Scoundrel Lyndon

PopisSkilly

Bídák Lyndon

Zkušený podvodník, který používá jed, oslepuje a prostřeluje nepřátele zdálky.

                                                                                      

Úvodem

“Existuje mnoho způsobů, jak otevřít dveře. Já náhodou znám většinu z nich.”

Tam, kde se schyluje ke konfliktu, jsou prospěcháři málokdy daleko. Území mezi Nebeskými výšinami a Horoucím peklem je přeplněno darebáky a slídily a právě obě tato slova vystihují Lyndona.

Poslední léta jeho divoké existence žil kočovným životem, ošizoval hospody a sváděl a okrádál dámy. Hrozba uvěznění nebo ozbrojená stráž nikdy Lyndona neodrazovala od užívání si života plného krádeží.

Zasvěcení sebe sama do konfliktu proti nekonečnému toku ukrutných démonů a svádění zuřivých soubojů s nestvůrami moc nesedí na muže navenek tak šarmantního a bez váhání sobeckého. Musí v něm být něco víc než jen jeho láska k vínu, ženám a bohatství.

Nebo nemusí?


Hlavní znaky

scoundrelcrest

Zabíjení z dálky

Ranged Killing

Díky své zdatnosti se střelnými zbraněmi dokáže Lyndon střílet několik šípů zároveň, otrávit své šípy, aby způsobovaly trvalé poškození nebo zničit armády Horoucího pekla výbušnými střelami.

Zneškodňující střely

Disabling ShotsS pomocí důkladně umístěných střel a triků dokáže Lyndon zmrzačit nebo oslepit vaše nepřátele nebo se vyhnout bezprostřednímu nebezpečí.

Posílení útoků

Attack Boosts

Lyndon ví, jak najít nejlepší způsob k tomu, aby uštědřil rychlé nebo devastující rány a o své znalosti se dělí se svými stoupenci.

 


Výbava

Lyndon používá v boji střelné zbraně, což mu umožňuje udržet si odstup od nestvůr a kultistů. Tak jako tak, je to vaše práce, se kterou se musíte vypořádat. V bitvě střílí rychlé šipky a šípy na vaše nepřátele, aby je zmrzačil, omráčil nebo způsobil mírné single-target poškození. Lyndon s sebou také nosí kousky unikátní výbavy, životní vzpomínky provázené důvtipem a štěstím, jako jsou vrhací kostky a skryté pytlíky. Tyto suvenýry zlepšují jeho bitevní schopnosti stejně tak moc, jako klenoty a ostatní cetky, které shromažďuje, jestli ne ještě více.

Vývoj brnění

Lyndonův základní cestovní oděv je vybírán spíše pro jeho nízkou váhu potřebnou při šplhání skrz okna než pro jeho využití v boji. Podle toho ho také chrání.

Postupem času si Lyndon ke svému oděvu přidělává spoustu tajných kapsiček, do kterých si schovává pytlíky s oslepujícím prachem. Přidává také výrazný límec, který ho chrání před nepříznivými vlivy.

Nyní Lyndon zabíjí zloduchy zcela bez váhání. Jeho ohromné toulce a zdobené chrániče ramen, do kterých hodně zainvestoval, působí na nepřátele odstrašujícím dojmem, takže se může snadno stát, že vyhraje i bez boje.


Screenshoty


Zpět na Followers

2 komentáře u „Scoundrel Lyndon

Napsat komentář