Hra za Necromancera

Nekromancer je velmi všestranný. Na úvod je dobré říct, že lahůdky jako Decrepify a Bone Prison jsou na 99% serverů zakázané, i když Bone Prison bývá většinou jen omezené. A to velmi omezuje vaše možnosti. Je ale pravda, že např. takový Barbarian, stejně jako Druid, proti Bonemancerovi příliš šancí nemá. Navíc když ještě zakouzlíte Decrepify, tak vás to snad ani nemůže bavit. Necromancer je výborný také proti Paladinům (Hammerům). Naopak obecně má problémy s Amazon a Assassin.

S Necromancerem se dá mimo jiné také dobře ostřelovat z dálky (pomocí Bone Spirit či Teeth). Proti Sorceress, Assassin a Amazon jsou výborné Teeth. Vaší hlavní zbraní je ale Bone Spear a Bone Spirit. Pokud jste si vybrali cestu Poisonmancera, tak používat cokoli jiného než Poison Novu je zbytečné. Raději Poison Novu podpořte pomocí kletby Lower Resist a dorážejte buď pomocí Bone Spirit, Teeth, nebo vhodně vykouzleným Fire Golemem.

Necromancer má nevýhodu velké spotřeby Many, proto vám pomohou věci s vlastností +x% Regenerate Mana, Damage Goes to Mana a samozřejmě věci + Mana a Energy. Snažte se, aby vás nikdo netrefil, jediné, co vás totiž chrání, je Bone Armor. Necromancer navíc obvykle nemá příliš velké odolnosti, obranu či šanci na blokování.

Hra proti Necromacerovi

Pokud vyloženě potřebujete zabít Necromancera, použijte FoHera, TrapAssku nebo Bowamu.

Pokud hrajete za Sorceress, jsou vaše šance v podstatě vyrovnané a záleží na hráči.

Druidové, Barbaři a Paladinové to mají velmi těžké. Poisonmancer je obzvláště nebezpečný, protože bývá rychlý. Někdy ale nemá Teleport (buď má TO nebo Bramble).

Necromancer je celkově charakter, který se bojům na blízko vyhýbá, takže jakmile se k němu přiblížíte, okamžitě dostanete téměř neredukované zásahy od Bone Spearů a Bone Spiritů.

Za Amazon s Javelinem jste na tom v podstatě stejně jako Paladin.

— — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — —

« Zpět do sekce Multiplayer – Player versus Player.