LEGENDÁRNÍ ZPRÁVA

Jedno známé pořekadlo říká „Zlaté české ručičky“. Při brouzdání na Facebooku jsme narazili na českou firmičku zabývající se vyřezáváním obrazů do tenkého plechu. A zlaté ručičky vážně mají.

Pokračování článku

Tak nějak by se dala nazvat současná akce firmy CZC.cz.  V rámci kampaně Be A Gamer se můžete nákupem her z tohoto seznamu zařadit do soutěže o velmi hodnotné ceny. Mezi hrami naleznete výrazně slevněné Diablo III (PC), Diablo 3: Reaper of Souls (PC) a Diablo III: Eternal Collection (Xbox ONE). A co můžete vyhrát? Konzole Playstation a Xbox One, pohodlnou židli od DX Racer, hry, nebo herní příslušenství a další hodnotné ceny.

Pokud již výše zmíněné máte, ve slevě jsou i další Diablo produkty. Skvělá příležitost udělat sobě, nebo někomu blízkému radost! Akce trvá do 5. října 2018

Challenge Rift s pořadovým číslem 65 je připravený. Čeká na vás Nekromant v setu Legacy of Nightmares. Na splnění máte 5 minut a 32 sekund.

Dobrá rada: Challenge Rift splňte až po startu nové sezóny. Získáte tím spoustu materiálu do začátku a ten se určitě bude hodit.

Main Features:

  • The vent hole on the headphone back cavity can exhaust gas which affects sound quality, so that the front and back cavity air pressure balance and the headphone can output deep and powerful bass, and brings you more shocking experience
  • Uses Type-C interface, supports charging and data transmitting
  • Adopts 57mm drive units to enable the bass powerfully
  • Adopts the active noise cancelling technology to bring you crystal-clear sound
  • Adopts exquisite laser carving techniques, which have strong wear resistance
  • Please click here to download the user manual

Šedesátýčtvrtý Challenge Rift je nachystán ke splnění. Ve hře naleznete lovce démonů v Natalya’s Vengeance setu. Na splnění máte 5 minut a 17 sekund.