DiabloFans.cz je fan web hry Diablo 4 pro českou a slovenskou komunitu (CZ/SK). Najdete zde buildy, návody a novinky ze světa Diabla.

Image
Lilith - SEO web bgr
ImageImage

Nový díl #05 podcastu Carpinus s výjimečným hostem!

4 dubna, 2023
 / 
NexiuZ
 / 

Ve čtvrtek 6.4. od 20:30 pro vás máme připravenou jednu speciální záležitost. Jsme rádi, že vám líbí obnovený podcast Carpinus, a že se mu díky vám daří. My na oplátku tvoříme obsah, který vás bude zajímat.

Nechceme vás dlouho napínat, tak si pojďme společně zkrátit čekání na nový díl naší milované série s jedním opravdu skvělým hostem. Zveme vás ke společnému posezení, při kterém nás poctí svou přítomností ArcadeBulls a jeho plnovous. A řeč bude samozřejmě o Diablu IV a všech novinkách, které se za týden nashromáždily.

6.4. od 20:30 se tak nalaďte tady:

 

Pokud se vám nepodařilo z jakýchkoliv důvodů chytnout minulý podcast živě můžete najít jeho záznam na:

Diskuze k článku

Image
Sprava uctu Diablofans.cz

Early Access Diabla IV

Showtime!

Spuštění Diabla IV

3 hours ago

DiabloFansCZ
Pozor všichni a zejména HC hráči. Blizzard vydal nový patch ve kterém dál nerfuje. A oslabené jsou hlavně defenzivní mechaniky. Link zde: t.ly/8fRyShrnutí:💪Barbar- Challenging shout - nerf- Bold Chieftain aspekt (redukce CD na shoutech) - nerf- Díře Whirlwind aspekt (crit na WW) - nerf🐻 Druid- Lightning Storm a Gtizzly Rage buff damage- Obsidian slam - na Overpower je třeba 20 killu místo 10!- Shockwave aspekt - nerfed!💀 Necro- Obecně boost do Blood skills a Army of the dead- Obecně boost do síly minionu a jejich pasivek 🗡️ Rogue- Twisting blade - nerfed- Dark Shroud - nerfed- Rapid fire - boosted🔥 Sorc- Arc Lash - nerf- Teleport - redukce damage nerfed**Celá řada glyfů je výrazně nerfed o 30-60% (!!!) procent!** ... See MoreSee Less
View on Facebook