May be an image of text that says 'DIABLO PU PUBLIC TEST REALM PATCH 2.7.5'
Nová sezóna v Diablu 3 se blíží a zdá se, že to bude pořádná pecka! Změny skillů, předmětů a úplně nové mechaniky, které vám dají unikátní síly a craftění PRIMAL itemů! Bezpochyby jde o největší změny, které D3 dostalo za dlouhá léta.
Pročtěte si detailní patch notes pro PTR, které začíná 31.1.:
Podívejte se na Rhykerovo shrnutí všech novinek: https://www.youtube.com/watch?v=TzzAkBJuiVg&t=1369s
A přijďte se „rozloučit“ s D3 do této sezóny, která nejspíš není poslední, ale pravděpodobně poslední takhle vymazlená.

Pozdravujem všetkých Diablo fanúšikov. Pripravil som si pre Vás kompletný zoznam publikovaných (aj tých nepublikovaných) kníh, e-kníh, komiksov či krátkych príbehov zo sveta Diablo, ktoré sú momentálne k dispozícii ako aj tie, ktoré sú ešte v procese prípravy. Nebudú tu však spomenuté Art Booky.

Pokračování článku

Redaktoři diablo sekce serveru maxroll.gg Rob a wudijo měli jedinečnou příležitost si společně pohovořit se stěžejními lidmi z vývoje nového Diabla. Můžete tak detailněji nahlédnout pod pokličku a podívat se, jaký recept pro Diablo 4 mají ďáblovi šéfkuchaři Rod Fergusson (manažer Diablo franšízy), Joe Shelly (herní ředitel) a přední herní designéři Angela Del Piore a Zaven Haroutunian

Pokračování článku

Real money auction house dodnes budí v Diablo komunite vášně a nepřekvapí proto, že když i po letech promluvil jeden z autorů původního Diabla 3 o tom, kde se vzal a proč s ním Blizzard přišel, tak to fanoušeky zaujme. Jay Wilson bývalý game lead designer Diabla 3 se na toto téma rozpovídal v panelu Diablo retrospective na Portland Retro Gaming Expo a objasnil nám několik překvapivých dílků do této skládačky.

Pokračování článku

Multiplayer se spoluhráči i proti hráčům, je v současnosti u všech AAA titulů standardem a týká se to i Diabla IV. Možnost odpočinout si od monotónního kosení počítačových nepřátel stále stejným způsobem a příležitost zkusit si něco obtížnějšího tu byla od prvního dílu, ale teprve Diablo II se v této oblasti stalo (i díky svým chybám) legendou!

Pokračování článku

Po dvanácti letech. Po dvanácti dlouhých letech je tady beta dalšího plnohodnotného dílu naší milované série ❤️ Teda alespoň pro ty šťastlivce, na které se RNGjesus usmál. Včera v noci servery naskočili a closed end-game beta běží. My ostatní nemusíme zoufat, počkáme si jen dva měsíce a open beta nás nemine, co to je ve srovnání s 10 lety čekání!
Pro testery i netestery, stavte se za námi dnes večer na Discordu ať to společně oslavíme a zdrbneme 🙂 Link: https://discord.gg/p8VUfUqV
May be an image of text that says 'CLOSED BETA ZACALA YK DIABIO DIABLO'

Fanoušci si na Diablo Redditu a na fórech si stěžují, že Diablo 2 tradovací weby jsou důvodem, proč vývojáři Diabla 4 změnili, jak bude ve hře fungovat obchodování. Poukazují přitom i na to, jak vypadají poslední speedruny v nové sezóně D2, která vyšla minulý čtvrtek.

Jak to vypadá z leaků Diabla 4 z testování pro “Přátele a rodinu”, obchodování v blížícím se titulu bude velmi omezené. Zatímco obyčejné nebo magické předměty tradovat půjde, na legendárky nebo setovky můžeme zapomenout. Co ale vedlo vývojáře k této změně, která je i mezi hráči velmi kontroverzní? S novou sezónou Diabla 2, která odstartovala minulý týden, se zdá být jasnější, proč chce Blizzard obchodování omezit.

Pokračování článku

Ačkoliv „návrat ke kořenům“ zní jako stokrát zaběhlé klišé, tak u customizace postav tento návrat ke kořenům RPG žánru sálá plamenem spalujících pekel, tak pozor, ať se nespálíte. Zvídavý pozorovatel, jenž zaregistroval úvodní obrazovku Diabla 4, nám dá za pravdu, že takhle má výběr postavy vypadat.

Nebudeme si ale nic nalhávat, jedna z věcí, na kterou Diablo v minulosti nedbalo je customizace vašeho hrdiny. Díky Nebesům za to, že tento, pro mnohé RPG milovníky, beďar na nose andělstva, uvrhne D4 zpět do hlubin nejnižší úrovně pekla, kam právem náleží.

Pokračování článku

Noc je temná a plná hrůz, není bezpečné hrát sám! S radostí vás proto zveme na Discord DiabloFans.cz. Celý server jsme přestavěli, připravili pro vás nové role a místnosti a aktivně ode dneška oslovujeme celou CZ/SK Diablo komunitu. Tak se  za námi večer stavte!

Server link

https://discord.gg/HAKmkYwURE

Proč teď?

  • V Diablu 2:RS začíná dnes (6.10.) sezóna!
  • Za pár dní startuje closed beta Diabla IV. Na Discordu máme uzavřenou sekci pro testery, aby si mohli vyzkoušet group content a nemuseli se bát, že něco leakují pod NDAčkem.
  • A hlavně, blíží se D4 a my chceme, aby naše Diablo komunita začala pomalu ožívat a těšit se s námi společně. Nový Discord je jen jedna z věcí, které plánujeme. Tak přijďte!

Na co se můžete těšit:

  • Sekce pro všechny Diablo hry, kde můžete najít nové spoluhráče nebo si zahrát s kamarády.
  • Aktivní moderace a support ze strany našeho týmu.
  • Clan halls, které vám založíme na požádání.
  • Výběr jakékoliv postavy z Diabla – získáte příslušnou roli a přístup do vaší class hall.

Community management:

Dnes také rozesíláme pozvánku do všech aktivních skupin CZ/SK fandů Diabla II, III, Immortal i IV. Chceme komunitu přivést na jedno místo.

Discord mods wanted!

Pokud máte chuť nám pomoct, budeme jen rádi! Napište Reito-san#9611 a určitě se nějak domluvíme.