Připojte se, hrajte a navazujte kontakty

V tomto okamžiku se hráči z celého světa scházejí na battle.netu, aby prokázali své schopnosti v epických bitvách více hráčů nebo se prostě jen setkali se svými přáteli. Vizí Blizzardu a jeho nového battle.netu je sjednotit všechny hráče do jediné a výkonné online služby. Poprvé od svého založení (r. 1996) je battle.net kompletně přepracován a nyní nabízí přátelštější rozhraní a více zábavy.

Přečtěte si, co Battle.net služba nabízí:

Připojte se k milionům hráčů

Za více než 13 let se battle.net stal domovem pro stále rostoucí počet hráčů z celého světa. Dnes na battle.netu hrají miliony hráčů a každý den přicházejí noví. Připojte se a staňte se součástí jednoho z nejlepších světových propojejí online komunity.

Najděte si svou hru

Battle.net je rychlý a jeho systém výběru zápasů pomáhá zajistit spravedlivé a zábavné hraní (StarCraft II). Nová služba battle.netu měří dovednosti hráčů přesněji než kdy před tím. Online hraní je přístupnější pro širší publikum.

 

Kup a hraj

Nakupte si hry přímo přes online Blizzard obchod, stáhněte si je a hrajte. Svou hru si můžete kdykoliv stáhnout přes svůj battle.net účet, takže i na jiném počítači nebo po upgradu systému máte ke svému Diablu okamžitý přístup.

 

Vývoj soutěží

Zcela nový systém lig a žebříčků pro StarCraft II pracuje na systému hodnocení a vyhledávání her přes Battle.net 2.0. Jakmile párkrát využijete tento systém, battle.net vás okamžitě umístí do divize, která nejlépe vyhovuje vaší hračské úrovni. Díky tomuto systému se hra stane příjemnější a dává vám spravedlivou šanci na vítězství ve své divizi.

 

Váš postup hrou se uloží kdekoliv

Například Diablo 3 využívá funkci automatické synchronizace vašeho postupu hrou. To znamená, že i když budete hrát na jiném počítači, budete moci pokračovat ve svém epickém dobrodružství přesně tam, kde jste přestali.

 

Prožívejte svou hru naplno

Rozvýjejte svůj charakter v online profilu během vašeho putování hrou StarCraft II, která zahrnuje herní statistiky, záznamy vašich her, ligové umístění a další. Získejte více než 500 achievementů v kampani a ve hře více hráčů. Odemkněte si různé odměny, jako jsou portréty a další vylepšení. Ať už chceš ukázat své herní dovednosti nebo své úspěchy třeba D3, battle.net přináší novou úroveň zábavy a nové herní zážitky.

 

Mód mánie

Staňte se součástí herního ekosystému pomocí služby battle.netu: publikování vlastních map a módů. Díky službě StarCraft II Galaxy Editor můžete nahrávat své módy a mapy a okamžitě je sdílet se zbytkem komunity a také si můžete prohlížet a stahovat výtvory ostatních a to přímo přes battle.net.

 Blizzard komunita

Battle.net nabízí několik způsobů, které vám pomůžou zůstat v kontaktu s hráči. Battle.tag je přezdívka, která vás identifikuje ve všech hrách, které běží na battle.netu. Battle.tag usnadňuje komunikaci s hráči, které jste potkali na battle.netu a můžete ho využívat na webu blizzardu, seznamu přátel a ve hrách, jako například Diablo III.

Battle.net Real ID je funkce, díky které si můžete přidat bližší přátele z vašeho reálného života. Když si přidáte přátele přes Real ID, budete mít přístup k další řadě funkcí, které obohatí vaše zážitky. Můžete se zapojit do chatu skrze všechny hry, které fungují na battle.netu, posílat si zprávy a získávat podrobné informace o stavu vašich přátel, bez ohledu na to, kterou hru právě hrajete.