Profily postav

Jediné, co potřebujete udělat pro to, abyste se dostali ke svým profilům, je přihlásit se ke svému Battle.net účtu (přihlašovací okno v pravém horním rohu obrazovky) na oficiálním webu Diabla 3. Ujistěte se, že jste při přihlašování zaškrtli svůj Diablo 3 BattleTag, potom zvolte volbu ‘view profile‘.

Diablo 3 Profiles

Díky profilům můžete:

  • Zobrazit výstroj, staty a schopnosti, které vaši hrdinové vlastní. Jak vysoko jste navýšili vaší postavě atributy? Co mají v každém slotu za předmět? Jaký je váš prominentní bonus vašeho vybavení? Jaké schopnosti zahrnuje váš současný build? Všechny tyto věci na vás čekají v záložce ‘Heroes tab‘.
  • Sledovat váš postup hrou. Kolik aktů jste již splnili? Které hlavní pány pekel jste již v každé obtížnosti vyhladili? Jak daleko jste ve vylepšování svého kováře a klenotníka? Tohle všechno a mnohem dalšího najdete v záložce ‘Career tab‘. Zde se také můžete podívat, kolik jste za dané povolání odehráli herního času a kolik jste za celou dobu zabili monster a elitních potvor.
  • Sdílet se svými přáteli. Záložka ‘Friends tab‘ vám umožní nahlédnout do profilů vašich kamarádů, které jste si přidali přes jejich ‘Battle tag‘, takže můžete porovnávat, jak jste na tom mezi přáteli s vybavením, schopnostmi a runami, atd. Na oficiálních Diablo 3 fórech se přes ‘Battle tag‘, uvedený u profilu každého hráče, který do diskuze přispěl, můžete dostat na jeho herní profil, tak jako na ten vašich přátel.

Diablo 3 Profiles

 

                                                                                                                   Zdroj: eu.battle.net

Napsat komentář