Diablo IV Quarterly Update—December 2021

Informace v tomto článku jsou převzaté z Developerského čtvrtletního updatu, který najdete zde.

Cesta každého hrdiny ke slávě a moci je jedinečná. Od vzhledu postavy, přes její schopnosti, vybavení až po end-game dovednosti – připravili jsme pro vás plno mechanik, díky kterým si přizpůsobíte svého válečníka víc, než bylo možné v jakémkoliv předchozím díle Diabla.

Dneska se podíváme právě na end-game. Jakmile se dohrajete na lvl 50, otevře se vám nová část hry – systém Paragon boardů*. Váš hrdina se krok za krokem vydá na cestu po jedné z desek talentů. Zkušenosti vám od této chvíle nebudou přidávat standardní levely jako doposud, ale levely Paragonů. Za každý z těchto levelů získáte jeden bod, který můžete umístit na svou desku.

Pokračování článku

Developer Update: Closed End Game Beta Draws Near

Jak jsme slíbili na Xbox Games Showcase 2022, návrat Lilith, požehnané matky, se blíží. Vydání Diabla IV přijde v roce 2023 a nás teď čeká další zásadní milník – testování hry v beta verzi. A začneme od konce, jako první nás totiž čeká uzavřená beta end-game mechanik, která bude první z několika příležitostí, kdy si budete moct vyzkoušet, co Diablo IV nabídne. A protože budeme testovat end game mechaniky naší hry, kdo by je lépe dokázal otestovat než ti, kteří end game v Diablo hrách už nyní aktivně hrají. V tomto blogu se dočtete detaily o blížící se betě a o tom, kdo do ní bude pozván.

Bety se bude možné účastnit, ať už hrajete na jakékoliv platformě, PC i konzolích, ale prozatím budete o svých zážitcích muset pomlčet. Testování bude důvěrné.

Pro rychlé shrnutí toho, co vás čeká, se podívejte na video od našeho herního ředitele Joa Shelyho a ředitele značky Diablo Roda Fergussona.

Pokračování článku

Diablo IV Quarterly Update—June 2022

Lokalizace Diablo IV – čtvrtletní update – červen 2022. Originál najdete zde

Vítáme vás u dalšího čtvrtletního updatu ze světa Diabla IV. Pokud jste náhodou minuli náš poslední příspěvek, ve kterém jsme se zaměřili na vizuální stránku světa Sanctuary a na design dungeonů, můžete si jej přečíst zde.

Dnes se podíváme na staronovou classu ve světě diabla, na Necromancera. Ponoříme se do temných tajemství (ne)smrti a ukážeme vám schopnosti i unikátní mechaniky na které se můžete těšit. Náš Lead Class designér Adam Jackson vás provede základy fungování této classy, představí vám Knihu Mrtvých a má pro vás i ukázku mocných zbraní a vybavení, ze kterých vám budou hrůzou vstávat kosti na brnění.

Pokračování článku

Diablo IV Quarterly Update—August 2022

Originál najdete zde. Vydáno 18. 8. 2022

Diablo IV se blíží a my vás vítáme u třetího Čtvrtletního updatu v roce 2022. Minule jsme se podívali na to, jaké bude zahrát si v D4 za Necromancera, takže pokud jste tento update propásli, můžete si jej přečíst zde.

Dnes se ale zaměříme na to, co máme pro Diablo IV připravené až po samotném launchi. Vývoj hry totiž nekončí jejím spuštěním. Tzv. live service, tedy průběžná dlouhodobá podpora je také důležitá a my máme ambiciozní plány, kam by mělo Diablo IV po vydání směřovat. 

Pokračování článku