Diablo II: Resurrected Early Access a Open Beta

Je to tu! 13. srpna v 19:00 se začíná psát nová éra Diablo II. Přesně tehdy budou spuštěny servery Diablo II: Resurrected.

Early Access

Pro většinu evropských hráčů začne Open Beta 13. srpna v 19:00. Pro přístup do Open Bety musíte mít zaplacenou předobjednávku a zároveň mít Diablo III. Early Access bude dostupný na Windows, Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5 a PlayStation 4.

Open Beta

Open Beta bude přístupná všem bez rozdílu.

Nové postavy

Druid

Paladin

Multiplayer a další

Oba testy budou mít aktivovaný multiplayers, bude fungovat cross-progrese. Hratelné budou Act I: The Sightless Eye a Act II: The Secret of the Vizjerei. Můžete se těšit na plně remasterované Act I a Act II filmečky.

Xbox Live Gold je potřeba k odemčení multiplayer funkcí během Early Access a Open Beta. PlayStation Plus není potřeba k odemčení multiplayer funkcí během Early Access a Open Beta, ale po vydání ostré verze bude potřeba.

Hráči, kteří mají Diablo III a předobjednaný Diablo II: Resurrected, získají transmog set Heritage of Arreat do Diablo III.

Vlastníci Diablo II: Resurrected Prime Evil Collection získají Mephisto petíka a křídla do Diablo III.

Zdroj: Blizzard

17 komentářů u „Diablo II: Resurrected Early Access a Open Beta

   1. ja som mal s druidom blbý bug, zasekol sa Deckard keď vyšiel z klietky a sekol sa medzi vlkmi stál tam..Deckard Cain leave this place a nič :))) šiel som do mesta kde nebol ale quest som mal complete..reportol som to a po reštarte to bol Ok…ináč všetko OK a toto je u mňa hra všetkych hier a vyzerá to tisíckrát lepšie ako trojka od grafiky po hrateľnosť…
    len ma štve málo času…som veľmi zvedavý na piaty akt..to bude nádhera ! 🙂

     1. To bude spíš nějaká nekompatibilita, než že by nestíhal hardware.. jen můj názor.. Já to mám QHD, velmi vysoké a úplně v poho, ale zase nevim s tou nekompatibilitou, když hardware je skoro stejný, takže to si zas protiřečí

Napsat komentář