Closed Beta Diabla 4 začala!

Po dvanácti letech. Po dvanácti dlouhých letech je tady beta dalšího plnohodnotného dílu naší milované série ❤️ Teda alespoň pro ty šťastlivce, na které se RNGjesus usmál. Včera v noci servery naskočili a closed end-game beta běží. My ostatní nemusíme zoufat, počkáme si jen dva měsíce a open beta nás nemine, co to je ve srovnání s 10 lety čekání!
Pro testery i netestery, stavte se za námi dnes večer na Discordu ať to společně oslavíme a zdrbneme ? Link: https://discord.gg/p8VUfUqV
May be an image of text that says 'CLOSED BETA ZACALA YK DIABIO DIABLO'

74 komentářů u „Closed Beta Diabla 4 začala!

     1. Standard Edition
      Digital Deluxe Edition
      Ultimate Edition

     2. tak 5.6. …paráda aj tak 🙂 na druhý deň mám narodeniny 🙂

     3. To si teda odrovnáš zdraví. Ten svět je fakt brutálně rozlezlej a podle mne to ani největší magoří nedaj za míň jak 4 dni.

  1. Žádnej další patch už nevydali a v pátek je konec. Stabilita je v prdeli. Hratelnost dobrá, ale na optimalizaci výkonu budou muset fakt zamakat. Teleportovat se do hlavního města se takřka vždy rovnalo kolapsu hry. A několikrát mi to lehlo i při větších bitvách s monstrama (hodně potvor na malý ploše)

 1. Nevím jak ostatní co hrajou Betu, ale mě se to poslední dobou dokáže slušně kousat (sežere to RAMKU). Řekl bych, že je to od chvíle kdy se nahrála aktualizace. Ale taky to může bejt tím, že sem odkryl celou mapu. Přijde mi, že při přechodech mezi jednotllivejma sektorama se občas nevyčistí pamět. Další věc je, že hned po spuštění po naskočení obrazovky s výběrem hráče už jsou 3G ramky včudu.

  1. No podle dojmů, co už podávají lidé, co nahráli desítky hodin v betě, pevně doufám, že mají eso v rukávu a že to vše stihnout doladit, takové ty chybky a chyby, co se objevují v betě 0.6 verzi.
   Uplně nejlepší by byl závěr před vydáním takový, že by spustili veřejnou betu a ladili na základě praxe od hráčů 🙂

   1. do 50 lvl jsou lvly na skilly a pak jsou lvl na paragon tabulku … ale je to jine jak v D3 ..propracovanejsi. Padaji vam veci na vas lvl takze aktualne me na lvl 62.
    Nej zbran co mi zatim padla byla zluta staff kterou jsem upgradnul a vlozil do ni legendarni vlastnost z jine legendarni zbrane .. takle s tim jde carovat v D4 🙂

     1. Já v něj taky věřím 🙂
      Bude to nejlepší díl série.

 2. Vi se jak dlouho beta pojede?

  Ze stránek Blizz

  If you have not received an email invite to the Diablo IV Closed Beta by November 18, then you have not been selected to participate. But don’t fret, public testing phases will begin early next year.

  Tak z toho to vypadá na 18.11.

  Pokud pojede beta měsíc, tak tu hru budu mít zmaklou komplet celou a pak vynesu soud ?

  1. A jak vypadá záložka settings – graphics ? Je tam více možností a hejblátek, než u D3 ? něco jako DX12 tam je ? 🙂 snad tam nějaký posun bude vpřed .. protože u D3, když se pushovaly vyšší rifty a objevily se 2 elitky, tak se to tak trhalo a FPS spadlo na 5 .. že mě to vždy pak odradilo v dalším pushování 😀

    1. Na mém I9 10900 a RTX 3080 si s tím nemusím lámat hlavu, spíš jsem plný očekávání, jak jede hra ve větších densitách protivníků. Momenátlně si krátím čas a zaháním smutek s nedostavení betatestu hraním Undecember. A to je radost pohledět 🙂 monetizace je další věc, ale to doufám už bude open beta, než mě to začne kálet 😀

Napsat komentář