DiabloFans.cz je fan web hry Diablo 4 pro českou a slovenskou komunitu (CZ/SK). Najdete zde buildy, návody a novinky ze světa Diabla.

Image
Lilith - SEO web bgr
ImageImage

Diablo 4: Kdy budeme moct začít hrát?

6 dubna, 2023
 / 
witekcz
 / 

Poslední dobou zaznívá spousta dotazů, kdy vlastně Blizzard otevře pekelné brány a my se budeme moct vydat na další nekonečnou pouť světem Sanctuary.

Bývalo zvykem, že časy spuštění byly správně komunikovány, např. zda spuštění bude pařížského, nebo poledníkového času, což se Myku Ybarrovi zrovna nepovedlo a vypustil do světa nešťastně formulovaný Tweet.

Trocha hledání přinesla jasnou odpověď, takže vězte, že hráči s Early Access přístupem se do hry budou moct dostat již 2. června v 1 hodinu ráno našeho času. Na vteřinu přesně o čtyři dny později, 6. června v 1:00 středoevropského času proběhne Global Launch.

Diskuze k článku

Image
Sprava uctu Diablofans.cz

Early Access Diabla IV

Showtime!

Spuštění Diabla IV

3 hours ago

DiabloFansCZ
Pozor všichni a zejména HC hráči. Blizzard vydal nový patch ve kterém dál nerfuje. A oslabené jsou hlavně defenzivní mechaniky. Link zde: t.ly/8fRyShrnutí:💪Barbar- Challenging shout - nerf- Bold Chieftain aspekt (redukce CD na shoutech) - nerf- Díře Whirlwind aspekt (crit na WW) - nerf🐻 Druid- Lightning Storm a Gtizzly Rage buff damage- Obsidian slam - na Overpower je třeba 20 killu místo 10!- Shockwave aspekt - nerfed!💀 Necro- Obecně boost do Blood skills a Army of the dead- Obecně boost do síly minionu a jejich pasivek 🗡️ Rogue- Twisting blade - nerfed- Dark Shroud - nerfed- Rapid fire - boosted🔥 Sorc- Arc Lash - nerf- Teleport - redukce damage nerfed**Celá řada glyfů je výrazně nerfed o 30-60% (!!!) procent!** ... See MoreSee Less
View on Facebook