Připravuje se MF turnaj vol. 14. Připojte se k honu za nejlepšími nálezy!

Vánoce se kvapem blíží a spolu s nimi přichází Dark_Deamonův tradiční Magic Find turnaj, v němž postavy jednotlivých účastníků činí vše nezbytné, aby nalezl co nejvíce unikátních předmětů, setových předmětů a run. 

Bohužel, vzhledem k nefunkčnosti tvorby nových příspěvků na diskuzním fóru byl organizátor turnaje nucen změnit způsob hlášení a zaznamenávání výsledků počínání soutěžících. A to nově na jednom z kanálů Discord.

Přihlásit se do turnaje můžete kontaktováním pořadatele přímo na Discordu, který tam vystupuje pod jménem Dark_Deamon (resp. Dark_Deamon#7518). Server, kde se turnaj koná, je zde: https://discord.gg/vrPXcpmt

(Pokračování textu…)

Třetí sezóna Diabla 2: RS je na spadnutí! Přinášíme překlad novinek

Diablo II: Resurrected Ladder Season Three Coming Soon

Zápach pekla sílí, zdálky jsou slyšet nelidské skřeky, pokroucení démoni, zhmotněné noční můry, vám jdou po krku. Nastavte jim ostří už 17. února 2 hodiny po půlnoci, kdy začíná nová Sezóna. A máte se na co těšit – nová runová slova, terror zóny v Single Playeru a mnoho dalších vychytávek. Článek připravil NexiuZ, díky!

(Pokračování textu…)

Můžou Diablo 2 tradovací stránky za to, že nebude obchodování v Diablu 4?

Fanoušci si na Diablo Redditu a na fórech si stěžují, že Diablo 2 tradovací weby jsou důvodem, proč vývojáři Diabla 4 změnili, jak bude ve hře fungovat obchodování. Poukazují přitom i na to, jak vypadají poslední speedruny v nové sezóně D2, která vyšla minulý čtvrtek.

Jak to vypadá z leaků Diabla 4 z testování pro “Přátele a rodinu”, obchodování v blížícím se titulu bude velmi omezené. Zatímco obyčejné nebo magické předměty tradovat půjde, na legendárky nebo setovky můžeme zapomenout. Co ale vedlo vývojáře k této změně, která je i mezi hráči velmi kontroverzní? S novou sezónou Diabla 2, která odstartovala minulý týden, se zdá být jasnější, proč chce Blizzard obchodování omezit.

(Pokračování textu…)

První level 99 v nové sezóně má svého hrdinu

Závod je u konce vážení přátelé. Jako první dostal na level 99 svou „blizzardí sorcku“ v nové ladder sezóně streamer MrLlamaSC a trvalo mu to „pouhých“ 122 hodin a 23 minut. Dosáhl toho pět dní po odstratování nového ladderu.

Tímto výkonem pokořil rekord minulé sezony o tři dny (tehdy byl první hráč Teo1904). Dosáhl tedy toho, čeho příležitostný hráč, pravděpodobně za celou svou příležitostnou eskapádu, nedosáhne.

Ptáte se, jak to dokázal? Vysvětlení je realtivně jednoduché. Nový patch 2.5, který uvedl do funkce fičuru Terror Zones, otevřel dveře endgame levelingu a umožnil tak všem hráčům grindovat tyto oblasti v plné partě – a při přesné koordinaci všech osmi lidí se lámou rekordy a pokořují výzvy. Přesvědčte se sami v přiloženém videu a buďte svědky vskutku jedinečného momentu v historii Diablo 2: Resurrected.

 

Autor: NexiuZ

Chcete se také zapojit a napsat něco zajímavého ze světa Diabla? Přijďte na náš discord a dejte nám vědět!

Zveme vás na obnovený Discord DiabloFans.cz! Přijďte si s námi zahrát.

Máme pro vás dvě zprávy!

1. Obnovujeme fungování i této sekce našeho webu! 🙂

2. S radostí vás proto zveme na Discord DiabloFans.cz. Celý server jsme přestavěli, připravili pro vás nové role a místnosti a aktivně ode dneška oslovujeme celou CZ/SK Diablo komunitu. Tak se  za námi stavte!

Server link

https://discord.gg/HAKmkYwURE

 

Proč teď?

  • V Diablu 2:RS začala nová sezóna sezóna!
  • Za pár dní startuje closed beta Diabla IV. Na Discordu máme uzavřenou sekci pro testery, aby si mohli vyzkoušet group content a nemuseli se bát, že něco leakují pod NDAčkem.
  • A hlavně, blíží se D4 a my chceme, aby naše Diablo komunita začala pomalu ožívat a těšit se s námi společně. Nový Discord je jen jedna z věcí, které plánujeme. Tak přijďte!

Na co se můžete těšit:

  • Sekce pro všechny Diablo hry, kde můžete najít nové spoluhráče nebo si zahrát s kamarády.
  • Aktivní moderace a support ze strany našeho týmu.
  • Clan halls, které vám založíme na požádání.
  • Výběr jakékoliv postavy z Diabla – získáte příslušnou roli a přístup do vaší class hall.

Community management:

Dnes také rozesíláme pozvánku do všech aktivních skupin CZ/SK fandů Diabla II, III, Immortal i IV. Chceme komunitu přivést na jedno místo.

Discord mods wanted!

Pokud máte chuť nám pomoct, budeme jen rádi! Napište Reito-san#9611 a určitě se nějak domluvíme.