DiabloFans.cz je fan web hry Diablo 4 pro českou a slovenskou komunitu (CZ/SK). Najdete zde buildy, návody a novinky ze světa Diabla.

Image
Lilith - SEO web bgr
Image
DiabloFans.cz - O projektu

O DiabloFans.cz

Diablofans.cz je fanouškovský web herní série Diablo od společnosti Activision Blizzard. Našim cílem je podporovat českou a slovenskou Diablo komunitu, přinášet novinky a aktuality, nové zážitky, eventy a zábavu.

Jsme tady už od roku 2004. Z původního webu, který se věnoval D2 se Diablofans.cz už v roce 2005 (tedy sedm let před vydáním D3!) rozrostl na doménu diablofans.cz/d3 a následně na Twitch, Facebook, Instagram, Mumble, Discord a další platformy. V roce 2022 začala vznikat subdoména diablofans.cz/d4 a projekt se začal připravovat na příchod nejnovějšího dílu série.

Diablofans.cz je bezpochyby jeden z největších nekomerčních fan projektů v Česku a na Slovensku. Desítky a možná až stovky hráčů kousek po kousku doplňovali informace, streamovali a tvořili tuhle značku.

V roce 2011 se Diablofans.cz stal také jedním z oficiálních fanwebů spolupracujících i se společností Blizzard. I když je projekt fan webů dnes Blizzardem využíván výrazně méně, tak tato spolupráce oficiálně stále trvá.

Kontakt

Napište nám na redakce@diablofans.cz

Na Discordu napište Reito-san#9611

Na Facebooku nám pošlete zprávu

Kontakt

  • Napište nám na redakce@diablofans.cz
  • Na Discordu napište Reito-san#9611
  • Na Facebooku nám pošlete zprávu
Image
DiabloFans.cz - Redakce

Redakce

Web Diablofans.cz spravovala v celé jeho historii spousta lidí, ale těch, kteří na tomto webu stále pracují a snaží se přinášet informace různého druhu, je jen několik. A tady jsou…

James

Správce webu

Technické zajištění a provoz, overlord celého projektu Diablofans.cz

Reito

Editor // Web // Grafika

Příprava webu, koordinace týmu, sociální sítě, textařina a další...

Witek

Editor

Textař, sociální sítě, aktualizace webu

Fahn_Do

Editor // Web // Stream

Organizátor streamovací sekce, technická stránka webu, Discord admin

Bunney

Discord mod // Web

Technicko-moderátorská starost o discord server, instagramový profil a web.

Textař a překladatel

Textové korektury

Loremaster

Textace k diablo Lore a knihám 🙂

Poděkování všem, kteří se na projektu podílejí a podíleli...

A.Jey, Adorall, Blondac3K, Garn, Geoffrey, Gulde, Hannibal, Javurek, Kuki10, Malf, Mikro, Mutman, NexiuZ, Petros, Psychopat, Reito-san, Scream, Sigurn, Symb1, Tionara, Zanys, Zenit, Zerain, Derthiel, Eraser, Idaddy, McP, Mikro, Mirda, Black Eagle, Bubba, PVD, Lophius, Spellsword, Erendil, Abemon, Bazuka, Dae, DarKneR, DarK.o, Donar, Flamey, Georgee, Gladiator, Heller, Hittman, Hunterr, Jacob, Krolth, Leorik, Lolla, Lord_Sp, M1n3r, MaRw1n, MattCorman, Newman, Pride, Prod1gy, Pseudopes, Psychotronic, Raidden, Redrick, Toxi, Tyrael, Ufan, Wintader a další…

Image
Sprava uctu Diablofans.cz