cow-level-transmute

Tajná lokace Cow Level je třešničkou na dortu ďábelského světa, do níž se dá dostat pouze s využitím Horadric Cube. Kromě Horadrické kostky jsou však potřeba další dvě věci: Wirt’s Leg (Wirtova noha), kterou najdete v Tristramu (v severozápadní části) a Tome of Town Portal (Kniha portálů), kterou si můžete pořídit za drobný zlatý např. u Akary.

Další důležitou podmínkou pro vstup do tajného levelu je, že musíte mít dokončenou alespoň jednu obtížnost (tzn. musíte alespoň jednou zabít Baala; v klasickém Diablu 2 bez datadisku je to Diablo). Portál lze vytvořit vždy o jednu úroveň obtížnosti níže. To znamená, že pokud jste zabili Baala (Diabla) na obtížnosti Normal, portál do tajné lokace musíte vytvořit také Normalu, nikoli v Nightmare.

cow-level-portal

Portál do Cow Levelu.

Vydejte se tedy do 1. aktu vámi dohrané obtížnosti a vytvořte portál. A to tak, že do Horadric Cube umístěte Tome of Town Portal a Wirt’s Leg a poté klikněte na tlačítko Transmute. Nyní by se vám mě otevřít portál do Cow Levelu.

V samotné „kraví lokaci“ se setkáte s monstry, která nikde jinde ve hře nenajdete – s kravami. A to s opravdu velkým množstvím krav. Po vstupu do portálu se jich k vám nebezpečně přiblíží až mnoho. Dávejte si proto pozor, abyste nezůstali obklíčeni armádou těchto šílených krav.

Cow Level obývá také jedna zvláštní kráva jménem Cow King, která je považována za hlavního bosse této lokace. Pokud se vám podaří tohoto lídra zneškodnit, zablokujete si tak další vstup do tajné lokace. Jestliže tedy plánujete vícekrát vstoupit do společnosti krav, rozhodně tohoto bosse nezabíjejte.

cow-level-screen

Krav je v Cow Levelu opravdu mnoho.

Snažíte-li se zjistit, zda jste Cow Kinga již zabili, zkuste si jednoduše vytvořit podle výše uvedeného návodu portál. Nepůjde-li vytvořit, Cow Kinga jste v minulosti již zabili.

— — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — —

« Zpět do sekce Questy.