DiabloFans.cz je fan web hry Diablo 4 pro českou a slovenskou komunitu (CZ/SK). Najdete zde buildy, návody a novinky ze světa Diabla.

Image
Lilith - SEO web bgr
ImageImage

Barbar Transmog Diablo 4 – Módní policie hodnotí!

15 března, 2023
 / 
DiabloFans.cz
 / 

Dnes tady máme přehlídku kůže, naolejovaných svalů a koncentrované drsnosti. Přinášíme vám pohled na Barbar Transmogy Diablo 4. Tyto itemy budete nacházet v průběhu levelování ještě než se propracujete k unikátním itemům v end-game. Máme pro vás uniktání přehlídku s rozhodně ne vymyšlenými názvy.

Ale ještě než se pustíme do naší módní policie tak jednu zajímavost – v D4 by měly podle dostupných informací ne-unikátní předměty vypadat rozdílně podle toho, kde je dropnete. To dává smysl, helmice vykovaná v ledovém Fractured Peaks bude logicky vypadat jinak než helmice z hlubin pouští Kehjistánu.

Železná krabice

Nadčasový design. Odhalená bradavka a kusy maminčiny zástěry, které si přinesl ještě z Mount Arreat. Hodnotíme tři z pěti seker.

 

Lví král

Koloběh života je v tomto modelu zobrazen hlavně vycpaný a na rameni. Oceňujeme také, že celý model drží jednolitý vibe díky železem pobitému pozadí. Nejspíš se nositel poučil že lví kousnutí do zadnice může být bolestivé. Čtyři z pěti hřív.

 

Odinův brácha

Hejmdal tentokrát špatně otočil Bifrost a místo Valhally skončil tento severský hezoun přímo v Sanctuary. Stylizovaná helmice sice před mrazem neochrání, ale zato se spolehlivě zasekne v každých dveřích. Hodnotíme pět z pěti Valkýr.

Divoká svině

Šestery rohy, dvoje nohy, co je to? Tento červený model má nádech japonského stylu s jemnými prasečími elementy. Doporučují čtyři z pěti selátek.

Old school

Ano, tenhle designér měl skutečně rád D2, deadline byl blízko a on musel něco přinést. Tak si řekl, že klasika pořád táhne… Doporučuje pět z pěti hráčů nad 30.

Lovci Mamutů

Kvůli tomuto modelu byl v minulém roce regulován lov mamutů ve Fractured Peaks. Zdecimovaná popualace přežila Malthaela i démony, ale móda se jim stala osudnou. Doporučuje jeden z padesáti mamutů.

Sluníčko, sluníčko…

Speciálně vytvořená helmice pro plešaté válečníky. Bohužel se stále leskne… Doporučuje Keeps, přípravek proti vypadávání vlasů. (Not a sponsor)

Zelená je dobrá

Zelená je planeta kde můžeme žít, zelená je krev démonů co nechcete pít. Doporučuje pět z pěti.

Druid Cosplay

V tomto setu vypadáte tlustší než druid. A to je co říct. Doporučuje jedna z pěti druidek.

Dále už módní policii došly nápady. takže si to užívejte už jen vizuálně…

Diskuze k článku

Image
Sprava uctu Diablofans.cz