Úvahy

V Diablu 2 je plno zajímavostí, některé z nich jsou zmíněné v sekci Zajímavosti. Ve většině případů uvedených v tamější sekci se různé zvláštnosti dají nějakým způsobem dokázat. Existují ale také věci, které se nedají nijak oficiálně potvrdit a můžeme se nad nimi pouze zamýšlet, nebo spekulovat. A právě takové věci jsou uvedené tady v článku pojmenovaném Úvahy.

Zde je seznam úvah:

Poradie rún v runových slovách
Ako už názov článku napovedá, budeme rozprávať o poradí rún v jednotlivých runových slovách. Inšpiroval ma článok o začiatku runových slov v datadisku (Oblivion) a o ich postupných zmenách medzi verziami. Více…
Autor: Tordah
Jak zabít na Hellu Baala jediným úderem
Tato úvaha mě zaujala, když jsem hledal na zahraničním fóru theamazonbasin informace o funkcích skillu Poison Dagger, proto vám ji sem přináším zpracovanou do češtiny. Že lze s tímto skillem účinně zabíjet, jsem věděl, ale že až takhle, o tom se mi ani nesnilo. Více…
Autor: onderduiker, Překlad: Fraxinus

U všech výše uvedených článků je možnost přidání vlastního komentáře. Tyto komentáře jsou určeny výhradně pro konstruktivní názory k článku. Jakékoli jiné komentáře nebudou tolerovány. Na základě komentářů totiž mohou být jednotlivé články doplňovány nebo aktualizovány o nové informace.

Pokud se chcete i Vy podělit o váš názor na nějakou věc, kterou nelze nijak doložit, zda je skutečně pravdivá, můžete přispět do této sbírky úvah také. Stačí napsat Váš názor na dané téma či věc, případně doplnit např. obrázek nebo video, a poslat na e-mail diablo3(zavináč)diablo3.cz.

Napsat komentář