, Blizzard UpgradedMage's)

Důležité nástroje

Formulář pro build

  Vyplňte prosím povinná pole.
  Image
  Sprava uctu Diablofans.cz

  Start Bety

  Showtime!

  Spuštění Diabla IV

  4 hours ago

  DiabloFansCZ
  Už vám chybí Beta? A to si vemte, že jsme viděli jen červeně označenou oblast. Diablo IV bude obří. Pokud chcete vědět víc o světě Sanctuary, podívejte se na: www.diablofans.cz/d4/svet-a-dungeony/#regiony-sanctuary ... See MoreSee Less
  View on Facebook