DiabloFans.cz je fan web hry Diablo 4 pro českou a slovenskou komunitu (CZ/SK). Najdete zde buildy, návody a novinky ze světa Diabla.

Image
Lilith - SEO web bgr
ImageImage

Tvorba postavy v Diablu 4 nabídne poctivý RPG zážitek

18 ledna, 2022
 / 
DiabloFans.cz
 / 

Ačkoliv „návrat ke kořenům“ zní jako stokrát zaběhlé klišé, tak u customizace postav tento návrat ke kořenům RPG žánru sálá plamenem spalujících pekel, tak pozor, ať se nespálíte. Zvídavý pozorovatel, jenž zaregistroval úvodní obrazovku Diabla 4, nám dá za pravdu, že takhle má výběr postavy vypadat.

Nebudeme si ale nic nalhávat, jedna z věcí, na kterou Diablo v minulosti nedbalo je customizace vašeho hrdiny. Díky Nebesům za to, že tento, pro mnohé RPG milovníky, beďar na nose andělstva, uvrhne D4 zpět do hlubin nejnižší úrovně pekla, kam právem náleží.

Plně upravitelná postava je přesně to, co bude nejnovějšímu dílu série dodávat poctivý RPG feeling. Podle dostupných informací jsou potvrzeny barvy kůže, vlasů, vousů, účesů, různé piercingy a podobné doplňky, barvy očí, tetování a jizvy.

 

Pro ty z vás, kteří tvorbou postavy stráví více času než ve hře a k procítění do role vám ještě něco chybí, si Blizzard schoval do vínku ještě jednu lahůdku. Většina úprav postavy je univerzální, tedy shodná pro všechny. Dle dostupných informací, samozřejmě ještě neznáme plnou škálu možností, budou dostupné jak specifické úpravy závislé na pozadí postavy (například dle historie a kultury), ale i hrudní svetry á la „řekni, že jsi medvěd, aniž bys řekl, že jsi medvěd“ (werebear approved).

Pokud současnému stavu Diablo franšízy odpustíme nepopulární monetizaci titulu Immortal a skomírající tendenci třetího dílu, jsou tu hmatatelné předpoklady, že Diablo IV nebude jen skvělé RPG, ale že dokonce i rozrazí svým nástupem čelisti všem heretikům a navrátí krev do žil chřadnoucího světa.

A nezapomeňte, Diablo IV vpadne do vašich životů příští rok na všech dostupných platformách.

Autor: NexiuZ

Chcete se také zapojit a napsat něco zajímavého ze světa Diabla? Přijďte na náš discord a dejte nám vědět!

Diskuze k článku

Image
Sprava uctu Diablofans.cz