Dvacátá osmá sezóna v Diablu 3 je skoro tady! Co na vás čeká?

A máme tady „poslední“ (v řadě už 28.) sezónu před spuštěním Diabla IV na které se všichni těšíme. Podle toho co nám Blizzard naservíroval v patchi 2.7.5 to vypadá že se opravdu máme na co těšit. A jelikož jsou to novinky nemalé tak si je tady spolu přehledně shrneme. PTR pro vás vyzkoušel a článek připravil člen naší komunity FunSt0rM!

(Pokračování textu…)

Nová sezóna v D3 se blíží

May be an image of text that says 'DIABLO PU PUBLIC TEST REALM PATCH 2.7.5'
Nová sezóna v Diablu 3 se blíží a zdá se, že to bude pořádná pecka! Změny skillů, předmětů a úplně nové mechaniky, které vám dají unikátní síly a craftění PRIMAL itemů! Bezpochyby jde o největší změny, které D3 dostalo za dlouhá léta.
Pročtěte si detailní patch notes pro PTR, které začíná 31.1.:
Podívejte se na Rhykerovo shrnutí všech novinek: https://www.youtube.com/watch?v=TzzAkBJuiVg&t=1369s
A přijďte se „rozloučit“ s D3 do této sezóny, která nejspíš není poslední, ale pravděpodobně poslední takhle vymazlená.

Píseň ohně, ledu a blesků. Jaká je sorcererka v Diablu 4?

Dneska se podíváme na nejnovější verzi postavy, která je s námi už od prvního Diabla – kouzelnici. Jak fungují jednotlivé elementy a co si hráči v preview pro novináře nejvíc užili? Přinášíme vám přeložený článek, který vyšel na wowheadu.

(Pokračování textu…)

Rozhovor s vývojáři Diabla 4 pro Maxroll

Redaktoři diablo sekce serveru maxroll.gg Rob a wudijo měli jedinečnou příležitost si společně pohovořit se stěžejními lidmi z vývoje nového Diabla. Můžete tak detailněji nahlédnout pod pokličku a podívat se, jaký recept pro Diablo 4 mají ďáblovi šéfkuchaři Rod Fergusson (manažer Diablo franšízy), Joe Shelly (herní ředitel) a přední herní designéři Angela Del Piore a Zaven Haroutunian

(Pokračování textu…)

Proč přidal Blizzard real money auction housed do Diabla 3? A kolik peněz vydělal?

Real money auction house dodnes budí v Diablo komunite vášně a nepřekvapí proto, že když i po letech promluvil jeden z autorů původního Diabla 3 o tom, kde se vzal a proč s ním Blizzard přišel, tak to fanoušeky zaujme. Jay Wilson bývalý game lead designer Diabla 3 se na toto téma rozpovídal v panelu Diablo retrospective na Portland Retro Gaming Expo a objasnil nám několik překvapivých dílků do této skládačky.

(Pokračování textu…)

PVP v Diablu: jaké bylo, je a na co se můžeme těšit v Diablo 4

Multiplayer se spoluhráči i proti hráčům, je v současnosti u všech AAA titulů standardem a týká se to i Diabla IV. Možnost odpočinout si od monotónního kosení počítačových nepřátel stále stejným způsobem a příležitost zkusit si něco obtížnějšího tu byla od prvního dílu, ale teprve Diablo II se v této oblasti stalo (i díky svým chybám) legendou!

(Pokračování textu…)

Closed Beta Diabla 4 začala!

Po dvanácti letech. Po dvanácti dlouhých letech je tady beta dalšího plnohodnotného dílu naší milované série ❤️ Teda alespoň pro ty šťastlivce, na které se RNGjesus usmál. Včera v noci servery naskočili a closed end-game beta běží. My ostatní nemusíme zoufat, počkáme si jen dva měsíce a open beta nás nemine, co to je ve srovnání s 10 lety čekání!
Pro testery i netestery, stavte se za námi dnes večer na Discordu ať to společně oslavíme a zdrbneme ? Link: https://discord.gg/p8VUfUqV
May be an image of text that says 'CLOSED BETA ZACALA YK DIABIO DIABLO'

Můžou Diablo 2 tradovací stránky za to, že nebude obchodování v Diablu 4?

Fanoušci si na Diablo Redditu a na fórech si stěžují, že Diablo 2 tradovací weby jsou důvodem, proč vývojáři Diabla 4 změnili, jak bude ve hře fungovat obchodování. Poukazují přitom i na to, jak vypadají poslední speedruny v nové sezóně D2, která vyšla minulý čtvrtek.

Jak to vypadá z leaků Diabla 4 z testování pro “Přátele a rodinu”, obchodování v blížícím se titulu bude velmi omezené. Zatímco obyčejné nebo magické předměty tradovat půjde, na legendárky nebo setovky můžeme zapomenout. Co ale vedlo vývojáře k této změně, která je i mezi hráči velmi kontroverzní? S novou sezónou Diabla 2, která odstartovala minulý týden, se zdá být jasnější, proč chce Blizzard obchodování omezit.

(Pokračování textu…)