DiabloFans.cz je fan web hry Diablo 4 pro českou a slovenskou komunitu (CZ/SK). Najdete zde buildy, návody a novinky ze světa Diabla.

Image
Lilith - SEO web bgr
ImageImage

Ashava Hardcore RIP fest – Řezník bety v akci

21 března, 2023
 / 
DiabloFans.cz
 / 

World boss. Velmi stručně se jedná snad o nejvypjatější střetnutí uplynulého beta víkendu a o pořádný Ashava Hardcore RIP Fest. Kdo si již předobjednal Diablo IV mohl se zúčastnit honu na tohoto odporného démona. Zcela nová mechanika world bosse, která dosud nemá ve hrách odehrávajících se ve světe Sancturary odbobu, je vskutku adrenalinový zážitek.

Soudím tak dle výrazů totálního soustředění a, neřkuli až masochistického, zadostiučinění některých streamerů a to především tedy těch, kteří si zvolili pro svou vyvolenou postavu sebemrskačský HC mód. Hardcoroví hráči jsou přeci na smrt zvyklí, no ne? Pro nezasvěcené vysvětlím, že HC styl hraní se rovná jednomu jedinému životu vaší postavy – jinými slovy zemřeš a šmitec, tečka.

Ashava Hardcore RIP přehled streamerů

Gorathova Sorcka málem zemřela kvůli jedu – jen rychlý Scroll of Escape zabránil předčasné smrti!

Gorathova čarodějka málem zemřela kvůli jedu – jen rychlý Svitek útěku zabránil předčasné smrti!

Ne všichni však měli takové štěstí – mnoho postav bylo odsouzeno nikdy neopustit ledové The Crucible.

Šokované obličeje a rozprašování lektvarů zdraví byly běžným jevem – Ašavy jed neměl slitování.

V některých případech byly zničeny téměř celé party – Nugiyen, Zizaran a Steelmage padli!

Nejprve byl do Ašavina brutálního švihu rukou chycen Nugiyenův Barbar:

Zizaranův Rogue padl rychle poté – to poškození jedem je brutální!

Steelmagova čarodějka si vedla dobře, zkušeně se vyhýbala útokům a kličkovala z dosahu…bohužel DC se nevyhla.

Z přiložených videí je patrné, jak se někteří hráči v přímém přenosu trápili. Některým lze z výrazu vyčíst i naprostá frustrace. Zcela upřímně, nedivím se jim. Mnoho hráčů má ke svým postavám vztah, a to zejména tehdy, kdy si její vzhled může libovolně upravit podle svého vkusu. Je jasné, že tito zkušení veteráni chtějí méně zkušeným hráčům vyslat jasný vzkaz „tudy ne přátelé“. Díky nim totiž víme, jak velkou výzvou současný wolrd boss je a patří jim všechen respekt za to, že s námi sdíleli tento Ashava Hardcore Ripy. I to je Diablo, naše srdcová záležitost.

Testování Ashavy, našeho zcela jistě oblíbeného bosse, je prozatím u konce. Vnesla do našich srdcí nejen mnoho hořkosti ze smrtí našich postav, tento pocit je však bez pochyby vyrovnán úlevou, která se dostaví po tomto zdlouhavém a náročném souboji. Troufnu si tvrdit, že jsem dokonce slyšel rány, jak padaly pomyslné kameny ze srdcí hráčů, pod jejich zběsilým klikáním Ashava padla. Zůstáváme však nažhaveni na nadcházející open betu, kde si Ashava dozajista udělá další náhrdelník z uší padlých hráčů.

Hledá se HC Ashava, ideálně mrtvá!

Protože se tento nepřítel ukázal jako skutečná výzva, vyhlašujeme hon na jeho hlavu. Kdo Ashava Hardcore RIP fest obrátí proti ní a RIPne ji na HC jako první, toho oceníme nehynoucí a veřejnou slávou na našem webu, unikátním titulem na Discordu a veřejným vyhlášením na našem podcastu!

Lovu zdar a lovu démonů zvlášť – s láskou váš tým z diablofans.cz 😊

Článek připravil NexiuZ

Diskuze k článku

Image
Sprava uctu Diablofans.cz