Templar Kormac

PopisSkilly

Templář Kormac

Jedinečný bojovník světla, který vyzývá démony v boji tváří v tvář.

                                          

Úvodem

“Nikdy nepodlehnu tvému zlu!”

Templáři jsou bojovníci světla, bojující za spravedlnost a vyhýbající se nebezpečí, které vede k ďábelské posedlosti, díky svému sebezapírání. Templáři pouze nemluví o ochraně – jsou trénovaní a zkušení v boji a oddaný Kormac je jejich vzorem.

Kormac se přidal k řádu jako mladý hoch a rychle se vypracoval na ideálnáho templáře a osvojil si odříkavý způsob života. Jeho oddanost je mimořádně neoblomná, dokonce i pro členy jeho řádu, a i přes jeho úctu k mistrovství boje je jeho opovržení vůči těm, kteří nesdílí jeho vysoké morální standarty, velmi patrné.

I když vám asi nebudou Kormacovy způsoby blízké, vaše snahy a cíle jsou si podobné, a tak bude bojovat po vašem boku, abyste vyčistili svět od zákeřné temnoty, která se skrývá před Nebeským světlem.


Hlavní znaky

templarcrest

Defenzivní boj

Defensive Fighting

Provokováním nepřátel se Kormac dokáže stát terčem jejich agrese, potrestat je za to a následně rozdrtit nebo zpomalit ty, kteří se dostanou příliš blízko.

Léčení a zotavování

Healing & RecoveryKormac se svou vírou vás dokáže léčit nebo posílit, zvýšit vaši přirozenou regeneraci života nebo zdroje energie.

Svatá spravedlnost

Holy Justice

Navzdory jeho defenzivnímu postoji, Kormac je schopen násilně vymýtit ďábelské stvůry. Dokáže způsobit strašlivá zranění a zanechat nepřátele ohromené zuřivostí svých útoků.


Výbava

Kormac se do boje vrhá po hlavě. Je oděn v těžké zbroji, ohánějíc se svou zbraní a štítem. Jeho impozantní postava a počestné bitevní pokřiky nevyhnutelně odpoutají pozornost většiny poskoků Horoucího pekla pryč od vás, přestože se při boji spíše soustředí na vraždění jeho nepřátel než na svou sebezáchovu. Na vašich cestách bude Kormac shromažďovat templářské památky – kalichy, svatá písma a kousky posvátných zbraní, které mu propůjčují sílu.

Vývoj brnění

Zpočátku má Kormac těžké a opotřebené hrudní pláty a kvůli jejich hmotnosti budou často prověřovány útoky silnějších démonů.

Postupem času si bude Kormac schopen vylepšit svou zbroj o helmu a vyztužené vysoké boty používané při procházení zrádným prostředím.

Obklopen jedinečnými znaky svého řádu se Kormac stává masivně obrněným, připraven odolat mukám, která ho čekají ve spárech pekelných poskoků.


Screenshoty


Zpět na Followers

Napsat komentář