DiabloFans.cz je fan web hry Diablo 4 pro českou a slovenskou komunitu (CZ/SK). Najdete zde buildy, návody a novinky ze světa Diabla.

Image
Lilith - SEO web bgr
ImageDiablo Podcast ArcadeBulls

#05 podcast Carpinus s ArcadeBulls je tady!

8 dubna, 2023
 / 
NexiuZ
 / 

Vážení přátelé světa Sanctuary,

pohodlně se usaďte, napijte se z démonní lebky svého oblíbeného moku a zaposlouchejte se s námi do nového dílu našeho obnoveného komunitního podcastu Carpinus, kde jsme se potkali s českým streamerem Arcade Bulls aka Bejkem. Bavili jsme se o pocitech z hraní videoher, o dospělých chlupatých dětech a tak obecně zabředli do české streamerské komunity.  Nakousli jsme i sezóny, hry stejných žánrů i jejich možné kolize a palbou otázek, jsme z Bejka tahali jeho pohledy a názory na to, proč si myslí, že Butcher je nejlepší kámoš a Ashava by potřebovala všeho víc. Byl to dobrej pokec, přesvědčte se sami zde:

Diskuze k článku

Image
Sprava uctu Diablofans.cz

Early Access Diabla IV

Showtime!

Spuštění Diabla IV

5 hours ago

DiabloFansCZ
Pozor všichni a zejména HC hráči. Blizzard vydal nový patch ve kterém dál nerfuje. A oslabené jsou hlavně defenzivní mechaniky. Link zde: t.ly/8fRyShrnutí:💪Barbar- Challenging shout - nerf- Bold Chieftain aspekt (redukce CD na shoutech) - nerf- Díře Whirlwind aspekt (crit na WW) - nerf🐻 Druid- Lightning Storm a Gtizzly Rage buff damage- Obsidian slam - na Overpower je třeba 20 killu místo 10!- Shockwave aspekt - nerfed!💀 Necro- Obecně boost do Blood skills a Army of the dead- Obecně boost do síly minionu a jejich pasivek 🗡️ Rogue- Twisting blade - nerfed- Dark Shroud - nerfed- Rapid fire - boosted🔥 Sorc- Arc Lash - nerf- Teleport - redukce damage nerfed**Celá řada glyfů je výrazně nerfed o 30-60% (!!!) procent!** ... See MoreSee Less
View on Facebook