Mystic Myriam Jahzia

                                                         

Mystic Myriam Jahzia

• Vyžaduje datadisk Reaper of Souls

Třetí a poslední řemeslník, kterého v hře potkáte se specializuje na změny vlastností na kouzelných předmětech ale také na změnách jejich vzhledu. Více o těchto praktikách se dozvíte v článku Enchanting & Transmogrification.

Příběh Mystica

„Takže vládcové démonů chtějí rozdrtit celé lidstvo…znamená to ale, že se nemůžeš usmívat?“

Myriam Jahzia je moudrá žena, která spolu se svými kočovníky spadá do klanu jménem Vecin. Jedná se o skupinu duchovních lidí, kteří disponují magií. Jako své božstvo uznávají tzv. Allmother. Vecinové věří, že za veškerou magií stojí Allmother a že právě díky tomu získali šestý smysl, který nazývají Sight. No a Myriam je zrovna jedna z žen, jejíž šestý smysl je obzvlášť neobvykle vyvinutý.

 

I když je Myriam silná po stránce magie, v datadisku Reaper of Souls je nejprve uvězněna silami Malthaela. Máte však možnost ji osvobodit, a to ve městě Westmarch. Jakmile na ni narazíte, nabídne vám své řemeslnické služby, a to bez ohledu na váš level.


Hlavní znaky

Očarování předmětů

Myriam dokáže změnit jednu vlastnost předmětu podle vašeho výběru za jinou náhodnou vlastnost. Veřte v osud a dolaďte si svou výzbroj podle svého srdce.

 

Přeměny

Využijte mystikovy apokryfní magie ke změne vzhledu vašeho předmětu. Není marnivostí, když to spůsobí, že budete bojovat tvrději.


Rozvoj obchodu

Jak postupně věnujete své zlato a materiály do tréninku řemeslníků, tak si vylepšují svůj malý pult a povoz do rozsáhlejšího obchodu, čímž se jim odemykají nové možnosti.

První stupeň

Druhý stupeň

Třetí stupeň

Čtvrtý stupeň


Úrovně dovedností

K tomu, aby řemeslníci mohli vyrábět a vylepšovat lepší a lepší předměty, potřebují trénovat. Jejich trénink vyžaduje určité množství zlata a jiných materiálů, jako například Death’s Breath. Postupně se ceny zvyšují a řemeslnící jsou v jejich pracech zručnější.

Každý řemeslník má přístupných až dvanáct úrovní dovedností.

 

2 komentáře u „Mystic Myriam Jahzia

Napsat komentář