Battle.net Balance

Battle.net Balance je nová funkce sloužící pro obchodování s reálnými penězi v Real Money Auction House nebo pro nakupování jiných her od Blizzardu nebo třeba oblečení a nebo také pro placení poplatků ve hře World of Warcraft. Battle.net Balance je vázaná služba k vašemu Battle.net účtu. Byla oznámena v polovině prosince 2011 a zavedena do Diablo III Beta testu 6. února 2012.

Převádění a vybírání peněz

Hráči si mohou nahrát peníze na jejich Battle.net Balance pomocí kreditních karet nebo jiných internetových metod. Hlavní účel této služby je nakupování v Real Money Auction House. V některých regionech půjde také nakupovat přímo pomocí kreditních karet bez nutnosti převádění peněz na váš účet.

Peníze vydělané v aukcích ovšem nebude možné přimo vybrat. Veškeré peníze se pošlou na váš Battle.net Balance, odkud bude ve většině regionech možné tyto peníze pomocí PayPal poslat na váš bankovní účet. To ale nebude zdarma. PayPal si bude účtovat své obvyklé poplatky. V regionech neumožňujících vybírání peněz vydělaných v aukčním domě za ně budete moci pouze nakupovat v Blizzard store.

Napsat komentář