LEGENDÁRNÍ ZPRÁVA

Jedno známé pořekadlo říká „Zlaté české ručičky“. Při brouzdání na Facebooku jsme narazili na českou firmičku zabývající se vyřezáváním obrazů do tenkého plechu. A zlaté ručičky vážně mají.

Pokračování článku

V herním obchodě Xzone je nyní možné předobjednat si chystanou novinku Diablo 3: Eternal Collection pro Nintendo Switch. Cena byla zatím stanovena na 1 499 Kč. Datum vydání známé zatím není, ale očekává se podzim 2018. Nákupem přes tento link podpoříte provoz našeho webu. Děkujeme!

Jedenašedesátý Challenge Rift a Monk v Monkey’s King Garb setu jsou nachystaní. Na splnění máte 6 minut a 47 sekund.

Blizzard v těchto dnech vypustil Android aplikaci, ve které si můžete zjistit, kdy se koná přednáška ohledně vaší hry. Jsme na Diablofans stránce, takže nás zajímá Diablo. Jsou naplánovány tři Diablo přednášky, z nichž nejdůležitější proběhne 22. srpna v 15:45. U té je uvedeno pouze Diablo a odehrává se na hlavním pódiu. Zbylé dvě jsou zdá se pouze Live Drawing with Chris Amaral.

Main Features:

  • The vent hole on the headphone back cavity can exhaust gas which affects sound quality, so that the front and back cavity air pressure balance and the headphone can output deep and powerful bass, and brings you more shocking experience
  • Uses Type-C interface, supports charging and data transmitting
  • Adopts 57mm drive units to enable the bass powerfully
  • Adopts the active noise cancelling technology to bring you crystal-clear sound
  • Adopts exquisite laser carving techniques, which have strong wear resistance
  • Please click here to download the user manual

4chan je místem, kde se schází podivné existence. Například dnes se zde zjevil anonymní uživatel, který o sobě tvrdí, že je programátorem v Blizzardu, konkrétně má pracovat na World of Warcraft. Založil vlákno „Ask Me Anything“ (Zeptej se mě na cokoliv) a vyzradil nějaké informace o Diablo.

Pokračování článku