Sedmdesátýčtvrtý Challenge Rift je připraven ke splnění. Čeká vás kouzelnice ve Vyr’s Amazing Arcana setu. Na splnění máte 6 minut a 57 sekund.

Ve Spojených Státech se pomalu blíží „svátek“ všech zákazníků – Black Friday. České obchody nezůstávájí pozadu. V herním obchodě Xzone si tak můžete koupit Diablo se slevou. Hrou můžete obdarovat děti, rodiče, prarodiče, kamarády. Sleva platí do 25. listopadu 2018, nebo do vyprodání zásob. Nákupem přes referal link podpoříte provoz webu Diablofans.cz.

 

Challenge Rift s pořadovým číslem 73 je aktivní. Nachystán je Barbar v The Legacy of Raekor setu. Na splnění máte 6 minut a 41 sekund.

Na Redditu se 9. listopadu ve večerních hodinách objevilo vlákno upozorňující na vlnu banů na evropském serveru. Údajně má být poměrně masivní, někteří hráči prý povyskočili až o patnáct příček v žebříčku, ale přesné číslo opět není známo. Zatím není jisté, zda se banhammer dotkl i US serverů.

Zdroj: Reddit

Posledně, když Blizzard rozdával žluté ovoce, byl do měsíce ohlášen konec sezóny. Bude to platit i tentokrát?

Main Features:

  • The vent hole on the headphone back cavity can exhaust gas which affects sound quality, so that the front and back cavity air pressure balance and the headphone can output deep and powerful bass, and brings you more shocking experience
  • Uses Type-C interface, supports charging and data transmitting
  • Adopts 57mm drive units to enable the bass powerfully
  • Adopts the active noise cancelling technology to bring you crystal-clear sound
  • Adopts exquisite laser carving techniques, which have strong wear resistance
  • Please click here to download the user manual

V sedmdesátém druhém Challenge Rift je přichystaný nekromant bez setu. Na splnění máte 5 minut a 54 sekund.