Enchantress Eirena

PopisSkilly

Kouzelnice Eirena

Mistryně magie, jejíž iluze zneškodňují a matou její nepřátele.

                                          

Úvodem

“Vše jsem zanechala za sebou… nyní mě provází jen naděje.“

Eirenino mistrovství kouzel a neoblomná statečnost v bitvě neodpovídá jejímu mládí – ale její pravý původ se s těmito kvalitami smířil.

Eirena pochází z éry válek klanů čarodějů, kde byla součástí utajeného sesterstva mágů, známého pod názvem Ruka Proroka. Když Prorok, jejich vůdce, předpověděl obrovskou katastrofu, která nastane o pátnact set let později, Eirena a její sestry se zavázaly k tomu, že zabrání této tragédii. Tyto závazky nebyly pouhá slova, Prorok uložil celé sesterstvo do magického spánku, aby bylo zachováno až do doby katastrofy.

Před nedávnem se Eirena probudila ve světě předzvěstí katastrofy a chaosu, krajina se za ta léta ohromně změnila. Její sestry jsou mrtvé a Prorok není k nalezení.

Navzdory této šokující situaci je Eirenin záměr jasný: přenesla se do nové doby v naději, že nalezne spasení. Mohly by být její neobvyklé projevy magie klíčem, který vám pomůže vyhnat zlo ze Svatyně?


Hlavní znaky

enchanresscrest

Vysilující magie

Debilitating Magic

Eirenina podmanivá kouzla znamenají pro vaše nepřátele zkázu – může je přivést do tranzu nebo je obrátit proti sobě a usnadnit vám tak jejich zabíjení.

Tajemné výbuchy

Arcane BlastsEirena je schopná vykouzlit vlny tajemné síly, které roztrhají nebo odhodí těla nepřátel.

Podpůrná kouzla

Supportive Spells

Eirenina magie je opravdu užitečná, ať už vám posiluje útoky vražednou energií nebo vás ochraňuje pomocí silových štítů.

 


Výbava

V bitvě Eirena poskytuje podporu z dálky, používá kouzla vedené přes hole a jiné magické nástroje sloužící k dezorientaci nepřátel a ochraně jejich stoupenců. Její matoucí magie nezpůsobuje ohromné poškození, namísto toho se zaměřuje na pomotávání myslí ostatních. Eirenino unikátní vybavení – čarodějnické pomůcky určené k věštění a hypnotizování, jako jsou oči a zrcadla – povolává pradávné síly, které jí posilňují.

Vývoj brnění

Z její základní drobné výstroje je patrné, že byla vychována v pouštních krajích poblíž Caldea. Neposkytuje jí příliš mnoho ochrany, ale může se v ní snadno pohybovat.

Postupem času si Eirena přidělává k jejímu oděvu další ochranné vystužené vrstvy, včetně chráničů ramen a límce, který jí chrání krk.

Proti silnějším nepřátelům se Eirena vybavuje ocelovými rukavicemi a brněním vyrobeným na míru. Oděna v bitevní zbroji Proroka je předurčená k zdevastování démonů.


Screenshoty


Zpět na Followers

Napsat komentář